Jitka Drahokoupilová Jitčiny květiny

floristika

Sbor: CB Černošice
Kontakty: jitkadr@gmail.com Černošice http://jitcinykvetiny.cz
Profese: Interiéry, Design, Květiny, květinový servis, Zahrada
Regiony: Hlavní město Praha, Královehradecký kraj, Středočeský kraj
Kopretinov%c3%a1

Průměrná známka
1.0

39 zobrazení tento rok

Popis

Svatební a sezónní kytice, květinový servis pro každou příležitost.

Květinové vazby podle přání zákazníků - svatební, sezonní a další.

Produktové karty

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Hana
27. 07. 2017
1

Takovou květinu a výzdobu, jakou jsme měli od Jitky, jsem ani nedoufala, že budu někdy mít. Jitka má skvělý vkus, cit a ohromný dar navázat kytice dle představ zákazníka. Stačilo jí popsat, co se nám líbí a jaké kytky bychom měli rádi ve výzdobě. Ona už všechno připravila a nachystala. Jsem neuvěřitelně moc ráda, že jsem tuto část svatebních příprav mohla beze všeho vložit do rukou právě jí, moc děkuji!!

Karel
18. 07. 2017
1

Jitka je opravdu skvělá a má velký talent. Dopředu s námi prošla různé návrhy květin a výzdoby, kterou jsme společně diskutovali. Květinová výzdoba i kytky pro nevěstu i další zúčastněné byla moc krásná a předčila naše představy! Mohu vřele doporučit.

Petra Kučerová
11. 07. 2017
1

Paní Jitka Drahokoupilová mi dělala celou svatební květinovou výzdobu (květina pro nevěstu, 2 květiny pro maminky, 3 květiny pro družičky, korsáž pro ženicha a 3 korsáže pro mládence. Dále pak květinu na svatební stůl a jednotlivé malé kytičky do váziček. Všechny květiny byly opravdu nádherné a velmi dlouho vydržely! Byly přesně podle mých představ. Děkuji a mohu jen a jen doporučit!

Blanka
05. 07. 2017
1

květiny od Jitky jsou vždy krásné a vkusně naaranžované. Na naší svatbě se kytice a další nápaditá výzdoba všem moc líbila, květiny byly čerstvé a ještě dlouho vydržely.

1.0
průměrná známka