ing.arch. Jakub Hlaváč Unionarch s r.o.

ARCHITEKTONICKÉ STUDIO Projektové a architektonické služby. Od urbanismu k interiéru.

Sbor: CB Liberec
Kontakty: jakub.hlavac@unionarch.cz pavel.vanecek@unionarch.cz +420 739 550 012 Tovyryšský vrch 3, Liberec http://www.unionarch.cz
IČ: 41328639
Profese: Architektonické služby, Interiéry, Design, Stavebnictví
Regiony: Liberecký kraj
Hlavac
38 zobrazení tento rok

Popis

Ateliér vznikl v roce 1992, kdy se etabloval z týmu ateliéru č.1 tehdejšího Stavoprojektu Liberec, který postupně ukončoval svou činnost.

Ateliér založili a v čele stáli dva architekti - Pavel Švancer a Pavel Vaněček. Tím, že oba měli v minulosti možnost pracovat v zahraničí (Francie), byl porevoluční přechod na principy tržní ekonomiky a soukromého podnikání o mnoho jednodušší.
Dnešní podoba ateliéru se opírá o dlouholeté zkušenosti a tradici budovanou na principu týmové práce.
V roce 2012 vystřídal ve vedení ateliéru Pavla Švancera architekt Jakub Hlaváč, který přinesl zkušenost ze své několikaleté práce ve studiu TSE Group ltd. na Novém Zélandu. Tam se aktivně podílel na realizaci velkých stavebních projektů novozélandských i asijských.
V ateliéru jsou zastoupeny všechny důležité profese a je-li třeba, úzce spolupracuje s jinými kancelářemi, zejména pak se statickou kanceláří v Liberci. Portfolio ateliéru zahrnuje rozmanitou škálu specifických budov a stavebních komplexů v Liberci i v celé České republice.

Poskytujeme kompletní architektonické a projekční služby jak v měřítku jednotlivých budov, tak i na úrovní větších území:

  • od městského urbanismu až po projekty objektů, projekty interiérů i designu,
  • řešení jak staveb bytových, tak i staveb občanských,
  • stavby kulturní, sakrální, průmyslové, sportovní,
  • v poslední době se specializuje na práci v oblasti zdravotně sociálních staveb, k dispozici je profesionální zázemí poradců v daném oboru,
  • novostavby i rekonstrukce.

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele