Ing. Jakub Güttner, Ph.D., FCCA, FHEA   ineo.click s.r.o.

Kurzy v oblasti financí, mezinárodní kvalifikace ACCA, ICAEW, CIMA, CFA. Týmové simulace pro pochopení businessu.

Guttner_jakub_ineo

Popis:

Ineo je vzdělávácí společnost, která na českém trhu působí už od roku 1999. S využitím učebnic a online produktů našeho partnera BPP poskytuje náš lektorský tým kurzy ACCA, ICAEW a další profesní kvalifikace, spolu s rostoucím portfoliem business simulací.

Špičkoví lektoři

Profesionály u nás učí profesionálové. Všichni naši lektoři mají zkušenosti v manažerských pozicích a současně bohaté zkušenosti s vzděláváním – v ineo učí minimálně od roku 2009. V přípravě na zkouškové kurzy dosahují nadprůměrných výsledků a jsou žádaní od Anglie až po Bulharsko.

Špičkové procesy

Ineo znamená latinsky „začínám“. Na školeních odstartujeme změny, které si odnesete do praxe – proto důraz na zážitek, motivaci, zpětnou vazbu a touhu změnit sám sebe. Jsme také zvyklí integrovat své procesy s procesy svých velkých klientů.

Špičková síť

Máme za sebou silného partnera – britský vzdělávací kolos BPP s několika tisíci učiteli, s univerzitou, vlastním vydavatelstvím materiálů a online kurzy. Jako exkluzivní zástupci BPP máme přístup jak k jejich zdrojům, tak expertíze.

Produkty:

Produktové karty

Icaew_pil

Přípravné kurzy ke zkouškám ICAEW

Jsme jediným středoevropským poskytovatelem kurzů ICAEW a oficiálním ICAEW Partner in Learning. Účastníme se mezinárodních konferencí lektorů ICAEW, používáme materiály a online kurzy mezinárodní partnerské firmy BPP a naši lektoři mají plný přístup k jejím specialistům pro jednotlivé zkoušky.

Více informací (v angličtině): http://www.ineo.click/why-study-icaew-with-ineo/

orient. cena v Kč: 15 000 - 30 000

Alp_platinum

Přípravné kurzy ke zkouškám ACCA

Jsme první ACCA Platinum Tuition Provider na českém trhu, kurzy ACCA děláme od roku 1991. Naši studenti dosahují dlouhodobě nadprůměrné výsledky, všichni lektoři se specializují jednak na učení a jednak mají manažerské zkušenosti z velkých mezinárodních firem. Jsme také výhradním partnerem britského vzdělávacího kolosu BPP na českém trhu a úzce s nimi spolupracujeme na vývoji a dodávání online i prezenčních kurzů a studijních materiálů.

Více informací (v angličtině): http://www.ineo.click/acca/why-study-acca-with-ineo/

orient. cena v Kč: 7 000 - 18 000

07. 10. 2016

Business simulace banky

Simulace banky vyvinutá týmem ineo ve spolupráci s odborníky z českých bank i z ČNB je jedinečný produkt svého druhu. Na velkoformátových tabletech umožňuje týmům účastníků vžít se do řízení celé banky, od získávání klientů, řízení portfolia či investic do technologií přes rozvoj zaměstnanců a design produktů až po analýzu finančních výkazů a hlídání regulatorních ukazatelů.

“Zvolená forma – interaktivní školení, kdy dopady jednotlivých kroků a rozhodnutí účastníci přímo vidí – je přesně forma, která se musí líbit. Zároveň nutí účastníky opravdu probírané sledovat a rozmýšlet do hloubky. Velmi důležitou roli hrály velké znalosti organizátorů či spíše průvodců oběma dny. Bonusem je filozofie celého semináře, interaktivita, která vede účastníky k intenzívní spolupráci. Drobně bych upravil Komenského slogan na „Díky Ineo, banka hrou“ :).”

-Vladimír Bareš, Business Development and Support Director, ČSOB

Více informací na http://www.ineo.click/business-simulace/simulace-banky/

Bankovni-simulace-ukazka-tabletu
Business simulace banky - tablet pro jeden z týmů
01. 10. 2014

Business simulace vedení poboček

Design, výroba a train-the-trainer týmové simulace na míru pro Českou spořitelnu. Úspěšný rollout na podzim 2014 vedl k práci na následné simulaci II. generace.

Téma: Jak musí manažer pobočky vyvažovat využití času mezi zlepšování kvality služeb, investicemi do týmu, cílením na finanční výsledky i motivaci zaměstnanců. Strategické rozhodování je propojené s nácvikem zvládání konkrétních situací.

Cílová skupina: Všichni VOT (vedoucí obchodních týmů) v ČR

“Se společností BPP Professional Education jsme realizovali Business Simulaci na téma práce vedoucích obchodních týmů na pobočce České spořitelny. Spolupráce byla od začátku do konce na profesionální úrovni - nabídka reflektovala jak potřeby banky, tak finanční rámce a dále možnost, v našem případě nutnost, intenzivní spolupráce na obsahu, který je postaven na konkrétních situacích z každodenní praxe. Díky tomu je vytvořený produkt skutečně "na míru" a přináší očekávaný efekt. Bližší informace k průběhu projektu je možné získat na vyžádání.”

Monika Šamonilová, Manažer vzdělávání pobočkové sítě, Česká spořitelna, a.s.
(Kontaktní osoba: Jana Nosálová, e-mail: jnosalova@csas.cz ).

Image015
Business simulace vedení pobočky - jeden z týmů

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele