Ing. Daniel Vyhlídka DVa DIVOŠI

TEEPEE SERVIS komplet , zálesácké klukoviny a lektor. Ručně pletené sítě, Indiánské ohňové soupravy.

Sbor: CB České Budějovice
Kontakty: vyhlidka.dan1@gmail.com +420 721 729 437 M. Chlajna 10, 370 05 Č. Budějovice http://www.DVaDIVOSI.webnode.cz
IČ: 65962061
Profese: Dárky, hračky, Interiéry, Design, Řemeslná výroba, Služby turistům, Sportovní školy a kurzy, Sportovní vybavení, Ubytování, Vybavení domácnosti, Zahrada
Regiony: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královehradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj
P1100612

Průměrná známka
1.0

108 zobrazení tento rok

Popis

Vím, že zálesácký uhlík doutná v srdci i dnešním klukům a chlapům. Tím, co tu najdete, chci přiložit a fouknout.

Moje touha je “ŽID-UM” - ŽIj Dlouho - Umři Mladý :)

Jsem “zastydlý skaut”, vyučený dřevorubec, lesní inženýr, zálesák a táborník praktik, aktivní parašutista, živý účastník “Přežití Jeseniky 2003”.

Zálesácké klukoviny a lektor.

Netradiční dárky, které zůstanou v paměti na celý život. A některé zdědí další generace.

Vyrábím vlastním tělem pár věcí, které vám pomohou trávit čas s dětmi a dostat je / (se :) od počítače do pohybu venku na čerstvém vzduchu. Získat kamarády a udělat něco pro druhé.

Více zde: http://DVaDIVOSI.webnode.cz/

  • "VVT" = vyrobeno vlastním tělem :)
  • TEEPEE - SERVIS = výroba, prodej, pronájem, doprava i stavba teepee i těch největších. 15 let zkušeností - poradím Vám, dodám a dobře postavím kvalitní teepee dle Vašich představ a požadavků - něco málo viz reference zde.
  • TYČE NA TEEPEE "VVT" - klasické nedělené standard i extra štíhlé pro snadné převážení na střeše auta na různé akce Royal Rangers, misijní a evangelizační akce, sborové pobyty, reklamní akce firem. Krásné rovné a hladké. Včetně dopravy.
  • PRONÁJEM A STAVBA TEEPEE na týden i víkend - u Vás - narozeniny s kamarády, "udělejme si rodinnou radost", nebo "kam tu návštěvu uložíme ?" a pod. Mám "indiánskou vesnici" - 7 svých teepee od 5 do 7m v průměru k pronájmu, dodám a postavím na klíč - s dopravou, stavbou, bouráním i následným usušením. I ty dlouhé tyče přivezu - uff !
  • INDIÁNSKÁ SOUPRAVA NA ROZDĚLÁNÍ OHNĚ TŘENÍM DŘEV - "VVT" - provedení "SKAUT" za 390,- Kč nebo "NÁČELNÍK" v kůži za 490,- Kč. S vlastním návodem a důležitým vylepšením oproti E.T. Setonovi - jednomu z mála pisatelů příruček, kteří to viděli, zkoušeli a dokázali. Mám 45 let a tisíc ohňů zkušeností.
  • LUKY A ŠÍPY - po odmlce jsem podlehl tlaku a opět vyrobil pár kousků. Levné výkonné laminátové luky s koženým držátkem "VVT" za 290,- Kč a tovární karbonové šípy -za 89,- Kč dostřel 70 - 120 m, což je srovnatelné s 10 x dražšími nóbl luky. Destkrát vystřelíte a máte naběhaný kilometr, ani nevíte jak. Oboje v téměř nezničitelném provedení a v ceně dostupné obyčejným klukům - lukostřelba pro radost :)
  • CHŮDY - "VVT" - aby nezapadly v zapomnění ! Lehké, aby je unesly i děti a zároveň pevné, aby unesly i dědu :-) Mnoho let zkušeností, nově i z vybavení kempu, kde 20 párů nemilosrdně testovali opilí vodáci.
  • "RODINNÉ" HOUPACÍ SÍŤĚ - "VVT" - uzlované, veliké, pohodlné - leží a spí se v nich kolmo na délku. Nosnost - co se do ní lidí vejde a vydrží stromy nebo strop v obýváku :-) Jakékoliv sítě ochranné, dekorační...
  • ZÁLESÁCKÉ DOVEDNOSTI - lektor na táborech: rozdělat oheň třením dřev, křesáním nebo lupou, závěsy kotlíku, "létající ešus" (vlastní vynález), vaření v plechovce, Setonův hrnec, práce se sekerou (dřevorubec), "hrobeček" a jiné přístřešky z celty a přírodních materiálů, stavba a přespávání v igloo a sněhovém záhrabu - (mnoho zkušeností - zatím jen mimo léto :), lanové techniky - kurz Dorostové unie (finská lávka, slaňování a pod.) výroba šípů, Morseovka (stále zpaměti), základní a další uzly, drátkování, náramky "přežití = nesmrtelnosti :)", kouřové otisky listů.

Produktové karty

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Jitka
22. 05. 2018
1

kvalita, spolehlivost, vstřícnost, rychlost, osobní kontakt a zodpovědnost

T.D.
03. 04. 2018
1

Pratelsky pristup, mile jednani a opravdovy zajem o to, co zakaznik potrebuje. Nakupem u Daniele je clovek zaroven obdarovan.

registrovaný uživatel
13. 06. 2017
1

Nakoupili jsme několik sad pro rozdělávání indiánského ohně tak několik houpacích sítí - využíváme na táborech a akcích pro děti. Vše perfektní, velmi dobrá komunikace. Není problém s opravami! Velmi vřele doporučuji!!!

PN
19. 09. 2016
1

Vše v pořádku doručeno, luk a šípy jsou výborné, děkujeme.

Pavla H.
12. 05. 2016
1

Kvalitní zboží, spousta legrace i soutěžního adrenalinu s lukem od tohoto dodavatele. Doporučuji!

petra K.
15. 12. 2014
1

V dnešní době obchodovat s lidmi, u kterých podání ruky je více, než smouva s podpisem a razítkem a čestné jednání je cítit i s mailové komunikace, je velká radost. Každému mohu doporučit. Velký dík za tyto lidi mezi námi.

Filip S.
20. 01. 2014
1

Super dárek pro kluky, který v obchodě nekoupíte (indiánská souprava na rozdělávání ohně třením dřev). Funguje výborně (když se to umí :)

Stepan
24. 11. 2013
1

Sympaticky pristup, rychla dodavka, dobre ceny.

1.0
průměrná známka