David Uhřík CB Velká Lhota   Ubytovací středisko a chatka ve Velké Lhotě

Poskytujeme ubytování v církevní budově (30/35 míst) a přilehlé chatce (8 míst).

Foto_2
Sbor: CB Velká Lhota
Kontakty:
IČ: 26520371

Popis:

Navštivte Valašsko!! Jsme ubytovací středisko s dlouholetou historií ve Velké Lhotě. Nacházíe se v údolí nedaleko od dřevěného kostelíka ve Velké Lhotě - působiště faráře Karafiáta, tvůrce Broučků. Můžete se zde vykoupat v nedaleké přehradě Bystřička nebo jen tak zabloudit v malebné krajině kopečků Beskyd. Neměli byste vynechat prohlídku místní farmy na mléko a sýry nebo návštěvu u místního včelaře, kde Vás majitelé ochotně provedou svým živobytím.

Produkty:

Nabízíme ubytování ve středisku pro 35 osob v termínu letních prázdnin a 30 osob mino letní prázdniny. Součástí střediska je vybavená kuchyň, společenská místnost, hřiště a herní příslušenství, průlezky pro děti, ohniště s vybavením na opékání, a další viz. cblhota.cz. Středisko je vhodné pro víkendové pobyty, tábory, pobyty rodin a další akce.

Nabízíme samostatně chatku pro 8 osob, která leží nedaleko střediska (5 min.) ve svahu nad údolím. Je také plně vybavená, včetně kuchyně, dvou koupelen nebo venkovního minihřiště s ohništěm. cblhota.cz.

Produktové karty

Hlavn%c3%ad_budova

Ubytovací středisko

Vemte partu a přijeďte na Valašsko!! Středisko se nachází zde v údolí Velké Lhoty a Valašské Bystřice. Kapacita je 35 osob v období letních prázdnin a 30 osob v období mimo letní prázdniny. součástí střediska je 9-10 pokujů, sociální zařízení, plně vybavenou kuchyň, venkovní posezení, hřiště pro děti, ohniště a hřiště na volejbal s vybavením atd. Pro více informací hledejte zde.

orient. cena v Kč: 160 Kč

Chaty_014

Chatka

Nenechte si ujít krásnou Valašskou přírodu!! Chatka leží zde v malebném údolí Velké Lhoty a Valašské Bystřice. Nabízíme zde ubytování až pro 8 osob, chatka je vhodná i pro rodiny s dětmi, je zde dětská postýlka. V chatce jsou dvěkoupelny a plně vybavená kuchyň. Za chatkou je minihřiště pro děti a ohniště. Více info zde.

orient. cena v Kč: 160 Kč

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele