Jari Böhlerová   Nayrouse Cosmetic

Internetový prodej parfémů a kosmetiky z ovsa a orchideje, wellness kosmetiky SPA SENSES, ekologických přípravků FORhome, Fashion bižuterie, zásadité kávy Lingzhi, kávy a čajů AURILE a přírodních produktů BELEA. Produkty z Mrvého moře Dr.Nona.

Jari

Produktové karty

Okseen

Dr. Nona Okseen

Okseen se užívá k prevenci vzniku onemocnění, při srdečních a cévních onemocněních, cukrovce, pro zpomalení procesů stárnutí, při respiračních onemocníních a virových infekcích. Produkt vyniká vysokou antioxidační aktivitou díky obsahu biologicky aktivních látek, především díky tokoferolu a selenu. Okseen doporučujeme užívat při fyzické a duševní únavě, při poruchách krevního oběhu, onemocněních jater, žlučníku a žlučovodu a ke zlepšení stavu po ozařovací terapii. Kombinace antioxidantů je schopna zcela neutralizovat různé skupiny volných radikálů a zabránit předčasnému stárnutí, zánětlivým a onkologickým procesům.

Okseen Dr. Nona je zahrnut do programu Světové organizace zdraví pro otázky zmírnění psychosomatických následků radioaktivní katastrofy.

Okseen je velmi účinný antioxidant. Chrání organizmus proti negativním vlivům znečištěného prostředí, stresu a špatného stravování. Odbourává volné radikály – škodlivé prvky, které napadají buněčnou tkáň. Stimuluje imunitní systém, a tím napomáhá organizmu vyrovnat se s různými druhy virových onemocnění a infekcí.

Účinné složky:

Selen, tokoferol (vitamín E), metionin, Bioorganominerální komplex

Charakteristika Okseenu:

 • celkově posiluje organizmus
 • má silné antioxidační účinky
 • pomáhá zpomalovat proces stárnutí organizmu
 • pomáhá předcházet virovým onemocněním a nachlazení
 • pomáhá při alergických onemocněních
 • neutralizuje volné radikály
 • působí jako prevence onemocnění cévní a srdeční soustavy

Doporučená dávka:

1 tobolka denně před jídlem, zapít sklenicí vody.

Obsah: 60 tobolek

orient. cena v Kč: 1520

S-l1600

Dr. Nona Deodoranty

DEODORANT ANTIPERSPIRANT PRO ŽENY - má jemnou, neutrálně-čistou vůni, která se velmi rychle vstřebává a neovlivňuje použití parfému. Deodoranty účinkují po celých 24 hodin a jejich vůně se uchovává dokonce i po sprchování. Deodoranty obsahují aromaterapeutické oleje, bioorganominerální komplex a autorofický systém. Pokud deodoranty naneseme na pokožku v podpaží, kde nejsou cévy hluboko, dojde k aktivaci všech důležitých funkcí organismu a zvýší se jeho tonus. Deodoranty vynikají jemným antibaktericidním účinkem, velmi rychle a šetrně odstraňují postižená místa pokožky, pomáhají zastavení krvácení při jemném říznutí a prasklinách pokožky.

DEODORANT ANTIPERSPIRANT PRO MUŽE - má jemnou, neutrálně - čistou vůni, která se velmi rychle vstřebává a neovlivňuje použití parfému. Deodoranty účinkují po celých 24 hodin a jejich vůně se uchovává dokonce i po sprchování. Deodoranty obsahují aromaterapeutické oleje, bioorganominerální komplex a autorofický systém. Pokud deodoranty naneseme na pokožku v podpaží, kde nejsou cévy hluboko, dojde k aktivaci všech důležitých funkcí organismu a zvýší se jeho tonus. Deodoranty vynikají jemným antibaktericidním účinkem, velmi rychle a šetrně odstraňují postižená místa pokožky, pomáhají zastavení krvácení při jemném říznutí a prasklinách pokožky.
Deodoranty jsou vůní přizpůsobené parfémům a vodám po holení.

Deodoranty Dr. Nona mají také jemné antibakteriální účinky. Všechny deodoranty Dr. Nona obsahují Bioorganominerální komplex a éterické oleje (jojobový a šípkový olej), které při kontaktu s kůží vytváří jemnou, čistou vůni.

Obsah: 95 ml

Dámské vůně: Lady, Fiona, Ruth, Kiwi

Pánské vůně: Lord, Admirál

Poznámka: Deodoranty obsahují sůl Mrtvého moře, proto je nutno obléci oděv až po vstřebání (zaschnutí) deodorantu, jinak sůl narušuje jeho barvu.

orient. cena v Kč: 382

Parfums

Dr. Nona parfumerie

Krásná vůně má schopnost povznášet člověka a vykouzlit téměř okamžitě dobrou náladu. Příjemný parfém má také nesmírný vliv na naší nervovou soustavu a naše celkové naladění.

Vůně Dr.Nona vychází z klasických tradic aromaterapie. Jsou jedinečné a mají schopnost nejen rozzářit vaší osobnost, ale také pozitivně působit na zdravý chod celého organizmu. Nechte se okouzlit magickou silou vůní Dr. Nona!

Parfémová řada Dr. Nona má zajímavou, jemnou vůni, která dlouhou dobu zůstává na pokožce a lehce se rozprostírá do okolí.
Trvanlivost parfému neunavuje a prchavost je nevtíravá a nepřekáží okolním lidem.
Jejich příjemná vůně vyvolává dobrou náladu, zvyšuje tonus a sexuální pozadí, a při tom má vliv na všechna regulující ústředí organizmu.
Pomáhá odolat nemocem díky posílení imunitního systému a množství aromaterapeutických látek, Bioorganominerálního komplexu a Autotrofického systému.
Unikátní aroma nikoho nenechává chladným, každý v něm nachází to své a kolem každého člověka tvoří svou vlastní a absolútně svéráznou auru a zlepšuje emocionální naladění.

orient. cena v Kč: 2089

Sole

Dr. Nona Soli do koupele - sada

Koupelové soli Dr. Nona Vám nabízí jedinečnou možnost využít kouzlo blahodárné vody Mrtvého moře ve vlastní vaně! Koupele v solích obnovují fyzické i psychické síly a regenerují organizmus. Nabízíme čtyři druhy solí v jednom balení. Všechny obsahují stejnou sadu unikátních solí Mrtvého moře, ale vzájemně se liší aromaterapeutickými přísadami - esenciálními oleji z eukalyptu, rozmarýnu, tymiánu, levandule, heřmánku, ylang-ylangu, pačuli a anýzu.

Charakteristika Koupelových solí Mrtvého moře Dr. Nona:

 • uklidňují, navozují pocit relaxace a vnitřního klidu
 • napomáhají regeneraci organizmu v průběhu rekonvalescence
 • tonizují organizmus a zlepšují prokrvení kůže
 • zvyšují sexuální touhu

Způsob použití:

Do teplé koupele (cca 37 o C) nasypat dvě lžíce soli, v koupeli ležet cca 15-20 min. Provádět 2x týdně.

Obsah: 1,2 kg (4 balení x 300 g)

Dr. Nona Kvartet solí Mrtvého moře

orient. cena v Kč: 949

Plyn

Dr. Nona Ústní voda

Mnoho lidí na světě trpí problémy s ústní dutinou. Tyto problémy mohou často končit chirurgickým zákrokem. Ústní voda Dr. Nona je komplexním řešením těchto problémů. Díky jedinečnému složení regeneruje ústní dutinu a zároveň hojí drobná poranění kůže. Má také vynikající antibakteriální účinky.
Ústní voda odstraňuje nepříjemný zápach z úst a napomáhá hojení ran v ústní dutině. Má antibaktericidní účinky. Ústní voda je vhodná k prevenci zubního kazu, zánětů a krvácení dásní. Odstraňuje nepříjemný pocit v ústní dutině při adenoiditidách (zánět nosohltanových mandlí), při angínách, včetně silných zánětů mandlí, při zánětech dásní, hyperestézii (přecitlivělosti), stomatitidách (zánět sliznice dutiny ústní), při paradentóze a rovněž při chřipkách a onemocněních z nachlazení. Ústní voda pomáhá obnovovat výživu sliznice nosohltanu, uší, orgánů trávicího traktu, konečníku a pochvy. Produkt se používá po terapiích z ozáření za účelem odstranění reakce z ozáření, dále v gynekologii, při inhalacích, otravách, různých kožních potížích a jako deodorant. Používá se rovněž jako obklad na otlaky, praskliny bradavek kojících matek a praskliny řitního otvoru.

Účinné složky:

Bioorganominerální komplex Mrtvého moře, výtažky esenciálních olejů z heřmánku, tymiánu, citrónu, šalvěje a máty.

NEOBSAHUJE PARABENY!

Charakteristika Ústní vody:

 • působí preventivně proti zubnímu kameni
 • pomáhá předcházet problémům s dásněmi
 • eliminuje zápach z úst
 • přináší úlevu při nachlazení a zánětech horních cest dýchacích
 • působí antibakteriálně, dezinfikuje ústní dutinu a drobné ranky na kůži
 • regeneruje mikroflóru sliznice ústní dutiny

Způsob použití:

Každodenně kloktat 15-20 sekund nerozředěnou ústní vodu. Při paradentóze kloktat několikrát denně a obkládat dásně vatovými tampony, napuštěnými Ústní vodou Dr. Nona.

Objem: 250 ml

Dr. Nona dlhoročne podporuje Detskú onkológiu v Košiciach

orient. cena v Kč: 855

Balsam-solaris

Dr. Nona Solaris D.N. - tělové mléko

Tělové mléko Solaris D.N. má široké spektrum pozitivních účinků při každodenní péči o kůži celého těla. Napomáhá obnově kůže a chrání ji před negativními vlivy současného životního prostředí. Nebezpečné ultrafialové paprsky, zvýšená radioaktivita, znečištěná voda a špatné stravovací návyky způsobily vysoký nárůst rakovinových onemocnění. Kůže, jako ochranná vrstva našeho těla, trpí těmito faktory jako první. Je důležité o ni dbát a ošetřovat ji co nejlepšími prostředky, aby vydržela zdravá co nejdéle.
Unikátní kosmetický prostředek, který má ochranné a preventivní účinky a regenerační vlastnosti. Používá se jako preventivní prostředek proti slunečním popáleninám, jako hojivý krém při popáleninách různého původu a rovněž při rakovině pokožky, zahlazuje jizvy a pomáhá vstřebávat nezhoubné kožní výrůstky. Tělové mléko Solaris D.N. je vynikajícím prostředkem při léčbě kožních onemocnění, způsobených ionizujícím zářením jako je například radiální terapie při léčbě onkologických onemocnění.

Účinné složky:

Bioorganominerální komplex Mrtvého moře, olej ze slunečnice, jojoby, avokáda, extrakt aloe, pomeranče, rozmarýnu a tymiánu.

NEOBSAHUJE PARABENY!

Charakteristika Tělového mléka Solaris:

 • chrání kůži před popáleninami a různými typy ozáření
 • zklidňuje podrážděnou kůži po opalování na slunci nebo v soláriu
 • zklidňuje a napomáhá rekonvalescenci po omrzlinách a popáleninách kůže
 • snižuje výskyt pigmentových skvrn
 • snižuje zarudnutí a zklidňuje pokožku (např. po holení nebo při drobném poranění)

Způsob použití:

Nanést na očištěnou pokožku tenkou vrstvu tělového mléka a jemně rozetřít.

Objem: 250 ml

orient. cena v Kč: 1092

K_dynamiczny

Dr. Nona Dynamický hydratační krém

Nenahraditelný tonizující prostředek, který má celkový omlazující účinek. Je to doslova - král krémů. Omlazuje a ozdravuje pokožku osob pokročilého věku a zamezuje procesu stárnutí v mladém a středním věku.
Zvláštností krému je jeho schopnost tonizování organismu, pomáhá při neurózách a neurasteniích (nervových slabostech), a rovněž při psychické a fyzické zátěži. Dynamický hydratační krém je možné velmi úspěšně použít při celkové i bodové masáži za účelem zlepšení celkového stavu organismu. Kromě toho krém má protizánětlivé a baktericidní vlastnosti, což umožňuje používat tento krém při popáleninách pokožky (včetně radioaktivního), a dále při neuritidách (zánětech nervů), myalgiích (bolestech svalů) a artritidách (záněty kloubů) nejrůznějšího původu. Krém normalizuje krevní tlak.

Účinné složky:

Bioorganominerální komplex Mrtvého moře, oleje z jojoby, broskve, levandule, meduňky, emulze rostlinného vosku, extrakt heřmánku, aloe, lilie, tokoferol (vitamin E).

NEOBSAHUJE PARABENY!

Charakteristika Dynamického hydratačního krému Dr. Nona:

 • stimuluje látkovou výměnu kůže
 • hydratuje suchou pokožku tváře
 • regeneruje zralou pokožku
 • pomáhá zachovat pevnost a pružnost pokožky
 • zklidňuje podrážděnou pokožku
 • příznivě ovlivňuje emocionální stav

Způsob použití:

Nanést malé množství krému na očištěnou pokožku, jemně vklepat do kůže, nechat krém vstřebat.

Objem:50 ml

orient. cena v Kč: 1331

Faza-3

Dr. Nona Fáze 3

Fáze 3 je určena k regulaci látkové výměny ve vazivu. Fázi 3 doporučujeme k výživě a k upevnění vlasů v případech spojených s poruchou výměny zinku, při avitaminóze a při depresích.

Účinné složky:

Vitamín B5, vitamín B6, zinek, biotin, cystein a metionin, Bioorganominerální komplex.

Charakteristika Fáze – 3:

 • napomáhá regeneraci kostí a kloubů
 • reguluje činnost organizmu při dlouhodobé hormonální terapii nebo hormonální antikoncepci
 • vyživuje vlasy a nehty
 • odstraňuje negativní důsledky dlouhodobého užívání antibiotik
 • napomáhá hojit různá poškození kůže (trofické vředy, akné)
 • obnovuje síly organizmu po dlouhé rekonvalescenci a po porodu

Doporučená dávka:

1 tobolka denně před jídlem, zapít sklenicí vody.

Obsah: 60 tobolek

orient. cena v Kč: 1331

Ravseen

Dr. Nona Ravseen

Ravseen pozitivně působí na procesy látkové výměny i při různém stupni narušení, stimuluje ochranné funkce organismu, zvyšuje odolnost proti psychickým stresům, zvyšuje celkový tonus organismu. Napomáhá snížení tělesné hmotnosti, ovlivňuje výměnu tuků v organismu tím, že snižuje jejich hladinu a také hladinu cholesterolu v cévách.
Jeho účinky se zvyšují společně s užíváním jiných produktů Dr. NONA, zejména s bahenními maskami, krémy a solemi Mrtvého moře.

Účinné složky:

Vitamín E, omega mastné kyseliny, Bioorganominerální komplex.

Charakteristika Ravseenu:

 • má antioxidační účinky
 • posiluje imunitu a podporuje odolnost organizmu
 • snižuje hladinu cholesterolu v krvi
 • pomáhá při metabolických poruchách
 • má regenerační působení na klouby a svaly
 • pomáhá při kožních onemocněních
 • čistí organizmus od usazenin a toxických látek
 • pomáhá při poruchách látkové výměny
 • vyživuje a omlazuje pokožku

Doporučená dávka:

V závislosti na váze 3-4 tobolky denně před jídlem, zapít sklenicí vody.

Obsah: 100 tobolek

orient. cena v Kč: 1713

Aloevera_2015

ALOE VERA -

Produktová řada ALOE VERA byla založena na příznivých účincích aloe, která zklidňuje pokožku a zajišťuje jí správnou hladinu hydratace. Nejkvalitnější aloe, která byla použita v naší kosmetice, byla certifikována mimo jiné společností Ecocert. Doporučuji vám vyzkoušet celou řadu.

Aloe poskytuje komplexní péči všem typům pleti, včetně té citlivé. Zklidňuje a lokálně eliminuje podráždění pokožky, redukuje zarudnutí a pomáhá regenerovat tkáně. Dužina aloe, která se z velké části skládá z vody, obsahuje mimo jiné pro pokožku prospěšné vitamíny, enzymy, minerály (vápník, chrom, měď, selen, hořčík, mangan, draslík, sodík a zinek), stejně jako cukry a aminokyseliny, které mají pozitivní vliv na její vzhled a pocit pohody.

orient. cena v Kč:

Kolekce_hello_honey_fotka

Medová kosmetika Hello Honey

Tělová kolekce Hello Honey, jejíž prospěšné vlastnosti pocházejí z bohatství obsaženého v medu - minerální látky, vitamíny, enzymy mají vynikající vliv na stav Vaší pokožky. Z tohoto bohatství přírody, jsme použili z medu jen to nejlepší - samotný extrakt - a spojili ho s přísadami, které pečují o pokožku, abyste si mohli vychutnat sladký rituál koupání!

orient. cena v Kč: od 159,-Kč

Vánoce 2015

Foto_08_2015

Wellness produkty značky AURILE

Aurile je novou produktovou značkou, která byla vyvinuta jako kombinace wellness produktů, zdravého jídla. V kávě se nachází velký potenciál. Hodnota celosvětově prodaných kávových zrn řadí kávu na druhé místo ze všech komodit. Na druhou stranu vaření a servírování čaje je skutečným obřadem. Pro miliony lidí po celém světě je okamžik strávený s šálkem čaje Aurile časem relaxace a radosti z vychutnání aromatického nápoje. Pojďme dát dohromady co nejvíce lidí, kteří při výběru svého oblíbeného nápoje sáhnou po značce Aurile.

orient. cena v Kč: 145 - 207

Vánoce 2015

Jaro_spa_2011

Relaxujte s kosmetikou SPA Senses

Kolekce přírodních wellness výrobků k péči o tělo SPA Senses potěší Vaše smysly a bude Vaším společníkem při relaxaci. Vyberte si z nabídky solí do koupele, solných tělových peelingů, vonných svíček a sprchových gelů, které osvěží mysl a dodají Vám energii po náročném dni. Kolekce Spa Senses byla oceněna v polské soutěži o obal roku (Art of Packaging 2010) v kategorii Professional - Obal pro zdraví a krásu.

orient. cena v Kč: 145 - 220

Vánoce 2015

Triumph_of_orchids

Kosmetická řada TRIUMPH of ORCHIDS

Orchidej je rostlina, která je díky své výjimečné trvanlivosti symbolem věčného mládí a krásy. Výtažek z orchideje je jednou z nejcennějších kosmetických přísad. Je zdrojem energie pro pleť, hydratuje a má antioxidační vlastnosti - právě to jsou důvody, proč jsme se ji rozhodli využít v nové řadě přírodních produktů Triumph of Orchids

orient. cena v Kč: 179 - 335

0e21a7f537442dcb6f80070070fed6af

Kosmetická řada ß-Glucan Active -péče o pleť, ruce a tělo

Kolekce kosmetiky ß-Glucan Active je vytvořena na základě inovativní a přírodní účinné látky: beta-glukanu z ovesných zrn. Vkládáme nyní do vašich rukou jedinečnou přírodní kolekci, vytvořenou na základě složek nejvyšší kvality a nejnovějších vědeckých výzkumů. Působení složky beta-glukanu z ovsa proti tvorbě vrásek a schopnost pronikat velmi hluboko do kůže je jedním z největších kosmetických objevů posledních let. Jeho účinnost byla potvrzena v mnoha studiích. Beta-glukan je polysacharid, rozpustná vláknina obsažená v ovsu.

Při nákupu 3 a více produktů (včetně sady) je platba PŘEDEM na účet! S nákupem zboží od částky 1500,-Kč Vám odečteme 10% slevu z celého nákupu. Po odeslání objednávky obdržíte potvrzení o nákupu (již po odečtení slevy) a údaje pro platbu.

orient. cena v Kč: 300 - 410

Foto_10_2015

Kosmetika BODY Sign pro ženy

Přírodní kosmetika BODY Sign - užijte si lákavou vůni čokolády a třešní! S kolekcí Body Sign se péče o tělo stává skutečným potěšením! Přírodní tělové máslo může z důvodu vysokého obsahu vosků krystalizovat, což nemá vliv na kvalitu ani na vlastnosti produktu.Přírodní kosmetika Body Sign neobsahuje parafín, umělé barviva, parabeny, chemické stabilizátory, ropné látky na bázi silikonů, PEG-sloučeniny, Propylene Glykol. Z důvodu vysokého obsahu přírodních látek je nutné uchovávat na suchém a chladném místě 4 - 25°C.

orient. cena v Kč: 125 - 640

Vánoce 2015

Foto_21_2015

Kosmetická řada SKINLAB pro muže

Kosmetická přírodní řada SKINLAB pro muže je navržena pro každodenní péči i pro tu nejnáročnější pokožku. Obsahuje přírodní mýdlo, sprchový gel, pleťový krém a tělový krém SKINLAB nyní až s 25% slevou.

orient. cena v Kč: 150 - 640

Akce_forhome_promo

Uklízet se nemusí jen na Vánoce

Váš pomocník pro úklid s ekologickými čistícími prostředky FOR home - doporučujeme vyzkoušet !

Výrobky FM GROUP FORhome vznikly s myšlenkou na zajištění řádné hygieny a ošetřování Vašich domovů. Jejich vysokou kvalitu můžete vyzkoušet osobně. Výborné chemické prostředky FORhome jsou jedinečné. Zdůrazňují to také jejich obaly. Ergonomické tvary nádob, které padnou do ruky,byly navrženy speciálně pro FM GROUP. Kromě toho veškeré výrobky značky FM GROUP FORhome jsou šetrné k životnímu prostředí, jsou ekologicky rozložitelné!

orient. cena v Kč: 178 - 472

Vánoce 2015

Foto_13_2015

Pánské sady Federico Mahora

Pánské sady s luxusní kosmetikou FM by Federico Mahora s 30% slevou!

Při nákupu 3 a více produktů (včetně sady) je platba PŘEDEM na účet! S nákupem zboží od částky 1500,-Kč Vám odečteme 10% slevu z celého nákupu. Po odeslání objednávky obdržíte potvrzení o nákupu (již po odečtení slevy) a údaje pro platbu.

orient. cena v Kč: 451 - 1666

Foto_14_2015

Dámské sady Federico Mahora

Dámské sady s luxusní kosmetikou FM by Federico Mahora nyní s 30% slevou!

Při nákupu 3 a více produktů (včetně sady) je platba PŘEDEM na účet! S nákupem zboží od částky 1500,-Kč Vám odečteme 10% slevu z celého nákupu. Po odeslání objednávky obdržíte potvrzení o nákupu (již po odečtení slevy) a údaje pro platbu.

orient. cena v Kč: 455 - 1505

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Lydie
03. 02. 2015
1

Rychlé dodání, spokojenost, doporučuji.

Elen
20. 12. 2014
1

Spolehlivý a poctivý prodejce a velmi ochotný. Naprostá spokojenost se zbožím i s doručením !

1.0
průměrná známka