Michal Orawski   Mrózek&partners

Reality

Foto
Sbor: CB Havířov
Kontakty:
IČ: 65505107

Popis:

Jsme volné seskupení zkušených makléřů, pohybujících se v realitách a souvisejících oborech již řadu let. Jsme připraveni Vám nabídnout profesionální služby a naše bohaté zkušenosti.

Každý z makléřů našeho seskupení podniká samostatně na své vlastní živnostenské oprávnění. Klademe důraz na slušnost, korektnost a profesionální služby. Našim cílem je spokojený zákazník.

Produkty:

* realitní činnost * pojišťovnictví * vyřízení úvěru a hypoték * přímý výkup nemovitostí * výstavba rodinných domů na klíč (obchodní zastoupení)

20. 08. 2012

Reference klientů

Chtěli jsem Vám vyjádřit své poděkování za zprostředkování koupě našeho nového bytu a především za profesionální přístup, ochotu a znalost v oboru realitních služeb. Děkujeme. 

Lenka a Ivo Poledníkovi ,  Ostrava - Radvanice,  tel.: 731 656 770

.....stále mi však vrtá hlavou otázka, zda nešlo prodat RD za vyšší cenu. S ohledem na znění první věty se však tato otázka stala již jen pouze filozofickou a nic to nemění na skutečnosti, že průběh přípravy a samotný prodej nemovitosti byl hladký. Chci Vám proto poděkovat za Váš aktivní přístup při řešení tohoto "našeho" problému, díky kterému se prodej podařilo realizovat v poměrně krátkém čase. Chci také ocenit Vaší dochvilnost. Respekt k dohodnutým termínům byl příčinou toho, že jsem se nemusel potýkat s dnes zcela běžným jevem, trapnou omluvou: "Byl jsem na jiné schůzce a proto jsem na schůzku s vámi přišel pozdě".

Ještě jednou děkuji a pokud budu prodávat něco většího, určitě se ozvu.

Ing. Bohumír Boček, Lučina 22, tel.: 602 527 381

Děkuji za profesionální služby, moc jste mi pomohl, vždy vyhověl, jak s pronajatým bytem tak s prodejem domu. Byla jsem jedna z těch, co zanevřeli nad realitkami, ale vy jste kladným příkladem všem realitním makléřům. Děkuji za vaší vstřícnost a hlavně lidskost, která se bohužel v jiných RK nevidí. Pokud by někdo něco kupoval a nebo prodával, určitě bych vás doporučila, protože spokojenost z mé strany byla a je maximální. Vřelé díky za všechno.

Michaela Prokopová, Sviadnov, tel.: 605 764 288

Děkujeme p.Orawskému z realitní kanceláře Mrózek, Orawski & partners za vstřícný a profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti.

manželé Joklovi, Šenov u Ostravy, tel.: 723 188 630


Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
jaroslav
11. 12. 2013
1

Mohu doporučit při řešení prodeje nebo nákupu nemovitosti, jejich převodu a vyřízení nutných formalit s katastrálním úřadem. Spolehlivý a vstřícný k zakazníkům.

Zuzana
29. 11. 2013
1

Profesionální přístup - doporučuji

1.0
průměrná známka