Kateřina Dohnalová Kateřina Dohnalová (Mesites)

Ubytování v apartmánech a kempech u moře v Chorvatsku

Sbor: KS Praha
Kontakty: katka.mesites@gmail.com Domašínská 24/3, Praha 8 - Dolní Chabry, 184 00 +385 911 235 424 Rovinj, Chorvatsko http://www.mesites.cz
IČ: 74215710
Profese: Cestovní kanceláře a agentury, Lázně a ozdravné pobyty, Služby turistům, Ubytování
Regiony: Celá ČR
Katka dohn

Průměrná známka
1.01

100 zobrazení tento rok

Popis

Naše agentura zprostředkovává již od roku 1997 ubytování v soukromých apartmánech přímo u Jaderského moře v Chorvatsku. Našim cílem je zprostředkovat vám kvalitní odpočinek v krásných přímořských letoviscích.

Všechny námi nabízené apartmány jsou 50 – 1000 m od moře a nacházejí se atraktivních lokalitách Makarské riviéry, ostrova Pag a města Rovinj – perly Jadranu.

Všechny tyto lokality jsou od Prahy vzdáleny do 1100 km. Najdete tady apartmány malé i velké; skromné, ale plně zařízené a najdete zde i špičkově zařízené apartmány, které uspokojí i náročné klienty.

Apartmány, ubytování Istrie Apartmány, ubytování Pag Apartmány, ubytování Makarská

Produktové karty

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Kamila Magdalena Lukasová
22. 12. 2023
1

Dovolená v Marušiči - apartmán Doni B - byla snová a velmi jsme si tam odpočinuli, děkujeme moc a doporučujeme dalším známým. Určitě se sem zase chceme někdy vrátit! k.m.l.

Dana
21. 12. 2023
3

Prosím vo vile Badurina na ostrove Pag nutno doplnit inventář. V největším apartmánu pro 8 osob byla jen jedna jediná malá lžíčka. Taky bych doporučila doplnit skleničky, misky atd. Předpokládám, že za dlouhé léta, se hodně toho používáním rozbilo. Jinak dovolená, prostředí a vše ostatní na jedničku.

Jakub H.
19. 12. 2023
1

Vše na naší dovolené bylo skvělé. Doporučuji.

Ján
19. 12. 2023
1

Minulé leto sme sa opäť a s väčšou skupinou vrátili do Marušiči. Malá pláž nemá chybu, ale ochota a pružnosť pani Dohnalovej, s ktorou nám pri plánovaní a rezervácii vychádzala v ústrety, bola jednoducho neprekonateľná. Už rozmýšľame, kedy sa tam vrátime.

Stanislav Šec
11. 07. 2023
1

Vše co je domluvené platí. Výborný přístup, cena i ubytování pro velké rodiny. Letos jsme jeli podruhé na Pag (Bošana) a byli jsme zase ubytovaní v apartmánu Ivanka. Ubytování není luxusní ale je čisté a plně stačí.Se 4-mi dětmi nevyhledáváme luxus, ale přívětiv prostředí a cenu.

Jozef
09. 01. 2023
1

Boli sme v lete 2022 vo Vila IVA (Marušiči). Malá dedinka, bez nočného života, čo bolo pre nás ideálne. Na pláži málo ľudí, čistá voda a k tomu skaly, z ktorých sa dalo skákať (aj malé skaly, z ktorých mohli skákať aj deti). Boli sme veľmi spokojní a deti chcú ísť znovu na to isté miesto a do toho istého apartmánu. Apartmán si treba vybrať podľa ceny, výbavy a Vašich očakávaní. IVA D je asi z tých skromnejších, ale na týždeň to stačí. Obrázky sa zhodujú s realitou, tak si každý môže vybrať. Komunikácia s pani Kateřinou bola výborná. Včasné odpovede so všetkými potrebnými informáciami. Ďakujeme!

Lukáš
05. 01. 2023
1

Loni jsme byli v Marušiči v Mariu, kdo si chce skutečně odpočinout, vřele doporučuji, klidná, nepřeplněná pláž která byla kousek, od ubytování vč. pitné vody n plaži. Malinko škoda, že tam nebyl třeba nafukovací hrad pro děti. Domácí naprosto na pohodu, ani jsme o nich nevěděli. V případě poruchy (u nás venkovní rolety) ihned opraveno. Domluva s Kačkou úplně super. Letos určitě využijeme znovu.

VaLeA
04. 01. 2023
1

Škoda, že nemůžeme dát jedničku s hvězdičkou. Do Marušiči se letos budeme vracet již po jedenácté. To, myslím, hovoří za vše. Toto místo si zamilují všichni, kteří touží po klidné dovolené s nádherným čistým mořem bez přeplněných pláží. Rodinná útulná atmosféra celého Marušiči, klidné večery bez randálu barů jistě ocení ti, kteří si opravdu chtějí odpočinout od ruchhu všedních dnů a načerpat síly do dalších měsíců.

Alexandra
02. 01. 2023
1

Dobrý den, byli jsme loni s rodinou. Ubytování jsem objednávala na léto už mezi svátky. Komunikace bez problémů, vše bylo přesně tak, jak bylo definováno. Majitelé milí, vstřícní. Ubytování bylo v klidné lokalitě, bez ruchu. Vzhledem k změně ve světě- válka, inflace atd jsme měli strach, že bude nárůst ceny, nebo že nám naše velmi levné Ubytování těsně před odjezdem zruší ( stalo se řadě lidi okolo s jinými poskytovateli) a nic z zoho se nestalo! Vše platilo tak, jak jsme si již koncem prosince dohodli. Letos už máme také objednáno a těšíme se!

Milana
02. 01. 2023
1
Radka
01. 01. 2023
1

My sme boli minulý rok prvýkrát cez Mesites v Marusici. Boli sme maximálne spokojní s pani Katkou je úžasná komunikácia. Ubytovanie vo vile Mário bolo perfektné, blízko mora a more nádherne čisté. Malá útulná pláž. Nádhera.

Jana Hajduchová
03. 02. 2022
1

Jelikož jsme byly se sestrou velmi spokojemé proto se již několik let vracíme díky Katce Dohnalová do krásné Rovinje kde se cítíme jako doma a vždy se těšíme na skvělé ubytování ve vile Vule u moc milých majitelů,mohu všem doporučit Jana Hajduchová z Prahy

Jiřina Klasnová
30. 12. 2021
1

Milí budoucí klienti! Dovolenou s Mesites vám jen a jen doporučuju :-) Celá rodina Dohnalů je úžasná a můžete si být jisti jejich přátelskou profesionalitou. Prožily jsme v Rovinji s kamarádkami velmi krásný týden. Přeju všem šťastný rok 2022!

Anička
29. 12. 2021
1

Byli jsme ubytovaní ve vile Mario. Krásný apartmán, vyhovující 6-členné rodině, blízko u moře. Paní domácí velice milá, ochotná poradit, pomoci. S paní Katkou Dohnalovou mám též výbornou zkušenost, vše mi včas potvrdila, byla na telefonu, když jsme měli zpoždění při příjezdu. Jsme moc rádi, že jsme na tuto agenturu narazili, jinak bychom se se 4 dětmi asi k moři nedostali. Už se těšíme, až pojedeme zase:) !

Lucie
29. 08. 2021
1

Byli jsme na dovolené přes tuto agenturu již potřetí, nikdy žádný problém. Vždy výborná komunikace s paní Katkou, letos poprvé jsme potřebovali informace “navíc” ohledně covid opatření: okamžitá reakce a domluva i s domácími. Mesites doporučuji.

Marcela
30. 03. 2020
1

Dovolená s Mesites nemá chybu, byli jsme už 4x na stejném místě (Marušici), co dodat, jsme spokojeni, tak proč něco skvělého měnit. Děkujeme Katce.

Pavlína
20. 11. 2019
1

Mesites doporučujeme.Byli jsme 3x na Pagu a vždy to bylo super.Letos jsme jeli poprvé s našimi pejsky a paní Kateřina nám zajistila pronájem na Ivance,kde majitelce zvířata nevadili a navíc i zajistila termín pobytu,tak aby nám vyhovoval. Můžeme doporučit.

Míra
19. 11. 2019
1

Obětavý , vstřícný a laskavý přístup ke klientům, s touto agentůrou jsme měli 2 krásné pobyty v Marušiči. Ubytování super, krásné čisté moře, byli jsme maximálně spokojeni, a budem se zase těšit na další dovolenou u moře s Mesites.

Patrik Varmecký
19. 11. 2019
1

Výborné ubytovanie, skvelé prostredie, pláž super. Čisto, dobré vybavenie. Boli sme aj so 4 deťmi. Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku. Budúci rok sa chystáme opäť. Odporúčam.

Andrea Valová
04. 03. 2019
1

Na Mesites jsme dostali kontakt od kamarádky.Skusila jsem tedy kontaktovat paní Kateřinu Dohnalovou a s takovým vstřícným přístupem a ochotou jsem se již delší dobu nesetkala.Na email paní Katka odpovídá co nerychleji a odpoví na veškeré dotazy .!!!!Jedeme tedy poprvé v červnu se sestrou a už se moc těšíme na apartmán Mario v Marušiči!Manžel nechtěl jet autem a paní Katka nám poradila autobusem jadrantours kde jezdí pravidelné linky do Chorvatska a zpět a zastávky jsou dokonce kde máte apartmán.Nám to tedy staví v Marušiči tak uvidíme jak to zvládneme. Milá Katka nám odpvěděla,že nám cestu popíše od zastávky abychom nebloudili, takže kdo má strach cestovat autem má tuhle možnost a my se ozveme po dovolené jak to dopadlo!Moc díky!Valovi.

Amália
03. 01. 2019
1

vynikajúce služby, vynikajúce prostredie, chodíme takmer každý rok a keď sú spokojné vnúčatá v pubertálnom veku, nemajú žiadne výhrady a tešia sa každý rok na dovolenku v Marušici, tak je všetko v najlepšom poriadku, začo veľmi pekne ďakujem Katka.

Daniela Pazderová
27. 12. 2018
1

Moc děkujeme za překrásnou dovolenou v apartmánu Kata D. Byla to naše první rodinná dovolená k moři a byli jsme nevýslovně spokojení. Krásný čisťoučký apartmán a klimatizací a výhledem na moře. Čisté, tiché přírodní pláže. Příjemná a rychlá komunikace s dodavatelem. Spolehlivost, laskavost a vysoká kvalita poskytovaných služeb.

Renáta Klimešová
25. 12. 2018
1

Naše první rodinná dovolená v zahraničí byla skvělá, rozhodli jsme se jet do Chorvatska přes Mesites na doporučení přátel. I díky příjemné písemné komunikaci, vřelému zájmu a rychlé odpovědi na naše dotazy od paní Katky Dohnalové, příjemnému prostředí ve Flores Homes bychom hned jeli zas…

Milena
22. 12. 2018
1

Musíme pochválit agenturu Katky za perfektní spolupráci, byli jsme totiž nejdříve hodně zvědaví co se týče místa Marušiči a vždy jsme dostali spolehlivou odpověď. Marušiči je nádherné klidné místo nepřeplněné turisty. Romanťárna :).

Dana a Jirka
22. 12. 2018
1

Nikdy se nám nechtělo vyjíždět na dovolenou za hranice.. Nemáme možnost srovnání s jinými službami.Ale přesně takovou službu jsme potřebovali abychom se mohli vracet a ještě k tomu rádi.Zdraví Soukupata <><

Jiří Vrba
21. 12. 2018
1
Petr
13. 11. 2017
1
Marek
08. 11. 2017
1

V Marušiči sme boli tento rok tretíkrát. Vždy sme boli veľmi spokojní. Domáci sú veľmi príjemní ľudia, cítime sa tam ako doma. Komunikácia s Katkou je vždy vynikajúca. Mesites môžem iba odporúčať!

Jozef a Magda
07. 11. 2017
1

Dobrý deň, boli sme po štvrtý krát s Vašou cestovnou kanceláriou a možeme povedať iba jedno, všetko bolo v najlepšom poriadku, majitelia apartmánov Mário boli ústretoví, pozorní a veľmi milí. Pokiaľ nám zdravie bude slúžiť tak sa stretneme aj v roku 2018. Jozef a Magda

Jana Benešová
05. 11. 2017
1

Opakovaně navštěvujeme apartmán IVICA v Pule a jsme velice spokojení po všech stránkách. Nadstandarní je přístup Katky Dohnalové, která je velmi nápomocná,ať již v komunikaci s domácími či nečekanými problémy a touto cestu bych jí i ráda poděkovala.

Iva H.
03. 11. 2017
1

Prožili jsme letos krásnou dovolenou v Marušiči, vile Iva. Příjemná paní domácí,bezproblémový a milý přístup cestovní kanceláře, klidné a krásné prostředí.

Petr
03. 11. 2017
1

Ubytování bylo velmi pohodlné. Pan domácí velmi příjemný a vstřícný. Na Mesites oceňuji, že to, co popisuje na svých stránkách, dostanete také v reálu. Využil jsem jejich služby několikrát . Dal bych jim vždy za jedna.

Martin Okáč
02. 11. 2017
1

Byli jsme již podruhé v této lokalitě, moře krásné, schody k němu bereme jako rozcvičku u které vidíme po pár dnech viditelné zlepšení fyzičky :). Místní lidé jsou příjemní a pan domácí vždy vstřícný. To samé platí o zprostř.agentuře. Děkujeme! :)

Olda
02. 11. 2017
1

Bezvadná a profesionální služba Katky. Krásné místo v Dalmáciii (ovšem tam to jinak nelze). Majitelé apartmánů Kata v Marušiči velmi milí.

Karlík
28. 10. 2017
1

Moc se mi líbí nabídka paní Kateřiny,mám příbuzné ve Splitu,rád bych se tam jel někdy podívat. Naposledy jsem tam byl v roce 1968. Karlík

Věra Dršťáková
31. 08. 2017
1

Děkujeme moc za zprostředkování dovolené v Pule, apartmán Dany, byli jsme moc spokojeni, perfektní vybavení, velmi příjemný pan domácí, výborná spolupráce :-).

Milan Mitana
20. 08. 2017
1

Ďakujeme pani Dohnalovej a stránke mesites za sprostredkovanie krásnej dovolenky v Pule. Pani Dohnalová jednala profesionálne a ústretovo.

Literovi
01. 02. 2017
1

Marušiči - Klidné prostředí vhodné pro odpočinek , pěkné ubytování a milé přijetí. Zajímavé výlety do okolí . Služby kanceláře 100 % , vše proběhlo bez problémů. Maximální spokojenost.

Robert a Monika Hryckovi
25. 01. 2017
1

Loni zase skvělé. Dobrá péče o zákazníka. A je to v suchu…

Dagmar
18. 01. 2017
1

Dovolená v létě 2016 na ostrovu Pag v apartmánu Ivanka byla úžasná. Bošana je klidná vesnička. Vila Ivanka se nachází skoro na jejím konci. Možnost najít si soukromou pláž s krásným čistým mořem byla pro nás pohádka, která se stala skutečností. Ivanka je velice milá paní domácí. Apartmán sice není příliš luxusní, ale to nám vůbec nevadilo - hlavně, že byl čisťoučký. A ta cena? Další pohádka pro mnohočetnou rodinu. Cokoliv jsme potřebovali, paní Ivanka nám vyšla ve všem naprosto vstříc. S paní Katkou byla moc fajn rychlá domluva. Letos se chystáme dovolenou opakovat :-).

J. Roháček
07. 01. 2017
1

Boli sme prvýkrát s rodinou pri mori cez CK Mesites v r. 2015. Boli sme so službami p. Dohnalovej veľmi spokojní. Potešil nás milý, familiárny prístup aj podrobné a presné informácie. Majú našu plnú dôveru, tento rok sme si pobyt cez nich rezervovali znova :).

Hanka G
22. 11. 2016
1

Vřele doporučuji, dovolenou jsem stravila se svou rodinou na Makarské a byli jsme maximálně spokojeni.

Zbyšek
13. 11. 2016
1

Po mnoha letech jsme letos opět využili služeb Mesites a vrátili se na stejné místo ve vesničce Jakišnica na ostrově Pag, kde jsme byli několikrát mezi lety 2000 a 2003, a byli jsme velmi spokojeni. Kvalita ubytování se zlepšila a moře bylo nádherné. Tak se nám tam líbilo, že příští rok jedeme zase :-).

Martin Šulaj
10. 11. 2016
1

Paní Dohnalová a vše s ní spojené a to co dělá pro klienty je opravdu SUPER. Nemá cenu nic dlouze psát, protože je to všechno SUPER.

Martin a Veronika
06. 11. 2016
1

V Chorvatsku jsem byli již několikrát a pokaždé s Mesites. Vždy se tam rádi vracíme a Mesites můžeme jedině doporučit. Děkujeme :)

Pavel Včelák
05. 11. 2016
1

V Rovinji jsme byli s Mesites už podruhé a opět to byl velký zážitek. Nejen krásné město, ale i velmi příjemné přijetí od Dohnalových. Všem mohu jen doporučit.

Michal Rod
04. 11. 2016
1

Nabídky Mesites jsme využili již 4x (2x Marušiči, 1xPag, 1x Roving). Vždy jsme naprosto spokojeni. Děkujeme.

Růžičkovi
03. 11. 2016
1

Vstřícné a milé jednání, rychlé a spolehlivé reakce. V apartmánu jsme zapomněli nabíječku, ochotně s námi situaci řešili. Vybavení v Marušiči velmi pohodlné, nápadité a účelné. Cítili jsme, že mají o hosty zájem, i poté, co zaplatí. Dobrý pocit i ze zapojeni do misií v Chorvatsku. Doporučujeme! A těšíme se příští rok do Rovinje…

Kotorovi
02. 11. 2016
1

Krátce - 9 dovolených a vždy OK.

Marcela Bařáková
02. 11. 2016
1

S Mesites jsme cestovali cca před 16 lety, tehdy jako mladá rodina a letos jsme si dovolenou zopakovali na stejném místě i ubytování. Apartmán doznal změn, což nás potěšilo a také místo - dědinka Jakišnica se změnila. Naše dovolená byla úspěšná a jsme spokojeni. Věřím, že i příště využijeme služeb Mesites a budeme opět trávit čas u moře. Se službami jsme spokojeni a děkujeme.

Milos
02. 11. 2016
1

S Mesites sme presli postupne presli skoro ich destinacie-Marusici,Pag,Rovinj. Vzdy sa nam pacilo jednoduche vybavenie dovolenky a prijemne destinacie. Uvitali sme tiez poslednu zmenu-moznost cestovania v utorok alebo stvrtok. Tiez je fajn stretnut na dovolenke krestanov z roznych spolocenstiev. Vrela vdaka za tuto cestovku.

marek čižmář
01. 11. 2016
1

S Mesites jsem byl v Chorvatsku několikrát v Marušiči a je to nádherné místo a byli jsme tam vždy spokojeni.Komunikace s Káťou Dohnalovou byla vždy špičková a pomohla nám vyjednat i ubytování mimo své ubytovací kapacity.Perfektní byla i komunikace při stornování dovolené.Vše proběhlo suprovně.Vřele doporučuji Mesites a doufám, že s Mesites ještě někdy navštívím Chorvatsko.

Horynovi
01. 11. 2016
1

Byli jsme v Chorvatsku poprvé. V Marušiči v hotelu Mario se nám moc líbilo. Rezervace a veškerá komunikace byla rychlá a příjemná. Děkujeme!!!

Pirklovi
31. 10. 2016
1

Všem doporučuji využít služeb Mesites - velmi slušné a seriozní jednání. Nabídka odpovídá skutečnosti. Již 2x jsme využili (Marušiči-Antun, Pag-Badurina) a doufáme, že zase pojedeme :-)

Milan Šurman s rodinou
31. 10. 2016
1

V roce 2015 jsme se rozhodli zkusit to v Marušiči z Mesites.Výborná voľba!! Krásné místo,paní domácí i její rodinka velice milí a ochotní.Paní Kateřinko,smekáme….a už znovu plánujeme,jak by to mohlo vypadat na Pagu v roce 2017. Přidáváme chorvatské hodnocení: “Sve štima! hvala

Marek
31. 10. 2016
1

Na dovolené jsme s Mesites byli letos poprvé, apartmán v Pule plně splnil naše očekávání. Naprostá spokojenost - solidnost, velmi milé jednání, popis místa dovolené plně odpovídal.

Honza
31. 10. 2016
1

S Mesites jsme navštívili dvakrát Chorvatsko. Byli jsme ubytováni v apartmánu Ivica v Pule. Již poprvé nás místo okouzlilo. To jsme byli na dovolené s dcerou a prvním vnoučkem. Úžasní pronajímatel, úžasná a neobyčejně ochotná paní Dohnalová. Předností apartmánu Ivica je bezesporu prostorná terasa, velmi vhodná pro batole. Když se nám narodil druhý vnouček, ani na chvilku jsme nezaváhali a znovu jsme se vydali do Puli do apartmánu Ivica. Velmi mile nás opět překvapil přístup pronajímatele, který pro staršího vnoučka přidal postel, aniž bychom o to žádali a aniž by se zvýšila cena. Cítili jsme se jako doma. Kdyby bylo ještě znaménko plus, zasloužili by si ho jak paní Dohnalová, pan pronajímatel i apartmán Ivica. Děkujeme za pohádkovou dovolenou, za úžasné zázemí pro nás i pro děti.

Markéta Šimonová
31. 10. 2016
1

Služeb jsme využily několikrát a vždy k naší plné spokojenosti. Příští rok plánujeme znovu na ostrov Pag.

OlgaH
31. 10. 2016
1

Ponuku Mesites sme vyžili na dvoch pobytoch a vždy sme boli velmi spokojní. Spoľahlivé informácie, pružná a ochotná komunikácia v prípade otázok počas vybavovania pobytu. Krásne lokality, spokojnosť s ubytovaním i domácimi rodinami. Pekné spomienky. Radi sa opäť vrátime.

Šmýdovi
30. 10. 2016
1

Byli jsme poprvé s touto cestovkou a vše dopadlo O.K. Neměli jsme s ubytováním ani se službami sebemenší problémy.Krásné počasí, nádherné místo (Marušiči).Doporučujeme.

Cásíci
30. 10. 2016
1

Skvělé služby, vždy jsme byli spokojeni :-)

Savkovi
30. 10. 2016
1

S Mesites jsme byli v r. 2013 ve vile Badurina na ostrově Pag, Byla to naše první rodinná dovolená u moře a byli jsme velmi spokojeni. Domácí byli velmi milí.

Oldřich Nedvěd
30. 10. 2016
1

Byli jsme v Chorvatsku s Mesites potřetí. Komunikace byla opět vstřícná, ačkoli jsme chtěli nestandardní 10denní pobyt. Ona ta cesta až na Makarskou (Marušiči) v sobotu by byla náročná. Apartmán Kata výborný, pláže výborné, paní domácí mluví anglicky a peče buchty. Všude samý Čech. A nezapomeňte si vyšlápnout i na hory.

Dana Bartošová
30. 10. 2016
1

Mesites mohu jen a jen doporučit, velmi spokojeni jsme byli nejen s ubytováním, ale i jednáním, o čemž svědčí i to, že letošní dovolenou opět (již po čtvrté) vybíráme na jejich stránkách.

Jaroslav
30. 10. 2016
1

V první polovině srpna jsme byli s manželkou na ostrově Pag ve vesničce Jakyšnica. Byla to již naše druhá dovolená s touto cestovní kanceláří a byli jsme velice spokojeni jak s ubytováním, tak okolím i “domácími”.

Švecovi Petr a Michaela
30. 10. 2016
1

Od prvního kroku - tedy od rezervace až po konec pobytu - vše fungovalo. Vzájemná komunikace, řešení případných problémů, vstřícné a milé jednání.

Jan a Lenka Jakešovi
29. 10. 2016
1

Jezdíme pravidelně a jsem spokojeni po všech stránkách.

Petr
28. 10. 2016
1

velmi vstřícné jednání zprostředkovatele i hostitelů

Jindřich Zemánek
16. 09. 2016
1

S Mesites jsme byli v Chorvatsku poprvé a nemáme jediný důvod ke stížnostem. S paní Dohnalovou byla radost komunikovat a zprostředkovaný apartmán v chorvatské Pule neměl chybu. Přestože jsme se odtamtud před pár dny vrátili, už teď na stránkách Mesites vybíráme místo, kam pojedeme příště.

Daďovi
03. 09. 2016
1

Vše bylo perfektní. S Mesites jsme byli poprvé a určitě ne naposledy! Děkujeme.

Kůstovi
21. 08. 2016
1

Velká spokojenost! Vstřícnost, výborné ceny a hlavně překrásné místo. Marušiči vila Iva čistý apartman, ochotná paní domácí. Jednání Katky Dohnalové profesionální a přátelské. Jistě služeb agentury MESITES využijeme znovu!

Eva
03. 07. 2016
1

Velmi chválím a děkuji za celou rodinu, jeli jsme na doporučení přátel, kteří již s Mesites podnikli cestu. vše v pořádku a bez problémů, moc hezká dovolená v Marušiči, klidném místě, které jsme hledali. Vstřícní lidé v aparmánu a paní Kateřina mi ještě před cestou trpělivě dpovídala na mnoho detailů, neboť jsme byli v Chorvatsku řadu let zpátky a mnohé se změnilo.Paní Kateřino, mnohokrát díky za profesionální služby i lidský přístup a křesťanský duch, který vládne při práci, to je to, co to vše zaštiťuje v dobrém a klidném duchu. Eva Zinke

Ruschkovi
27. 06. 2016
1

Vřele doporučujeme! Milé a vstřícné jednání, bleskurychlé vyřízení, profesionalita!!!

Petr
20. 06. 2016
1

Mohu jen doporucit. Mile a pruzne jednani.

Míla Chuchlík
02. 06. 2016
1

Už nevím kolikrát jsme zprostředkovaně přes Kateřinu navštívili Chorvatsko (cca 5-6x). Vždy super. Vynikající servis ! Díky.

Matěj Hájek
16. 03. 2016
1

Velmi děkujeme jménem Diakonie Církve bratrské a především našich klientů za zprostředkování krásného pobytu na Pagu minulý rok.

Pavel Kolegar
25. 02. 2016
1

Byli jsme s rodinou přes MESITES na dovolené 3x a vždy naprosto skvělý zážitek, relax a odpočinek. Skvělé služby a péče a taky super ubytování. Mesites mohu jen doporučit.

Evča
09. 02. 2016
1

Dovolenou využila dcera s přáteli. Komunikace a vstřícnost při jednání je výborná.

Daniel
01. 02. 2016
1

Byli jsme velmi spokojeni. Příjemná dovolená, velmi děkujeme!

Mazní
29. 01. 2016
1

Rádi vzpomínáme na Istrii i na setkání s Dohnalovými v Rovinji. Děkujeme!

Jana K.
27. 01. 2016
1

Velmi jsme byli spokojeni s dovolenou na Pagu zprostředkovanou paní Dohnalovou-firma Mesites. Ubytování, komunikace s domácími i prostředí perfektní. Stále na dovolenou vzpomínáme.

magda a jozef
26. 01. 2016
1

boli sme dva krát a chystáme sa aj tento rok, hodnotíme 1

Hanákovi
25. 01. 2016
1

Perfektní komunikace. Potřebovali jsme upravit termín, a velmi nám vyšli vstříc. Jednání skutečně zaměřené na klienta. Moc děkujeme a všem doporučujeme.

Emil Láska
25. 01. 2016
1

So spoločnosťou Mesites sme boli veľmi spokojný. Dovolenka bola v príjemnom tichom prostredí blízko veľkých centier a domáci boli starostlivý ľudia. Osobne môžem odporúčať. Podobné skúsenosti mali aj naše deti.

Irena a Jindra Haltofovi
24. 01. 2016
1

Paní Kateřina vždy všechno zařídí podle našich představ, jsme 100% spokojení, můžeme Mesites vřele doporučit

Švecovi
24. 01. 2016
1

Naprostá spokojenost - solidnost, velmi milé jednání, popis místa dovolené plně odpovídal.

Petr Závitkovský
24. 01. 2016
1
Jarka
24. 01. 2016
1

Skvělá spolupráce! Doporučuji!

Stanislav Krejný
23. 01. 2016
1

Jezdíme s agenturou Mesites do Chorvatska 13 let 2x ročně. Vystřídali jsme 6 různých apartmánů na různých místech. Vždy jsme si dovolenou užili. Vše bylo perfektně připravené a zajištěné. Agentura Mesites poskytuje spolehlivé služby. Nikdy jsme spolupráce s ní nelitovali a počítáme s ní i nadále.

Skřičkovi
23. 01. 2016
1

K cestovní agentuře Mesites jsme se už podruhé obrátili, důvodem bylo zejména spolehlivost, pravdivé informace, fotografie které odpovídají daným apartmánům a výborná komunikativnost. Jen tak dále. Skřičkovi, Kroměříž

Jochecovi
22. 01. 2016
1

Byli jsme s Mesites 3x a vždycky velmi spokojeni. Rovinj byl kouzelný. Na atmosféru místního společenství církve vzpomínáme dodnes. Marušiči zase oáza klidu s nádhernou pláží (pod domeckem) kde i v největší sezóně jsme byli sami (v Omiši jsme k moři málem neprošli aniž bychom na někoho nešlápli). Katko a Jirko, moc díky. Jo a nezapomeňte si z Chorvatska přivést čripňu - skvělý to nástroj pro zahradní party.

ThB. Aleš Zástěra - pastor Církve adventistů.s.d.
22. 01. 2016
1

Děkujeme velmi za vámi poskytované služby v cestovní agentuře Mesites. Naše zkušenost je taková, že komunikace s paní Kateřinou Dohnalovou, přehledné stránky WEB, domluva na místě pobytu, poskytnuté služby, to vše bylo vždy na vysoké úrovni. Děkujeme za vaši službu, protože 20 let pořádám zájezdy v počtu 50-100 lidí v tuzemsku i v zahraničí a zvláště v zahraničí jsem musel vždy řešit nějaké problémy. Se službami paní K. Dohnalové v Mesites, jsem nikdy nemusel řešit nějaké nepřesnosti, nebo čekat

Daniel Komrska
22. 01. 2016
1

Služeb Mesites jsme využili 2x. Potěšila mě možnost domluvit “nestandardní” termín a vyhnout se tak zácpám na cestách. Vše co bylo domluveno platilo. Doporučuji.

Fikejsovi
22. 01. 2016
1

Velmi dobrá komunikace. Vstřícnost, spolehlivost, pravdivé informace,ochota pomoc v nestandartních situacích.

Amália
22. 01. 2016
1

Katka, nič sa Vám nedá vytknúť, vždy vo Všetkom prontná a spolahlivá, ďakujem za všetko.

Milan Roubíček
22. 01. 2016
1

Jezdime na dovolenou s cestovní agenturou Mesites velmi často a nikdy jsme nebyli nespokojeni, jsou to velice krásná místa a mohu je velice doporučit. Makarská -Marušiči -čisté moře a krásná příroda a hlavně pokaždé slunečné počasí prostě nádhera a paní Katka velice milá a vstřícná ve všem vyhoví a hlavně poradí. Pokaždé když odjíždíme s rodinou a kamarády na tuhle dovolenou vždycky je super nálada.Mohu jedině doporučit.

Tomas Prikryl
22. 01. 2016
1

Minulý rok jsme zavítali poprvé do Marušiči přes Mesites a je pravda, že jsme byli s celou rodinou spokojeni.Se vším.Děkujeme. Přikrylovi

Zlata Křístková
22. 01. 2016
1

Dobrý den,

byli jsme v Chorvatsku na dovolené prostřednictvím agentury Mesites paní Dohnalové již 4-krát, což samo o sobě je již výmluvným ohodnocením její práce a přístupu ke klientům. Vždy naprostá spokojenost s komunikací, s úrovní ubytování a přístupem majitelů, nikdy nebyly žádné problémy. Destinace jsou skvěle vybrané, krásné a hlavně klidné. Až příště zase pojedeme k moři, tak se opět obrátíme s důvěrou na Mesites. Zlata, Jan, Terka a Šárka

Ivan
22. 01. 2016
1

Po mnoho let servis opravdu na jedničku. Díky!

Galajdová
22. 01. 2016
1

Veľmi rýchla komunikácia, veľmi ústretová. Už sa tešíme na leto a dovolenku s Mesites.

Tranovi
22. 01. 2016
1

Naprostá spokojenost.

Jan Honus
22. 01. 2016
1

S Mesites jsme byli na dovolené 3x a vždy to bylo super po všech stránkách :-). Je na ně absolutní spolehnutí.

Lea V.
22. 01. 2016
1

Dovolená krásná. Komunikace s Mesitesem i domácími bezproblémová,vstřícná,milá. Pokud se do Chorvatska vrátíme ,tak opět s Mesitesem!

Iva Csanálosi s rodinou
22. 01. 2016
1

Strávili jsme díky paní Kateřině a Mesites již dvě nezapomenutelné dovolené v Marušiči ve vile Káťa. Chystáme se znovu na to samé místo, kde se cítíme jako doma. Je to nádherné klidné místo stranou veškerého ruchu s krásnými menšími plážemi , ke kterým se musí sice sestupovat po mnoha schodech, ale určitě to stojí za to. Pohledy na moře při sestupu i při výstupu jsou úchvatné, pláže jsou jakoby schované od veškeré civilizace. Domluva s Káťou vždy super :-) Děkujeme!

Závorkovi
22. 01. 2016
1

Díky firmě Mesites jsme si užili báječnou dovolenou. Kdyby šlo dát vyšší hodnocení, udělala bych to bez váhání. :-)

Žaneta Dvořáčková
22. 01. 2016
1

Výborná komunikace, žádné zádrhele. Bez problémů. Rozhodně doporučuji!

Mojmír a Daniela Šolcovi s dětmi
22. 01. 2016
1

Již třikrát jsme byli s agenturou Mesites na dovolené a mohu napsat, že to bylo opravdu nezapomenutelné, prostě úžasné!! Serióznost, vstřícnost, preciznost, důvěra, vlídné jednání a naprostá spolehlivost! To je prostě Mesites a její majitelka paní Katka, která to dělá s láskou v srdci, abychom si bez starosti mohli odpočinout na dovolené. Krásná místa pobytu, skvělé ceny, služby, prostě rádi pojedeme zase znovu! Děkujeme. Mojmír, Daniela, Klára, Kristýna a Ondra

Dagmar
22. 01. 2016
1

S Mesites jsme byli na dovolené již třikrát a vždy maximální spokojenost!

Zuzana
22. 01. 2016
1

Do Chorvatska jedině s Mesites. Vždy jsme byli spokojeni jak s komunikací s paní Kateřinou, tak s našimi apartmány a přátelskými hostiteli.

Iva
22. 01. 2016
1

Výborná komunikace, ochota a vstřícnost paní Dohnalové. Byli jsme na Pagu, Istrii i na Makarské. Velká spokojenost s ubytováním. Knotkovi

Lívia L.
22. 01. 2016
1

Boli sme veľmi veľmi spokojní a vďační za milý prístup, ústretovosť, pomoc s batožinami, za príjemné prostredie, kde sme si všetci oddýchli a nabrali nových síl

ruda
22. 01. 2016
1

s Mesitesem jsme byli 6x , super doporučuji. dekuji

Volfovi
21. 01. 2016
1

Osobní přístup, bezproblémové jednání. Byli jsme v r. 2014 na Pagu v Mulobedanji. Silvio velmi ochotně pomohl když se nám rozbilo auto. Mesites rozhodně důvěryhodní.

Zdenek Pokorný
21. 01. 2016
1

jasné informace, rychlé jednání, vstřícnost…

Daniel
21. 01. 2016
1

Byl jsem 2015 v Rovinji. Super dovolená. Katka pro mě našla přesně to co jsem hledal, poslala praktické rady na cestu a na místě klaplo vše na 100% . Lokalita, ubytování, cena, vše perfektní.

Marek Staša
21. 01. 2016
1

Vše dobře fungovalo, dobrý web, vstřícnost. Krásná dovolená, chystáme se znovu.

TG
21. 01. 2016
1

Zatím jsme jejich služby využili jen jednou, ale jsme nadšeni. Krásný, čistý a moderní apartmán, vstřícnost majitelů apartmánu a svižná komunikace s Dohnalovými.

Lubo
21. 01. 2016
1

Super dovolenka :-)

Robert a Monika Hryckovi
21. 01. 2016
1

Velmi rádi doporučujeme, několikrát od r. 2007 jsme využili s rodinou různá místa na Pagu a Marušiči přes Mesites a vždy maximální spokojenost. Při dovolené můžeme podpořit misii, to je dobrá volba.

Luba
21. 01. 2016
1

Výborná komunikace. doporučuji!;)

Oldřich Nedvěd
21. 01. 2016
1

Letos jedeme k moři s Mesites potřetí. Jednání se zákazníky je skvělé. Také je pružný přístup k potřebám zákazníka - objednali a dostali jsme desetidenní turnus namísto standardního sedmidenního.

Ondřej Remeš
21. 01. 2016
1

V létě 2014 i 2015 jsme využili služeb cestovní kanceláře Mesites. Z nabídky jsme vybrali apartmánové ubytováni v Marušiči ve vile Antun. Byli jsme na výstost spokojeni s kvalitou ubytování, milým a vstřícným přístupem pana majitele i jeho manželky a v neposlední řadě jsme byli i potěšeni dobrou cenou. Následující rok jsme se proto rozhodli přijet na toto místo opět - tentoktát i společně s rodinou našich kamarádů - a opět jsme rozhodně nebyli zklamáni. Můžeme jenom doporučit !

Karel Hennhofer
21. 01. 2016
1

S Mesites jsme navštívili všechny lokality, které nabízejí a byli jsme vždy moc spokojeni. Katka je moc milá a ochotná vždy vyjít vstříc našim potřebám. :-)

Michal
21. 01. 2016
1

Super dovolená! Jupí. Doporučuji všem.

Marie
21. 01. 2016
1

S Mesites jsme byli sice jen jednou, ale byli jsme velmi spokojení.

Ilona Suchankova
21. 01. 2016
1

Vse probehlo v poradku a k nasi spokojenosti.

jarek+věrka
21. 01. 2016
1

Byli jsme s Mesites již několikrát v Chorvatsku, ubytování skvělé, přístup skvělý,

Muchovi
21. 01. 2016
1

Vstricne a ferove jednani, osobni pristup. Sluzeb Mesites jsme vyuzili ku spokojensti nasi i nasich deti. Radi si to zopakujeme.

Jaromír
21. 01. 2016
1

Super zkušenost, super dovolená. Jen mohu doporučit!

Tomáš Mrázek
21. 01. 2016
1

Spokojenost s ubytováním, příjemná komunikace

Irena
21. 01. 2016
1

Velmi ochotná paní, potřebovali jsme podržet déle rezervaci, než je obvyklé, protože jsme nevěděli, jestli dostaneme dovolenou a i když nám to nakonec nevyšlo, (měli jsme ji v termínu, když už bylo obsazené) tak se paní Kateřina vůbec nezlobila. Velmi vstřícná, určitě její služby v budoucnu využijeme. Moc se nám líbí nabídka na ostrově Pag. Přeji mnoho spokojených klientů.

David B. Kosice
21. 01. 2016
1

Vyborna komunikacia,velka ochota,prijemne vystupovanie,dovolenka “za babku” na nadhernych miestach. Vrelo odporucam!!!

Lívia Košová
21. 01. 2016
1

Super, spokojní sme boli všetci.

Lenka Jehličková
21. 01. 2016
1

Záruka spokojené dovolené, cenově dostupné, vždy korektní a vstřícné jednání, využili jsme služeb opakovaně, jsme početná rodina, rádi se vracíme.

Dana Urbankova
21. 01. 2016
1

Jezdime na dovolenou s Mesites asi 8 let. Vzdy jsme byli spokojení. Hezka mista a skvele ceny. A hlavne….je videt,ze pi. Katka ma svoji praci rada, protoze nam vzdycky vysla vstric. Jsme lide velmi casove vytizení a dovolena narychlo, ac vsem inzeratum byla pro mneho konkurence velky problem. Ne tak ale pro MESITES.

Dagmar
21. 01. 2016
1

Já sama jsem služby Dohnalových nevyužila, ale rodina mého syna byla s ubytováním velmi spokojena

Mrázkovi
21. 01. 2016
1

Vždy vstřícní, spolehlivi, solidní. Dobrá volba pro ubytování.

luckach
21. 01. 2016
1

Perfektní komunikace, ochota poradit :-) a pak už jsme si mohli jen užívat krásné dovolené. Děkujeme a rádi se vrátíme

Petra Víchová s rodinou
21. 01. 2016
1

S Mesites jsme měli už několikrát možnost být v Chorvatsku :-) S Kateřinou byla vždy perfektní domluva a jednání. Se službsmi jsme byli také naprosto spokojeni a rádi je znovu využijeme. Víchovi

Kateřina Poláková
21. 01. 2016
1

Max.spokojenost

Aneta Králová
21. 01. 2016
1

Přijemná a hodná paní, vše probehlo v poradku, ubytovani bylo skvele! Můžeme jen doporučit!

Pája ExBlack
21. 01. 2016
1

Super ubytování, výborné místo. Vše organizačně bez problémů a podle domluvy, včetně obstarání dobrého počasí v Marušiči. Doporučuji.

Monika Sedláčková
21. 01. 2016
1

S agenturou Mesites jedeme již po několikáte…jsou neobyčejně vstřícní a oceňuji jejich rychlé a milé jednání. Kdykoliv jsme něco potřebovali, tak nám neváhali pomoci. V destinacích vždy vše fungovalo, jak bylo dohodnuto.

Monika Sedláčková

Pavel Hušek jr.
21. 01. 2016
1

Příjemné ubytování, výborné jednání a vždy jsme byli spokojeni.

Vlasta
21. 01. 2016
1

Vzdy super jednani… perfektni!

1.01
průměrná známka