David Uhřík CB Velká Lhota Ubytovací středisko a chatka ve Velké Lhotě

Poskytujeme ubytování v církevní budově (30/35 míst) a přilehlé chatce (8 míst).

Sbor: CB Velká Lhota
Kontakty: UHRIKD@seznam.cz +420 732 355 010
IČ: 26520371
Profese: Agroturistika, Ubytování
Regiony: Zlínský kraj
Foto 2
57 zobrazení tento rok

Popis

Navštivte Valašsko!! Jsme ubytovací středisko s dlouholetou historií ve Velké Lhotě. Nacházíe se v údolí nedaleko od dřevěného kostelíka ve Velké Lhotě - působiště faráře Karafiáta, tvůrce Broučků. Můžete se zde vykoupat v nedaleké přehradě Bystřička nebo jen tak zabloudit v malebné krajině kopečků Beskyd. Neměli byste vynechat prohlídku místní farmy na mléko a sýry nebo návštěvu u místního včelaře, kde Vás majitelé ochotně provedou svým živobytím.

Nabízíme ubytování ve středisku pro 35 osob v termínu letních prázdnin a 30 osob mino letní prázdniny. Součástí střediska je vybavená kuchyň, společenská místnost, hřiště a herní příslušenství, průlezky pro děti, ohniště s vybavením na opékání, a další viz. cblhota.cz. Středisko je vhodné pro víkendové pobyty, tábory, pobyty rodin a další akce.

Nabízíme samostatně chatku pro 8 osob, která leží nedaleko střediska (5 min.) ve svahu nad údolím. Je také plně vybavená, včetně kuchyně, dvou koupelen nebo venkovního minihřiště s ohništěm. cblhota.cz.

Produktové karty

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele