Mgr. Kateřina Kyslíková

tlumočení a překlady - francouzština, ruština

Sbor: CB Praha 4 - Šeberov
Kontakty: katerina.kyslik@gmail.com +420 728 485 500 Šeberov, Praha
IČ: 61291986
Profese: Překlady a tlumočení, Služby turistům
Regiony: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královehradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj
J%c3%a1 057

Průměrná známka
1.0

36 zobrazení tento rok

Popis

Nabízím tlumočnické a překladatelské služby z/do francouzštiny a ruštiny.

Tlumočím konsekutivně i simultánně, při konferenčním tlumočení, kdy se pracuje v páru, si sama mohu zajistit spolupracovníka.

Kromě přednášek, seminářů a konferencí pracuji jako tlumočnice pro zahraniční návštěvy na služebních cestách a společenských akcích.

Tyto služby nabízím ve všech oborech (viz obory a reference) a spektrum svých znalostí průběžně rozšiřuji. Pokud budete chtít tlumočit na odborné konferenci nebo semináři, je vhodné dodat podklady (snímky prezentací apod.) několik dní předem.

překládám a tlumočím zejména v těchto oborech: * automobilový průmysl * medicína a zdravotnictví * architektura a stavebnictví * jaderný průmysl * potravinářství * státní správa * teologie

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Antonín Růžička (K.A.L.T. Pneu a.s.)
06. 05. 2014
1

S výkonem paní Kyslíkové jsem byl velmi spokojen. S vedoucím výroby, našimi zaměstnanci a francouzským dodavatelem rychle navázala velmi dobrý vztah a svým přístupem a kvalitním překladem se zásadní měrou zasloužila o úspěšný průběh naší reklamace. Vřele doporučuji !

Hanka Z
24. 11. 2013
1
Marek Orawski
20. 11. 2013
1

Výborná tlumočnice. Navíc chytrá a vtipná..

1.0
průměrná známka