Iveta Halešová IveHale s.r.o.

O-Pur revoluční švýcarská kyslíková kosmetika

Sbor: CASD Ostrava - Zábřeh
Kontakty: info@ivehale.cz +420 602 793 564 http://o-pur.ch
IČ: 65139704
Profese: Kosmetika, vizážista, stylista
Regiony: Moravskoslezský kraj
Profil
4 zobrazení tento rok

Popis

Kosmetiky je mnoho, ale pleť máme pouze jednu!

O2 je značka kyslíku a kyslík je pro život nezbytný. To se nedá popřít!
O_PUR je jediná línie kosmetiky, která zaručuje vázanost až 25% kyslíku ve všech produktech až do jejich úplné spotřeby. Vývoj nové línie péče o pleť s charakteristikou farmaceutické kosmetiky byl a je ten jediný definovaný cíl O_PUR. Kosmetika, která učinkuje. Výroba se nachází ve švýcarském Lugano – proto Swiss Made

Kyslík urychluje mikrocirkulaci na povrchu pokožky a pomáhá dalším složkám proniknout do kůže.

K důležitým složkám všech O_PUR produktu je vedle kyslíku a Koenzymu Q10, také doplňovač energie pro buňky - Skyfruit-Serum, které patří k nejdůležitějším složkám s důležitým a přirozeným Botox-Effektem. Vedle vysoce kvalitní kosmetiky je důležitý také individuální způsob prodeje.

www.o-pur.ch

O_PUR_Tonic - 15 0 ml
Pro O_PUR_Tonic je čistící balzám do hloubky. V kombinaci s aloe vera,vodou a kyslíkem je O_PUR_tonic vhodný zejména pro uklidnění namáhané pokožky (např. po slunění). Pokožka je díky Aloe Vera, kyslíku a Aqua Hamamelis stimulována a po krátkém, pravidelném používání jsou viditelné účinky.Jemné působení O_PUR_tonic je vhodné i pro děti, Polyallergiker a atopické dermatitidy.

Aplikace
Tonic několikrát denně nanést na požadované oblasti kůže a vatovým tampónem vyčistit póry.

První účinky:

 • Jemné hluboké čištění pleti
 • Použití před a po dokorativní kosmetice
 • Jako odličovadlo
 • Rozjasnění kůže - prevence pupínků a černé tečky
 • Hluboké čištění pórů

Komfort při používání spreje
Dózy O_PUR_ jsou opatřeny stříkací hlavou, které umožňuje komfortní používání, zamezuje jakémukoliv styku krému před použitím s baktérii a jinými nečistotami. Díky tomuto balení je krém/emulze vypotřebována do posledního množství a nevytváří se nikde žádná suchá krusta. Aluminiové dózy jsou po použití velmi snadno recyklovatelné. Speciálně navržená a vyrobená vložka uvnitř dózy zamezuje také jakémukoliv vysoušení a díky ni je také možné spray použít v kterékoliv poloze. Použité materiály jsou hypoalergenní a v souladu s ochranou pokožky.

O_PUR_Day-50 ml

O_PUR_Dayhýčká pokožku s jedinečnou formulací. Kyslík obsažený v krému s přídavkem speciálních bylinných extraktů, jako je Sky fruit, vitamíny B3 a E a koenzym Q10 účinně transportuje krém do pokožky.V důsledku toho, kůže obdrží potřebnou péči a ochranu proti vlivům okolního prostředí. Pokožka dostane po krátkém vnějším používání viditelně mladistvý vzhled.

O_PUR_Day + 50 ml

O_PUR_Day + je perfektní ošetření obličeje pro všechny, kteří chtějí ještě bohatší péči o obličej. Zejména ve fázi přechodu z předchozích kosmetik na řadu O_PUR_je _Day + ten správný produkt. Můžete se rozhodnout, zda chcete přejít na O_PUR_Day po dobu 4-6 týdnů. Ve většině případů se kůže zcela změnila, a pak se projeví O_PUR_Day s potřebnou péči o blaho vaší pokožky.

O_PUR_Night - 50 oz

Jedinečné složení O_PUR_Night krém regeneruje a vyživuje kůži s hloubkovým efektem. Kyslík obsažený v krému stimuluje a zvyšuje schopnost přijímat emulzi trvale v noci. Speciální bylinné extrakty jako Sky fruit, vitamíny a koenzymy jsou transportovány hluboko do pokožky. V důsledku toho, kůže obdrží zvýšení energie a pro ochranu a regeneraci má dostatečnou příležitost.

O_PUR_Anti_aging - 50 ml O_PUR_Anti_aging Krémje průlomovým krémový přípravek, který zpomaluje výskyt jemných linek, vrásek, tmavé kruhy a jiné známky přirozeného stárnutí rychle a efektivně.Dobrý účinek proti rosacea, rozšířeným žilkám a zarudnutí obličeje.. Kyslík obsažený v krému s přídavkem speciálních bylinných extraktů, jako je Sky fruit, vitamíny B3 a E a koenzym Q10 účinně transportuje krém do pokožky.

Použití:Po čištění pleti, malé množství krému na špičku prstu a jemně proklepat na problémové oblasti. Pravidelná aplikace regeneruje trvalý dopad emulze do problémových partií.

První použití:

 • Čistý Emulgel - není mastný, má koncentrovaný účinek výživných látek
 • Na vrásky, linky, tmavé kruhy
 • Vysoce účinný prostředek na únavu kůže
 • Dává mladistvý vzhled

O_PUR_Anti -aging + 50 ml

O_PUR_Anti -aging + je perfektní ošetření obličeje pro všechny, kteří chtějí ještě bohatší péči o obličej . Zejména v přechodné fázi od předchozí kosmetiky na O_PUR_je O_PUR_Anti -aging + ten správný produkt . Můžete se rozhodnout, zda chcete přejít na O_PUR_ po dobu 4-6 týdnu a uvidíte, že ve většině případů se kůže zcela změní a za tuto dobu jsou jasně znatelné výsledky O_PUR_na Vaší pokožce.

Aplikace:

Použijte po čištění pleti , malé množství krému na špičku prstu a jemně vmasírujte do pokožky a požadovaného okolí. . Ideální pro ranní péči o obličej .

První použití:

 • Čistý Emulgel - není mastný, má koncentrovaný účinek výživných látek
 • Na vrásky, linky, tmavé kruhy
 • Vysoce účinný prostředek na únavu kůže
 • Dává mladistvý vzhled

O_PUR_Eye Energizer - 15 ml

Zvláštností O_PUR_Eye Energizer séra je jeho vysoká koncentrace účinných látek (např. Sky Fruit Oil, vitamíny K1, B3, E a koenzym Q10) které velmi rychle a úplně mohou proniknout do kůže. Po použití séra je kůže pružná a měkká. Sérum vniká do pokožky a díky tomu se pleť vypne, vyhladí a získá zářivý vzhled. Kyslík stimuluje dýchání pokožky a spomaluje proces stárnutí.

Aplikace:

Nejdříve oblast obličeje důkladně ošetřete tonikem O_PUR.Pak vklepejte O_PUR _ sérum ukazováčkem a prostředníčkem na požadované místo.Není nutné masáž. Doporučujeme O_PUR_ používat denně pro posílení dlouhodobého účinku. Sérum můžete použít i pod běžný make-up.

O_PUR_Bodylotion - 200 mlO_PUR_Bodylotion je rychle působící, pečující a ochranný microlotion. Jeho složky stimulují buněčnou aktivitu , mají regenerační , hydratační a zpevňujíci účinky. . Buňky jsou stimulovány . Kyslík obsažený v pěně vyváženým kyslíkem posiluje pokožku zevnitř . O péči se stará olej Sky fruit , zvšuje obsah vlhkosti v kůži , a tak zachovalý svalový tonus výrazně zvýši. O_PUR – mikro pěna je jako tělové mléko bezkonkurenční.

Komfort při používání spreje

Dózy O_PUR_ jsou opatřeny stříkací hlavou, které umožňuje komfortní používání, zamezuje jakémukoliv styku krému před použitím s baktérii a jinými nečistotami. Díky tomuto balení je krém/emulze vypotřebována do posledního množství a nevytváří se nikde žádná suchá krusta. Aluminiové dózy jsou po použití velmi snadno recyklovatelné. Speciálně navržená a vyrobená vložka uvnitř dózy zamezuje také jakémukoliv vysoušení a díky ni je také možné spray použít v kterékoliv poloze. Použité materiály jsou hypoalergenní a v souladu s ochranou pokožky.

O_PUR_Hand péče 150 ml

O_PUR_péče o ruce je vysoce účinná ochrana pro vaše ruce. Ruce jsou často nástrahami každodenního života hrubé, křehké a suché. O_PUR_Hand péče nabízí dokonalou péči. Pravidelné používání pomáhá ruce udržovat mladistvé. Vaše ruce budou měkké, poddajné a jsou účinně chráněny proti vlivům okolního prostředí. .

_PUR_Feet - 150 ml

O_PUR_Feet je krémový gel na nohy s hrubou a popraskanou kůži. Proniká do všech pórů a trhlinek na chodidle. Díky speciálnímu krému ve spreji lze emulzi v optimálním množství dostat na chodidlo a vmasírovat.

Díky speciálnímu emulgator-lipidu je přirozená ochrana zaručena na základě použití bylinných extraktů, kyslíku a Skyfruit oleje. Po vmasírováni je kůže revitalizovaná jemná a zacelená.

Aplikace
ze vzdálenosti asi 5-10 centimetrů nastříkat šetrně na nohy.
První použití:

 • Hedvábně hladké nohy rychle absorbuji emulgel
 • Zamezí vzniku mozolů
 • Prevence kožních slz
 • Nemastná hydratace s chladivým efektem
 • Při pravidelném používání zabraňuje onemocnění citlivé pokožky nohou
 • Příjemná vůně pro nohy
 • Revitalizace

_PUR_Cellulite - 150 ml

O_PUR_Cellulite je rychle absorbční efektivní emulgel, který je vhodný pro všechny typy pleti, vzhledem k jeho formulaci.Od kyslíku obsaženého v emulzi , rostlinných extraktů, jako je SkyFruit olej, sibiřský žen-šen, vitamín B3 a E, koenzym Q10 a kofein jsou složky spolehlivě transportovány do kůže. Pomocí kyslíku se urychluje vyplňování mezírek a vrásek na pokožce.

Aplikace:jemně nastříkejte ze vzdálenosti asi 10 cm na potřebná místa kůže . Jemný gel vmasírujte do pokožky.

 • Speciálně vyvinutý systém péče
 • Vysoce účinný gel proti celulitidě
 • Komplexní složení lemulze s prokázanou účinností proti celulitidě

Produktové karty

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele