Ing. Daniel Raška Nahrávací studio Daniels

Moravské nahrávací studio s možností nahrávání po celé ČR. Kromě nahrávání hudby nabízí také půjčování nástrojů, zajištění výroby CD a další služby.

Sbor: ČCE Český Těšín
Kontakty: daniel@studiodaniels.cz +420 776 284 827 http://www.studiodaniels.cz
IČ: 74242253
Profese: Hudba, Hudební služby a prodej hudebnin, Umělecké a kulturní služby
Regiony: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královehradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj
Img 4717aaa

Průměrná známka
1.0

39 zobrazení tento rok

Popis

Daniels je mobilní nahrávací studio, které poskytuje službu nahrávání hudební tvorby téměř kdekoli v České republice a na Slovensku. Vhodným prostorem může být Váš obývák, podkroví, zkušebna nebo pro některý typ nahrávek i kostel, aula, sál atd. Studio Daniels přijede za Vámi, v případě potřeby upraví místnost mobilními akustickými prvky a nahraje Vaši tvorbu po jednotlivých nástrojích nebo celou kapelu současně. Poté Vám nahrávku profesionálně zpracujeme a po Vašem schválení obdržíte hotové písně. Pokud nemáte vhodnou místnost, tak ji nalezneme ve Vašem okolí. Samozřejmě můžete přijet nahrávat i k nám do Vsetína. Kromě nahrávání hudby studio Daniels nabízí také půjčování kvalitních nástrojů, zajištění výroby Vašeho CD, poradenství v oblasti autorského zákona a množství dalších služeb.

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Tomáš Polívka
16. 10. 2014
1

Dan dělá to, co ho baví a čím chce přispět naší křesťanské kultuře a pomoci kapelám i jednotlivcům jednoduchým způsobem - a ne příliš draze - k vlastní nahrávce.

1.0
průměrná známka