Mgr. Jana Vránová   Jana Vránová

Angličtina - výuka ve všech pokročilostech po advanced. Překlady a korektury. Připravím na maturitu i na mezinárodní jazykové zkoušky. Nabízím překlady AJ-ČJ a naopak a korektury textů v obou jazycích.

Foto_prace_promo_
Profese:
Regiony:

Produktové karty

Logo_color

Překlady a korektury

Nabízím překlady AJ-ČJ a naopak, rovněž korektury textů v obou jazycích. Jsem překladatelka a korektorka s plnou kvalifikací (studium bohemistiky a anglistiky na FF MU) a dlouholetou praxí. Na kvalitě textů záleží - i Vašim zákazníkům.

orient. cena v Kč: korektury - 100 - 150 Kč za normostranu, překlady - 250 - 400 Kč za normostranu (podle náročnosti textu, udělám nabídku)

Promo_vyuka_aj

Výuka angličtiny

Nabízím výuku angličtiny ve všech pokročilostech až po advanced. Připravím Vás na maturitu či na mezinárodní jazykové zkoušky. Vyučuji jednotlivce i např. skupiny ve firmách. Jsem zkušená lektorka s plnou kvalifikací (studium anglistiky a amerikanistiky na FF MU, certifikáty - ELT methodology, one-to-one teaching) a 20letou praxí na různých typech škol a v soukromé výuce. Nabízím individuální a povzbudivý přístup, v mých hodinách budete mluvit pouze anglicky a naučíte se v angličtině skutečně komunikovat. Učení mě baví a chci, aby bavilo i mé studenty!

orient. cena v Kč: 250 Kč za 60 minut výuky

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele