Markéta Cieslová Rasta4u

Copánky, účesy

Sbor: CB Havířov
Kontakty: margherittta@seznam.cz +420 731 336 391 Šenov u Ostravy http://www.rasta4u.cz
IČ: 87164281
Profese: Kadeřnictví, účesy, Kosmetika, vizážista, stylista
Regiony: Moravskoslezský kraj
Bnm

Průměrná známka
1.0

89 zobrazení tento rok

Popis

Naplétáním copánků a dreadů se věnuji již od roku 1999. Baví mě to a vymýšlím a učím se stále něco nového..

Já sama jsem měla copánky na hlavě v kuse pořád přeplétané celých 5 let. Pak open rastu,pseudo dready. Byla jsem s účesy spokojená.Ted už jen motám hlavy vám a opečovávám dready svého přítele.Na hlavě se dají dělat různé kreace. Mixovat silky dready s copánky, pseuda se silky dready, francouzské copánky s rastama, dát si na hlavu nějakou šílenou barvu kanekalonu a prodloužit si s ním vlasy a nebo vytvořit barevné efekty a melíry. Je jen na vaší fantazii:”))

Jedná se o extravagantní účesy,které jsou velmi slušivé a v poslední době velmi oblíbené. Volba vhodného účesu je především na Vás.S mou pomocí a když Vám poradím můžeme docílit účesu,kerého se nebudete chtít nikdy zbavit!!Zamilujete si jej! Já osobně preferuji nejvíc účesy tvořené z kanekalonu.Je to materiál,který je určen pouze na tvorbu účesů,ne tak jako vlna nebo chemlon.Tím nechci tyto 2 materiály shazovat.Také se z nich dá tvořit,je to levnější varianta než kanekalon.Ale tím že kanekalon je určen na tvorbu účesů,je k vašim vlasům natolik šetrný ,že vlasy mají možnost v něm dýchat. Další plus je,že si v něm vaše vlasy odpočinou od barev,laků,gelů apod. Pokusím se Vám dát pár příkladů na co myslet při výběru daného účesu pokud chodíte ráda do sauny,nebo jedete k moři,kde je vysoká teplota, nevolila bych být Vámi PRODLUŽOVÁNÍ KANEKALONEM. Hlavní důvod je ten,že tento účes tvořím z kanekalonu pony.Je to ten nejrovnější,nejkvalitnější kanekalon ,který je k nerozeznání od vašich vlasů.Působením vody a horka se jeho vlastnosti změní spíš na spečený zachumlanec,ze kterého budete neštastná a nádherný bohatý účes budete muset sundat. Dá se znovu narovnat horkou vodou,ale chce to hodně času,trpělivosti a výsledek i když bude famozní,se během dvou dnů změní opět v ten zachumlanec…. Jinak je tento účes Klasa!!!:-)Doporučuji,jen se vyhýbejte vodě a velkým teplotám jaké tady u nás naštěstí pro tento účes nemáme:-) Další problém,kerý vám vrtá někdy hlavou je,zda-li máte dost husté vlasy pro daný účes.Já říkám máte!!!Znám fígle jak vám vlasy zahustit a volbou dobrých účesů tento probém řešit nemusíte. Rasta copánky,pseudo dready apod… Francouzské copánky jsou například účes,který vypadá velmi dobře z hustých vlasů.Podud máte vlásky jemné a méně husté,na řadu přijde největší pomocník a zdokonávatel KANEKALON .Připletu vám jej do francouzských copánků a tím je vytvořím objemnější a nejen to,mohu vám tam připlést nějakou fajn barvičku a podtrhnout extravaganci malým detailem. Další věcí je velmi citlivá pokožka.Pokud víte,že ta vaše je taková,nevolte nikdy chemlon a volte pouze 100% kanekalon Jinak je známo,že tyto účesy jsou velmi slušivé,myslím že pro každého se najde ten jeho a pokud se člověk nebojí,může vyzkoušet jakýkoli. Nemějte strach a nebraňte se něčemu novému. A jsem tu já,ráda vám poradím s volbou účesu a barev.

rasta copánků, micro rasta, open rasta, open rasta zizzi, corn rows-francouzským copánkům, dreadům, silky dreadům pseudo dreadům apod prodlužování vlasů keratinem,tisáž,kanekalonem open silky dreads fake dreadům

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Zuzana
29. 11. 2013
1

Pracuje kvalitně, rychle, profesionálně, je spolehlivá, má příznivé ceny - DOPORUČUJI!!

1.0
průměrná známka