Pavel Bischof PaBi-služby

Elektroinstalace, údržba nemovitostí, služby pro domácnost, péče o zahradu

Sbor: CB Trutnov
Kontakty: pavel.bischof@gmail.com Zahradní město 477, 541 01, Trutnov 1420 731 725 376 http://www.pabi-sluzby.cz/
IČ: 03426980
Profese: Drobné opravy a práce v bytě, Interiéry, Design, Servisy a opravny, Správa budov a majetku, Stavebnictví, Úklidové služby a čištění, Vybavení domácnosti, Zahrada
Regiony: Královehradecký kraj
Obraz003
31 zobrazení tento rok

Popis

Nezbývá Vám čas na drobné opravy nebo údržbu domácnosti, domu, zahrady? Pak jste na správné adrese.

V minulosti jsem mnoho let vykonával zaměstnání, při kterém jsem neměl na nic jiného čas. Zároveň jsem stavěl dům a na vlastní kůži poznal, jaké to je nemít čas na vlastní domácnost. Musel jsem se dívat na spoustu drobných nedodělků. Rozhodl jsem se to změnit a stal se profesionálním údržbářem, chcete-li „hodinovým manželem“, jehož pracovní náplní je odstraňování závad a nedodělků.

Nabízím Vám odborné vzdělání a praxi v oboru elektro a bohaté zkušenosti získané při stavbě a údržbě vlastního domu. S trochou zdravé hrdosti se počítám mezi generaci lidí, kteří si s chutí dokáží poradit i s řemesly mimo svůj obor.

  1. Elektroinstalace - Zastaralá nebo vadná elektroinstalace je problémem téměř každého staršího domu. Ruku na srdce, dáváte si svoji elektroinstalaci pravidelně kontrolovat odborníkem podobně jako například plynový kotel?
  2. Služby pro domácnost - Pomohu vám i s věcmi, které si určitě dokážete zajistit sami. Někdy ale nezbývá dost času právě na základní činnosti v domácnosti.
  3. Údržba nemovitostí - Údržba nemovitostí je velmi široký pojem. Trendem dnešní doby je věnovat se naplno svému zaměstnání, rodině, zájmům a údržbu svého domova svěřit profesionálům - tzv. hodinovým manželům. Hodinový manžel je multi-řemeslník, který má zkušenosti a dovednosti nejen v oboru, který vystudoval.
  4. Péče o zahradu - Ruční úklid trávníku od nečistot po zimě, provzdušnění trávníku (vertikutace) motorovým vertikutátorem, pravidelné zalévání v době vaší dovolené, nebo když na to nemáte čas, sekání včetně odvozu bioodpadu.

Další informace o nabídce najdete zde.

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele