Iveta Halešová IveHale s.r.o.

T-E-O trvale ekologicky odbouratelný 100% přírodní čistící koncentrát

Sbor: CASD Ostrava - Zábřeh
Kontakty: kontakt@t-e-o.cz Písečná 451/6, 182 00 Praha +420 602 793 564 www.t-e-o.cz
IČ: 65139704
Profese: Kosmetika, vizážista, stylista, Zdravá a speciální výživa
Regiony: Celá ČR
51
788 zobrazení tento rok

Popis

Každá domácnost se potřebuje udržovat v čistotě – je to náš domov, oáza klidu a pokoje, kde se mají její členové cítit dobře a bezpečně.

Již naši předkové využívali bylinné výluhy a soli k přípravě různých čističů, které by nijak razantně nepoškozovaly okolí. Setkání s mimořádně zajímavými manžely stojí za zrodem celé myšlenky značky T-E-O.

MÁME ŘEŠENÍ, KTERÉ JE TRVALÉ, EKOLOGICKÉ A ODBOURATELNÉ

100% přírodní koncentrát složený z minerálních solí, přírodních olejů a vody. Není potřeba zahlcovat přírodu množstvím plastových jednorázových obalů – proto najdete u nás pouze několik málo balení, které lze opětovně používat.

Čisticí prostředek T-E-O neobsahuje žádné chemické příměsi ani stabilizátory, tudíž je bezpečný i pro děti, nehrozí žádná otrava apod. Vůně esenciálního oleje levandule navodí příjemnou a uklidňující atmosféru domova, taktéž vyprané prádlo si zachová jemný nádech vůně levandule.

ČISTÍCÍ KONCENTRÁT   T-E-O

TRVALE - EKOLOGICKY – ODBOURATELNÝ Unikátní 100% přírodní čistící koncentrát, vyrobený z přírodních olejů, minerálních solí, esenciálních olejů, vody, kterým lze nahradit veškeré čistící prostředky v domácnosti. 250 ml koncentrátu odpovídá 7,5 l běžného čisticího prostředku

Klinické laboratoře v Ostravě provedly testy ČSN EN 14476, které prokázaly silný desinfekční účinek  na viry, včetně Covid 19

Ekologické laboratoře EMPLA testovali náš čistící prostředek a biologickou rozložitelnost stanovili dle OECD 301 D na 95,5% za 28 dnů.
<p>
</p><p>Snažíme se minimalizovat zátěž přírody.  Nabízíme minimum obalů, vyrobených z ecoplastu, které lze opakovaně používat. </p> V případě, že již obal nepotřebujete, vhoďte jej do plastového odpadu – bude dále zpracován.<p></p><table><tbody> </tbody> </table><p></p><p></p>

Produktové karty

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele