Ing. Ivo Sysala Marina Jonáš

Areál loděnice Royal Rangers se nachází na březích Žermanické přehrady v podhůří Beskyd. Je to ideální místo nejen pro víkendové akce či tábory.

Sbor: AC Český Těšín
Kontakty: marinajonas16@gmail.com Horymírova 369, Frýdek - Místek, 738 01 +420 602 502 589 +420 731 594 590 http://marinajonas.com
IČ: 02038773
Profese: Firemní školení, Pronájem konferenčních a sportovních prostor, Restaurace, Služby turistům, Ubytování
Regiony: Moravskoslezský kraj
Dji 0890

Průměrná známka
1.0

850 zobrazení tento rok

Popis

Vodácká základna Marina Jonáš - www.marinajonas.com

Areál loděnice Royal Rangers se nachází na březích Žermanické přehrady v podhůří Beskyd. Je to ideální místo nejen pro víkendové akce či tábory Předních hlídek, ale také pro aktivity křesťanské mládeže, dorostu, nedělních škol a dalších skupin. Marinu Jonáš využívají

i spřátelené mládežnické organizace jako skauti, harceři a další.

V budově loděnice je kapacita 35 lůžek. Většinou se jedná o hromadné ubytování, ale k dispozici je i pětilůžkové admirálské apartmá o velikosti 2+1. Ve velké společenské místnosti je jídelna, posezení u krbu, biliár i „letiště“ na přespání. Pro vaše kuchaře je k dispozici velká, dobře vybavená kuchyně včetně myčky a konvektomatu. Marinu Jonáš pronajímáme celoročně, v loděnici je ústřední vytápění.

V areálu jsou vám k dispozici dvě multifunkční hřiště s asfaltovým a písečným povrchem a také dětské i teenagerovské prolézačky a lezecké stěny. Najdete zde i místo na stanování v lesním kempu, nebo se můžete ubytovat v romantické maringotce. Venku je spousta možností posezení, mimo jiné i ve velkém zastřešeném altánu s výhledem na vodu.

Největší devízou Mariny Jonáš je však bezprostřední blízkost Žermanické přehrady, kde můžete plout na našich pramičkách a kánoích, nebo si zkusit jachting na naší plachetnici Klubko. U vody je velká písečná pláž, kde si můžete zahrát plážový volejbal nebo ringo.

Ubytování na různé úrovni od hromadného ubytování mužstva, přes romantickou maringotku snů až po Admirálské apartmá.

Tři různá hřiště - od dětského přes teenagerovské prolézačky až po basket, fotbal, tenis, volejbal, ping-pong, stolní fotbálek či ringo.

Písečná pláž a půjčovna kánoí, pramic, padlleboardů či plachetnice a nově i motorového nafukovacího člunu.

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Marek Buzga
05. 04. 2022
1

Se základnou jsme moc spokojeni. Základna je pro akce royalu ideálně vybavena a moc pěkně udržovaná. Mohli jsme na ni uskutečnit několik skvělých víkendovek. Jediná nectnost je, že zde není až tak pěkné okolí pro akčnější hry a větší bojovky stejně jako výlety. Nicméně, pokud je teplo, pak je to ideální místo na víkendovou akci u vody. Skvělé je to i místo pro akce výjezdu vedoucích.

Lukáš Sulovský
13. 02. 2022
1

Strávili jsme zde 2 letní tábory. Velký prostor uvnitř i venku. Voda výborná a okolí moc hezké. Skvělé jednání s provozovatelem. Mohu jen doporučit.

Míša Mitrenga
31. 01. 2022
1

Jezdíme tam pravidelně na víkendovku s dětmi s RR. Krásné místo, možnost jachtingu, lodiček, beach volejbalu, fotbalu, basketbalu….Prostorné venkovní posezení, táborak i průlezky. Nikdy se tu nenudíme.

Petr
31. 01. 2022
1

Dostatek prostoru venku i uvnitř je ideální pro naše víkendovky i školení vedoucích. Velmi ochotný šéf nám vždycky vyšel vstříc. Přehrada, hřiště, místo pro táborák, venkovní altán jsou super. Určitě se tam budeme vracet.

Libuše - Via Familia
03. 06. 2021
1

Vždy nesmírně spokojeni jak s prostředím, tak s pracovníky! Vřele doporučujeme!

Ruda B
10. 05. 2021
1

S naší mládeží jsme na Marině Jonáš byli několikrát. Příjemné a krásné prostředí Žermanické přehrady. Objekt je skvěle vybaven (billiard, obrovská kuchyň, kajuty s postelemi i společná místnost s matracemi) Oceňujeme i vybavení v podobě lodí s pádly, gril, hřiště a a nádherný venkovní altán. Pro manželské páry je skvělá možnost využití apartmá s výřivkou. Celá loděnice je v klidné a dobře dostupné lokalitě. Nedaleko se i nachazí větší parkoviště. Kladn hodnotím i cenu ubytování a vstřícnost správce.

Petr a Pavlína Václavikovi
07. 05. 2021
1

Ideální místo pro dovolenou - hory i voda. Je to naše “srdcovka”, letos už tam jedeme potřetí. Už ani nemusíme k moři. Na své si přijdou milovníci horských túr i vody. Zažijete úžasné západy slunce na terase jen pár metrů od vody, při zurčení fontány. V absolutnim soukromí můžete hrát od rána do večera billiard, zatopit si v krbu, či vařit v perfektně vybavené kuchyni. A setkání se správcem a jeho rodinou je vskutku inspirující! Vřele doporučujeme!

Jiří Klouček
07. 05. 2021
1

Strávili jsme zde týden krásné dovolené. Krásné okolí, lodě k zapůjčení. Určitě se sem vrátíme, týden letošní dovolené zde je již naplánován.

Filip Rusnok
06. 05. 2021
1

Hezká chata v nádherném prostředí. Spoustu možných aktivit v areálu této chaty, tam se nudit určitě nebudete.

Ctom
06. 05. 2021
1

Je to místo kde se určitě budete rádi vracet. Je to klidné a krásné místo u přehrady s množstvím sportovního vyžití. Vřele doporučuji (:-)

Petr Walach
06. 05. 2021
1

Skvělé středisko s velikým prostorem k dispozici. Velmi vstřícné jednání s provozovatelem. Vřele doporučuji.

1.0
průměrná známka