Jaroslav Hejra Defire spol. s.r.o.

Realitní kancelář operující především v Praze a Středočeském kraji.

Sbor: CASD Praha - Bethany
Kontakty: facebook.com/defire.sro info@defire.cz +420 222 231 002 Lucemburská 1578/3, 130 00 Praha 3 http://www.defire.cz
IČ: 27613097
Profese: Reality
Regiony: Hlavní město Praha, Středočeský kraj
Dsc 1709
10 zobrazení tento rok

Popis

Realitní kancelář operující především v Praze a Středočeském kraji. Naším cílem je spokojený zákazník v každém obchodním případě a jeho pozitivní reference, a to nejen k jeho nejbližší rodině a přátelům.

Realitní služby: - zprostředkování prodeje, koupě či pronájmu bytů, domů, komerčních prostor, pozemků, developerských projektů - vypracování posouzení tržní ceny nemovitosti pro účely dědického řízení - poradenství v realitní sféře - právní poradenství v realitní sféře - služby hypotečního specialisty

Posouzení tržní ceny nemovitosti pro účely dědického řízení: - Vyřizujete dědické řízení? Zajistíme Vám posouzení tržní ceny nemovitostí pro účely dědického řízení zdarma! Pro bližší informace nás kontaktujte.

VIP Club Defire: - Do VIP Clubu jsme zařadili dodavatelsko-výrobní firmy z mnoha oborů a oblastí příbuzných naší činnosti - tedy prodeji a obchodu s nemovitostmi. S těmito poskytovateli služeb či produktů, které lze využít při rekonstrukci bytu či domu, realizaci či inovaci zahrady nebo při výstavbě a zařízení bytu či domu, máme vlastní doporučeníhodné zkušenosti nebo jsme reference získali u našich zákazníků.S těmito dodavateli Vám můžeme zprostředkovat výhodný obchod.

Co Vám může náš VIP Club Defire nabídnout?

VIP Club Defire nabízí nejen produkty či služby ověřených dodavatelů, ale i bonusy při zakoupení produktů a využití služeb firem ze seznamu našeho VIP Clubu Defire. Vyberte si ze služeb nebo produktů našich partnerů, kontaktujte nás a my Vám zajistíme cenové zvýhodnění ve formě slevy až 67%. Kvalitního dodavatele nenajdete podle toho, jak vtipnou nebo vychytanou reklamu má, ale podle toho, kolik má spokojených klientů.

Na našich stránkách naleznete seznam partnerských firem s popisem činnosti včetně webových stránek, kde je možné vybrat si s nabízených a ověřených produktů či služeb. My vám při konkrétní objednávce zajistíme cenové zvýhodnění. Tento seznam pravidelně rozšiřujeme.

Neváhejte a využijte možnost uplatnění cenového zvýhodnění.
Kontaktujte nás a získejte přístupový kód, se kterým se dostanete na našich webových stránkách do VIP sekce, kde naleznete seznam spolupracujích dodavatelů.

Tel.: 602 328 234

E-mail: info@defire.cz

Produktové karty

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele