Tomáš Hejzlar NAVE tech

Grafika, tisk, produktový design, tiskařské technologie, poradenství a servis.

Sbor: CB Černošice
Kontakty: tomas.hejzlar@navetech.eu +420 606 070 560 +420 606 931 332 +420 739 103 191 Nám. krále Jiřího z Poděbrad 25, Řevnice, 252 30 www.navetech.eu
Profese: Firemní školení, Marketing, Podnikatelské, manažerské a podnikové poradenství, Reklama, Tisk, tiskové služby, Tiskařské stroje a zařízení
Regiony: Hlavní město Praha, Středočeský kraj
Tomas hejzlar
37 zobrazení tento rok

Popis

Stroje a zařízení pro návrh a výrobu polygrafických výrobků (řezání, páskování, balení, míchání barev, dopravníkové systémy, protlačovací stroje, výsekové automaty, kašírovací stroje, křížové vykladače, lepičky skládaček, speciální stroje, vazby, nože a nástroje).

Poradenství a vzdělávání v oblasti polygrafi
Společnost NAVE TECH dodává stroje a zařízení, která především dávají polygrafickým výrobkům konečný tvar, rozměr a tvář. Úzce spolupracuje s oddělením služeb a konečnými uživateli v oblasti např. vinařství, výrobců etiket, potravinářských obalů, kosmetiky, léčiv a dalších. V této symbióze jsme schopni se podílet na grafickém ztvárnění výrobků až po navržení technologie zhotovení, jejího dodání a servisní péče. Tato oblast zahrnuje poradenské činnosti v oboru, technického rozvoje, posudkové činnosti až po školení obslužného personálu, obchodních teamů, středního managementu a vedení společnosti. Komplexní služby pro zákazníka jsou naší radostí i výzvou, vzdělávání pak důležitou součástí práce. Vždyť každá firma je tak dobrá, jak jsou dobří a vzdělaní její pracovníci.

Grafika a tisk
Oddělení grafiky a produkce zajišťuje od návrhu až po konečnou realizaci široké spektrum tiskovin, od akcidenčních a propagačních tiskovin, etiket až po výrobu obalů a nejen to. Také fotografická a filmová produkce a postprodukce patří do pestré práce tohoto oddělení.

 1. Stroje a zařízení pro návrh a výrobu polygrafických výrobků
 2. Poradenství
  • Analytické audity
  • Poradenství v oblasti strukturálních fondů, bankovnictví a pojišťovnictví, financování investic
  • Zajišťujeme znalecké posudky v oblastech polygrafie a IT
  • Spolupráce s certifikovanými, mezinárodními instituty FOGRA a UGRA
  • Posouzení kvality zpracování tiskovin
  • Školení obsluhy strojů
  • Školení v oblastech technologie výroby polygrafických výrobků
  • Školení v oblastech prodejních dovedností, koučink, vedení společnosti
  • Školení na míru podle požadavků klienta

 3. Grafika a tisk

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele