Leoš Princl Komunitní centrum Zastávka na znamení

Dlažby, zednické a stavební práce, drenáže, kanalizace, rozvody vody, malování, dřevostavby, bourací práce, vyklízení půd a sklepů, kácení stromů, výkopy, zemní úpravy...

Sbor: BJB Vysoké Mýto
Kontakty: princl.leos@gmail.com Nedvězí 41, 569 92 Bystré u Poličky +420 603 207 150 http://www.facebook.com/zastavkanaznameni
IČ: 66462738
Profese: Demoliční práce, Stavebnictví, Úklidové práce a služby, Zahrada
Regiony: Jihomoravský kraj, Královehradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Vysočina
Princl leo%c5%a1

Průměrná známka
1.0

74 zobrazení tento rok

Popis

ZA PŘÍZNIVÉ CENY PROVÁDÍME:

  • DLAŽBY z kostek, štětované, z kamene, zámkové...
  • ZEDNICKÉ PRÁCE a STAVEBNÍ PRÁCE
  • PLOTY
  • BOURACÍ PRÁCE
  • VYKLÍZECÍ PRÁCE, VČETNĚ ČIŠTĚNÍ ZAHRAD
  • VÝKOPOVÉ A TERÉNNÍ PRÁCE

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Tereza
16. 02. 2016
1

Fotografie ze staré chalupy jsou od nás. Je na nich vidět, že probíhala celková rekonstrukce . Hoši pana Princla i on sám pracovali rychle, dobře ve vzájemné spolupráce. S ochotou vyvstalé komplikace při rekonstrukci starého domu vyřešit, co nejlépe a za co nejmenší zvýšení rozpočtu. Velmi pozoruhodná věc při práci téhle party je, že při práci myslí.Domluvené věci se plnily bez velkých okolků, jako za časů poctivých řemeslníků. Jsme spokojení a za dobře odvedenou práci. Děkujeme. Tereza a spol.

Pavel Švec
31. 10. 2014
1

Spolehlivé jednání, kvalitně a rychle provedená práce (zámková dlažba). Doporučujeme.

Adamcovi
28. 09. 2014
1

Říká se, že hodnocení dodavatelů v rámci církví nemá smysl, protože si bratři a sestry mezi sebou budou stejně přece psát jenom pozitivní hodnocení. ALE POZOR: v případě lidí pana Princla je ale opravdu faktem, že se dají jen doporučit, není to fráze!!! Pracují rychle, je s nimi operativní domluva, velmi slušní. S výsledkem (zámková dlažba) jsme velmi spokojeni. Pokud budeme dělat ještě něco podobného, určitě se na ně obrátíme a čtenářům doporučujeme totéž!!!

Tomáš Božovský
08. 07. 2014
1

Byli jsme velmi spokojeni s výslednou prací, oceňujeme pracovní nasazení celé skupiny, šlo jim to od ruky, byli rychlí a spolehliví. Práce, které pro nás prováděli: bourání starého betonu na dvoře, odstranění betonových sloupků, navezení zeminy, natření (včetně opravy) dřevěného a drátěného plotu, branky a brány, okapů, a zednické práce, položení drenáže a izolace. Také vyklizení sklepů. Vše bylo provedeno na výbornou.

Václav Tříska
10. 06. 2014
1

vynikající práce, mohu jen doporučit, rychlí, spolehliví, pracovití, šikovní.

Daniel Hejzlar
10. 06. 2014
1

Oceňujeme jasnou domluvu a komunikaci. Práce byla provedena rychle bez “víceprací”.

Petr Strnad
09. 06. 2014
1

Byli jsme moc spokojeni s prací této firmy, která nám dělala nový plot. Práce spočívala v likvidaci stávajícího plotu a montáže nového plotu (rozměření, zabetonování ocelových sloupků, natažení pletiva a montáž podhrabových desek). Oceňujeme, že pracovali rychle, ohleduplně, provedli závěrečný úklid, odvezli k likvidaci materiál ze starého plotu).

Vladimír Kamas
15. 05. 2014
1

spolehlivá prac. skupina s velkým pracovním nasazením, dobrá domluva i cena, doporučuji

Michal Vybiral
15. 05. 2014
1

CAMP nam delal zahradni prace - strihani ziveho plotu a predelavani zamkove dlazby. Zivy plot se strihal 2 dny a ikdyz je to prace velice narocna, kluci to skvele zvladli - vse ostrihali i od sousedu a vse vycistili. Potrebovali jsme predelat zamkovou dlazbu - takze nam betonovali obrubnicky, ktere museli rezat dle nasich predstav a polozili dlazbu, jak jsme chteli. Po celou dobu poctive pracovali a byli velice stricni a slusni. Pokud neco budeme mit v budoucnosti, tak si je radi znovu pozveme!

1.0
průměrná známka