Aleš Náhlý

Fotografování svateb, rodin, portrétů, oslav, interiér, Natáčení svateb, spotu, klipů

Sbor: KS Praha
Kontakty: ales.nahly@centrum.cz +420 724 435 337 http://alesnahly.cz https://www.facebook.com/alesnahlyphotographer
IČ: 03929701
Profese: Film a fotografie, Fotograf
Regiony: Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj
Dsc00406aa

Průměrná známka
1.0

28 zobrazení tento rok

Popis

Jmenuji se Aleš Náhlý. Líbí se mi, když mohu zaznamenat momentky, přírodu nebo události, které jsou pro Vás hodně důležité.

Fotím individuální portréty, páry, zásnuby, svatby, rodiny, děti, nastávající maminky, a také jsem kameraman

Pokud máte nějaké speciální přání, nebojte se a pište.

Konkrétní nabídku toho co nabízím najdete na moji stránce na fb Ales Nahly, Photographer

Fotím:

- portréty
- páry / zásnuby
- rodinné fotky
- nastávající maminky
- svatby
- oslavy, výročí, párty

Natáčím :

- spot

- klipy

- svatby

Produktové karty

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Simona Růžičková
23. 10. 2021
1

S Alešem jsme strávili náš svatební den. Video z naší svatby je plné svatební atmosféry a emocí toho dne. Před kamerou jsme se cítili přirozeně a uvolněně. Aleše naprosto doporučujeme!

Dana Pechánková
16. 08. 2021
1

S Alešem jsem natáčeli videoklip k písni Mosty. Záběry kapely se měly střídat se záběry herců, kteří ztvárnili vztahový příběh. Aleš tyto dvě rozdílné věci nastříhal a pospojoval tak umně, že působí naprosto přirozeně. Co záběr, to Aleš vidí obraz. S výsledkem jsem velmi spokojená. O profesionálním přístupu, dochvilnosti a dodržení slova se zmíním jen krátce. Takže skvělá spolupráce.

J&S
17. 12. 2020
1

Bylo štěstí zvolit si na náš velký den právě Aleše. V souvislosti s naší spoluprací mě napadají především 3 L: Lidskost, Loajalita, Laskavost,které Aleše přesně vystihují a dokreslují jeho profesionální přístup. Je zázrak v dnešním světě najít někoho,kdo je tak ochotný. Krom jiného vnesl do našeho svatebního dne klid a pohodu,čehož si, stejně jako jeho schopnosti improvizace, nesmírně vážím. Na jeho práci si cením především toho,jak je schopen zcela bravůrně zachytit emoce. Fotografovat nebo dělat videa se může naučit každý, ale vyjádřit prostřednictvím takové tvorby emoce a jedinečnou atmosféru, vyžaduje talent a ten Aleš bezpochyby má. Ještě jednou moc děkujeme

Petra & Martin
24. 10. 2020
1

Ales je profesional na svem miste. Spoluprace s nim byla prijemna. Meli jsme s nim uvodni schuzky, na vsem jsme se domluvili a Ales nam predal spoustu svych zkusenosti z ostatnich svateb. Dodal nam po svatbe do tydne prvnich par fotek a pote i vsechny ostatni v krasne drevene krabicce se jmeny a datem svatby. Byli jsme s nim spokojeni, hlavne s jeho osobnim a vrelym pristupem. Muzeme ho tedy vrele doporucit!

Vít Svoboda
27. 09. 2020
1

Ruku na srdce, nejsme se ženou moc fotogeničtí jedinci a proto když jsme začali plánovat náš velký den, zadání bylo jasné… potřebujeme kouzelníka.. A musím uznat, že jsme rozhodně nesáhli vedle! Aleš je zkušený profík, který přesně ví co dělá. Na první schůzce si udělal obrázek naší představy, a podle toho se přizpůsobil. V den svatby si nás jakožto foto-analfabety parádně zorganizoval a dokázal navodit velmi příjemnou atmosféru (což v tento stresující den novomanželům vyloženě přijde vhod). A samozřejmě nejdůležitější je výstup.. tady asi postačí poukázat na fakt, kde po zveřejnění materiálů si o kontakt na Aleše řeklo hned několik lidí.. Zkrátka prvotřídní kvalita.

Marika Horáková
23. 09. 2020
1

Aleš je velice milý, vstřícný a přátelský člověk. Má smysl pro zachycení krásných a jedinečných momentek, které vypadají přirozeně. Pomáhá novomanželům, aby si svůj den opravdu užili a byli v klidu. Vytváří příjemnou a pohodovou atmosféru. Moc jsme si to s Alešem užili. Dělá svou práci zkrátka upřímně od srdce. Děkujeme mockrát Aleši! ❤️

Matěj Marek Prosner
04. 12. 2019
1

Perfektní spolupráce na svatbě i pomoc s časovým rozvrhem. Opravdu ví co dělá a dělá to moc dobře. Byl jsem nadmíru spokojen.

Jakub Š.
20. 08. 2019
1

Aleše nemůžeme hodnotit jako cizí lidé, protože byl náš dobrý kamarád ještě než začal fotit. Je to strašně milý, příjemný a ochotný člověk. Proto, když začal fotit, byl náš jasný favorit na fotografa naší svatby. Při focení je profesionální, je vidět že ho focení baví a to se samozřejmě odráží na výsledné kvalitě fotografií, které jsou prostě úžasné a Aleše nelze jinak, než vřele doporučit!

Vojtěch Lhotský
25. 05. 2019
1

Jsme moc rádi, že náš svatební den fotografoval právě Aleš. Díky němu máme spoustu nádherných snímků a navíc se o nás staral a pomáhal tak, aby mělo všechno hladký průběh. Navzdory nepřízni počasí jsme si focení užili. Z fotek máme velkou radost, perfektně zachycují romantickou atmosféru svatby. Mockrát děkujeme! :)

Maya
18. 05. 2019
1

S manželem fotografa Aleše velice doporučujeme. Jeho vřelý a klidný přístup k věcem na schůzkách a v den svatby si nemůžeme vynachválit. Po celou dobu se o nás pěkně staral a pomáhal, když bylo zapotřebí. Fotky se všem opravdu líbí. Má skvělé nápady. Zároveň nebyl ani problém, když jsme navrhovali sami, jak chceme vyfotit. Rozhodně se těšíme na další focení.

Šárka Chvátalová
19. 09. 2018
1

Aleš je skutečně profesionál na svém místě. Nejenže zachytil náš svatební den na nádherných fotografiích, ale navíc se v průběhu celého dne staral i o to, abychom si mohli náš svatební den skutečně užít a cítili se dobře. Vřele doporučujeme!

Jáchym Rykl
30. 07. 2018
1

Vynikající fotograf, nejlepší zkušenost! Profesionální, pokojný, laskavý, veselý a povzbudivý. Bylo nám také velmi po chuti, že má svůj styl fotografování, ale nemá problém se přizpůsobit speciálním požadavkům, např. i dle předlohy. A k tomu všemu má v zásobě vychlazené pití a prášky na bolest hlavy :) Skvělé!

Martina Kratochvílová
29. 07. 2018
1

Aleše vřele doporučujeme nejen kvůli profesionalitě, ale zároveň i přátelskému a ochotnému chování. A moc děkujeme za krásné zachycení našich svatebních momentů. :-)

Šárka Oberreiterová
20. 12. 2017
1

Děkujeme za příjemně strávené odpoledne. Fotografování pro nás bylo hezkým a příjemným zážitkem. Foto skvělé a zachycené v přirozené chvíli. Můžeme jen doporučit.

Pavel a Hanka
27. 11. 2017
1

Technicky precízní a v jednání empatický fotograf! Můžeme doporučit fotografování rodinných událostí i fotografie portrétní.

Aneta
25. 11. 2017
1

Velmi ochotný a šikovný fotograf, který umí zachytit kouzlo okamžiku. Moc doporučuji!

Klára Rozhonová
12. 10. 2017
1

Byly jsme velice spokojení. Moc milý člověk, se vším nám vyšel vstříc, pomohl, poradil atd. Vřele doporučujeme

Alena Brandwagt
23. 09. 2017
1

Cit pro vzacny moment, proste vyborny :)

Markéta
14. 06. 2017
1

Skvělý, milý člověk, který se zároveň chová jako profesionál. Na všem jsme se bez problémů domluvili, se vším poradil. Jeden z nejlepších lidí, se kterými jsme se při plánování svatby setkali. Fotky nádherné. Všude ho doporučuji!

Lucka Kůlová
07. 12. 2016
1

Aleš je profík a milý člověk, se kterým focení proběhne tak nějak mile a přirozeně. A výsledek je skvělý. Chválím skvělou domluvu a velmi příznivou cenu. Aleš nás fotil už podruhé a určitě ne naposled :-)

Kristina
28. 10. 2016
1

Děkujeme za přátelský a vstřícný přístup. Dobře se nám s Alešem spolupracovalo!

Lucka
29. 08. 2016
1

Skvělé a bezproblémové focení, které jsme si moc užili

Klára
02. 08. 2016
1

Můžeme s manželem jen doporučit! :) Vyšel nám maximálně vstříc, profesionální přístup, snadná domluva a komunikace! Z fotek jsme nadšení!! Ještě jednou děkujeme!! :)

Lucie Burdová
21. 03. 2016
1

Velmi dobrá spolupráce, rychlá domluva, ochota a vstřícnost, milé vystupování a profesionalita! Focení byl pro nás zážitek a určitě se budeme těšit na nějaké další možné… Moc děkujeme, Aleši! :-)

Péťa
02. 12. 2015
1

Aleš fotil velmi důležitý životní okamžik - svatbu. Spolupráce s Alešem byla velmi dobrá, je klidný, pohodový, spolehlivý. Fotky se povedly, i když počasí nebylo ideální . Ze svatebních fotek mám radost a Aleše vřele doporučuji :-).

Bc. Aneta Holubová
06. 11. 2015
1

Za nás 1* super domluva super spolupráce a ochota .. velká trpělivost.. Skvělý člověk. Děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci

Lucie Kůlová
27. 10. 2015
1

Aleš je vstřícný, ochotný a sympatický profesionál. Focení ho baví a je to znát. Umí vytvořit milou, příjemnou a nenásilnou atmosféru, která se pak na výsledku odrazí. Rozhodně ho doporučujeme a to všema deseti :-) A taková poznámka na závěr, rok 2015 byl plný svateb a tak bylo s čím porovnávat. Mimo to, že fotky ve srovnání s ostatními působí tak nějak přirozeněji, tak nám několik přátel nezávisle na sobě chválilo, že jsme měli nejlépe oblečeného fotografa. S Alešem prostě ostudu neuděláte :-)

Lucie Kůlová
27. 10. 2015
1

Aleš je vstřícný, ochotný a sympatický profesionál. Focení ho baví a je to znát. Umí vytvořit milou, příjemnou a nenásilnou atmosféru, která se pak na výsledku odrazí. Rozhodně ho doporučujeme a to všema deseti :-) A taková poznámka na závěr, rok 2015 byl plný svateb a tak bylo s čím porovnávat. Mimo to, že fotky ve srovnání s ostatními působí tak nějak přirozeněji, tak nám několik přátel nezávisle na sobě chválilo, že jsme měli nejlépe oblečeného fotografa. S Alešem prostě ostudu neuděláte :-)

Mirek G.
29. 04. 2015
1

Aleš je ochotný a byla s nim dobrá spolupráce. Příznivé ceny.

jana p.
25. 03. 2015
1

Aleš je ochotný a trpělivý, byla s ním velmi příjemná spolupráce. Respektoval mé nápady a požadavky, a zároveň mě profesionálně usměrňoval. Ceny jeho služeb jsou přístupné i obyčejným smrtelníkům :)

Pavla H.
12. 01. 2015
1

Skvělý fotograf a úplný kouzelník pro slušivé nafocení i těch, kteří nemají 100% modelingové míry. Doporučuji.

Daniela Toušková
18. 09. 2014
1

Spolupráce na jedničku s hvězdičkou, díky Alešovi máme krásné těhotenské fotky. Doporučuji!!! :-)

Patrik Soukup
17. 09. 2014
1

Skvělá spolupráce, skvělé fotky!

Jana & David
12. 07. 2014
1

Skvely fotograf - prijemna atmosfera behem foceni a nadherne fotky! Dekujeme

Veronika Plevová
10. 07. 2014
1

Velmi šikovný a ochotný fotograf! Díky němu máme krásné fotovzpomínky na naši svatbu:)

david podhola
09. 07. 2014
1

Doporučuji, přesvědčte se sami: http://www.behprosvetlusku.cz/ales-nahly-2014

Radka Novotná
09. 07. 2014
1

1!

Vladimir Vácha
09. 07. 2014
1

Super spoluprace

1.0
průměrná známka