František Flek Camping Letní den s.r.o.

Jako kemp poskytujeme v malebné krajině České Kanady možnost strávit u nás pohodovou dovolenou. Můžete využít kempování ve vlastním stanu, karavanu nebo využít naše chatky nebo apartmány.

Sbor: AC Brno
Kontakty: info@kempletniden.cz +420 384 497 128 +420 702 121 556 http://www.kempletniden.cz
IČ: 25952277
Profese: Restaurace, Ubytování
Regiony: Celá ČR
44399945221 8925e12763 k
37 zobrazení tento rok

Popis

KEMP LETNÍ DEN

Letní den, jak napovídá sám název, nabízí dovolenou v teplém a slunečném období roku na jihu České republiky. Název kempu má tedy za cíl navodit příjemnou letní atmosféru, která je typická pro toto místo. Naši hosté přijíždějí do kempu Letní den, aby si zde užili svůj zasloužený odpočinek a dovolenou. Těší se ze společnosti jiných hostů nebo přátel a stejně tak i z okamžiků klidu a soukromí. Lidé v našem kempu načerpají jak fyzicky, tak i duchovně. Je naší prioritou uspokojit potřeby každého návštěvníka: bezpečné prostředí pro děti, podnětné aktivity pro mládež a místo odpočinku pro dospělé.

Vybavení

Kantýna ve středomořském stylu navozuje léto a dovolenou se vším všudy a je otevřená od brzkých ranních hodin do pozdního večera. V naší kantýně si můžete zakoupit čerstvé pečivo, využít Wi-Fi zdarma, dát si vynikající kávu, pochutnat si na osvěžující zmrzlině a jiných lahůdkách jako jsou holandské chuťovky, pizza a jiné. Po západu slunce před vchodem do kantýny zapalujeme oheň ve venkovním přenosném ohništi, při kterém mohou hosté posedět, ohřát se a třeba se i s někým seznámit. A ani příležitostný déšť nemůže pokazit radost z dovolené, protože odpočívat můžete i v prostoru naší budovy. U nás vám nic nebude chybět.

Náš bazén (12 x 20 metrů) je během hlavní sezóny otevřený každý den. Kromě toho máme k dispozici také dětské brouzdaliště. Dalším zdrojem zábavy je řeka protékající podél našeho kempu. Vyzkoušejte zajímavý houpací most přes řeku, který ve vás na chvíli vyvolá pocit vzrušení a napětí zároveň. 

Pro děti nabízíme velký dřevěný prolézací hrad, nafukovací trampolínu a další dětské hřiště u bazénu.

Pro sportovní vyžití můžete využít volejbalové hřiště a dvě travnaté plochy na fotbal a hry.

Produktové karty

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele