Michaela Miller   Jazyková škola Elvis

ANGLIČTINA - Intenzivní kurzy každých 6 týdnů - Přípravné kurzy k jazykovým zkouškám - Pomaturitní studium AJ - Prázdninové kurzy - Firemní a individuální jazykové kurzy - on-line kurzy. Učebny hned u metra Pražského povstání.

Miller
Sbor: CB Praha 4 - Šeberov
Kontakty:
  • e-mail: elvis@elvis.cz
  • fakturační adresa: Praha - Karlín, Karlínské náměstí 225/8, 186 00
  • pevná linka: +420 241 405 628
  • pevná linka: +420 241 409 001
  • mobil: +420 602 350 632
  • mobil: +420 731 570 807
  • poštovní adresa: Na Pankráci 420/54, 140 00 Praha 4
  • poštovní adresa: Na Pankráci 420/54, 140 00 Praha 4
  • WWW: http://www.elvis.cz
IČ: 28199952

Popis:

Jsme rodinná škola, která se snaží o individuální přístup ke klientům. Naším cílem je, abychom poskytovali kvalitní výuku i příjemnou atmosféru. Chceme, aby všechny naše studenty u nás angličtina bavila a aby se k nám rádi vraceli.

• Jazyková škola Elvis byla založena v roce 1990. Máme tedy dlouholeté zkušenosti, které nám pomáhají ve snaze stále zkvalitňovt výuku a služby našim klientům.

• Jsme partnerskou organizací British Council, spolupracujeme při organizaci cambridgeských zkoušek. Máme certifikaci Cambridge ESOL.

• Jsme trvale zařazeni ve vyhlášce MŠMT ČR.

• Ročně připravujeme okolo 200 studentů na složení některé z Cambridge Exams. Ústní část zkoušky se koná v našich učebnách.

• Máme bohaté zkušenosti s výukou jazyků a to jak v pomaturitním studiu, intenzivních kurzech pro veřejnost, tak v kurzech firemních.

• Máme stabilizovaný tým českých i zahraničních lektorů. Naši učitelé jsou profesionálové ve výuce angličtiny, umí své studenty motivovat a vytvořit v kurzech přátelskou atmosféru.

Naše škola si snaží držet vysoký standard výuky za příznivé ceny.

Specializujeme se na výuku angličtiny intenzivní formou, protože naše mnohaleté zkušenosti jednoznačně ukazují, že přináší nejvyšší efekt. Výuka je vedena od počátku v angličtině. Cílem je, aby se studenti naučili v angličtině přemýšlet.

Naše kurzy jsou koncipovány tak, aby při jedné návštěvě studenti absolvovali 3-4 návazné vyučovací hodiny. Důvodem je, že studenti na hodině stačí nejen látku probrat, ale i prakticky procvičit jak v poslechu, tak ve čtení a konverzaci. Okamžitým procvičováním nové látky v praktických kontextech si studenti vše daleko lépe zapamatují a není pro ně problém začít nové vědomosti ihned používat v konverzaci. Proto se naši studenti domluví.

Produkty:

* pomaturitní studium angličtiny (lze kombinovat s NJ, FJ, ŠJ či RJ) * intenzivní kurzy angličtiny - zahájení každých 6 týdnů) * letní kurzy v Praze (červenec, srpen) * přípravné kurzy ke zkouškám z AJ (PET, FCE, CAE) * kurzy španělštiny * firemní a individuální jazykové kurzy * příprava na Cambridge Exams, STANAG 6001, TOEFL * příprava na maturitu z angličtiny a matematiky * obchodní angličtina * čeština pro cizince * studium v zahraničí * překlady, tlumočení

UČEBNY u metra Pražského povstání

Produktové karty

20160919_161912

ZVEME VÁS NA UKÁZKOVOU HODINU

orient. cena v Kč: 0

31. 12. 2022

Intenzivní kurzy angličtiny - zahájení každých 6 týdnů

Napište si rozřazovací test a vyberte si svůj kurz angličtiny.

Máme dobré reference od našich studentů:

Máme skvělé lektory, hezké prostory pro výuku a 27 let zkušeností. Těšíme se na Vás:-)

Budova
Budova školy
20160916_172130_%281%29
učebna
Chodba_kytka_1
chodba s posezením pro studenty
Master_your_engish_11
10. 09. 2019

Reference na naši školu

Reference od našich studentů najdete:

We_can_help_you_2016
Missing
30. 06. 2017

Pomaturitní studium angličtiny 2017/18

Jazyková škola Elvis byla založena v roce 1990. Je zařazena do vyhlášky MŠMT ČR, což znamená, že splňuje veškerá kritéria Ministerstva školství z hlediska kvality výukového programu a kvalifikačních předpokladů lektorského sboru.

Jsme partnerskou organizací British Council a rovněž držiteli certifikace Cambridge ESOL – Exam Preparation Centre. Naši studenti jsou vysoce úspěšní při skládání mezinárodních zkoušek z angličtiny.

Maturanti z roku 2017 mají zachován statut SŠ studenta. Není to ale podmínkou ke studiu, proto rádi přivítáme všechny, kteří se chtějí angličtině rok intenzivně věnovat.

Naši lektoři se snaží vytvořit v hodinách příjemnou atmosféru a své studenty motivovat. Svou práci dělají rádi, tedy i dobře. Našim učitelům na studentech opravdu záleží.

Denně vyučuje český lektor i rodilý mluvčí. Výuka probíhá pouze v angličtině. Chceme, aby se naši studenti naučili v angličtině přemýšlet. Angličtinu učíme jako živý jazyk, tedy v reálných kontextech tak, aby ji všichni studenti uměli používat přirozeně a plynule. Systematická příprava na cambridgeské zkoušky pak studentům zajišťuje, že se u nás naučí nejen mluvit a porozumět, ale také v angličtině psát a orientovat se v anglicky psaných textech.

Konkurenční výhody Elvisu:

* Jazyky učíme poctivě již 27 let

* Denně český lektor a rodilý mluvčí - připravíte se na úspěšné složení některé z mezinárodních zkoušek - PET, FCE, CAE

* Zábavná a efektivní výuka, převážná část studentů přichází na osobní doporučení

* Prověřená metodika výuky - pilujeme ji už léta a víme, jak vás naučit komunikovat

* Skvělí lektoři - dokážou vás povzbudit, zvýší vám sebevědomí, rozmluví vás!

* Spokojení studenti – většina studentů se vrací nebo u nás studuje dlouhodobě

* Výborná lokalita blízko centra – jen 3 min pěšky z metra Pražského povstání

* Pro naše studenty organizujeme nejen jarní zájezd do Anglie, ale i oblíbené taneční párty

Více informací najdete nahttp://www.elvis.cz/pomaturitni-studium-anglictiny/

Ukázková videa z výuky, rozhovory se studenty:http://www.elvis.cz/ukazka-vyuky-video/

orient. cena v Kč: 23.990 Kč/rok

Halloween_2011_a_class
Halloween 2011
Imag3499
Halloween 2015
Imag1417
Angličtina na Pražském hradě 2013
Imag4765
Angličtina na Hradě 2016
19. 09. 2012

Článek od naší bývalé studentky - reference

Studium Angličtiny v ČR a v Sheffieldu

Napsal(a) Krtecek Zveřejněno v: AJ kurzy

Převzato z http://www.lochneska.cz/studium-anglictiny-v-cr-a-v-sheffieldu

V následujícím článku bych ráda shrnula mé zkušenosti s výukou angličtiny a to jak před odjezdem do Anglie, tak poté i v Anglii, přesněji řečeno přímo v Sheffieldu.

Nečekejte prosím nějaký obecný návod na efektivní učení se angličtiny, spíše se jedná o soubor postřehů a zkušeností se třemi institucemi – komerční pražskou jazykovou školou Elvis, výukou angličtiny v rámci bezplatných kurzů na akademické půdě University of Sheffield a výukou angličtiny v Learn For Life Enterprise v Sheffieldu. Zároveň si však myslím, že se tyto zkušenosti dají určitě zobecnit.

Před příjezdem do Anglie – studium angličtiny v ČR (JŠ Elvis)

Když jsem se dozvěděla, že pojedeme s přítelem do Anglie, začala jsem hledat nějaký intenzivní kurz Angličtiny. Abych vše uvedla na pravou míru, musím říci, že jsem se do té doby na všech typech škol učila pouze němčinu. Před třemi lety jsem chodila na kurz úplných začátečníků do Caledonian school – obdržela jsem certifikát Beginner, ale že bych si toho moc odnesla v hlavě, to se bohužel nestalo :-(

Proto jsem před odjezdem hledala jiný typ školy a kvalitní výuku angličtiny. Všem, kteří tápou a nevědí, kde by se jim mohlo podařit prolomit pomyslnou hranici své angličtiny, vřele doporučuji pražskou jazykovou školu Elvis ), naleznete zde různou intenzitu všech kurzů a různých úrovní. Na stránkách je možné si vyplnit rozřazovací test, po jehož vyplnění, nejen že zjistíte, na jaké úrovni angličtiny se pohybujete, ale také vám přijdou na mail otvírané kurzy právě pro vaši úroveň angličtiny.

Jak vypadaly kurzy angličtiny v jazykové škole Elvis? Kolik studentů bylo ve třídě?

Do jazykové školy Elvis jsem začala chodit na konci února, zvolila jsem intenzivní kurz = 3x týdně – 10 hodin po dobu 6 týdnů, nastoupila jsem do kurzu falešných začátečníku a byla jsem lehce v šoku, když na nás paní učitelka mluvila od první chvíle anglicky (teď jsem jí za to vděčná), pouze gramatiku nám vysvětlovala česky. Ve třídě jsme byli čtyři, tudíž se člověk nemohl vyhnout komunikaci a již na konci 6 týdenního kurzu byl schopen alespoň částečně komunikovat v angličtině.

Tyto kurzy jsou stavěny tak, že na sebe navazují další úrovně (je pravda, že to trochu leze do peněz, i přes jejich 10% slevy :-), cena intenzivního kurzu na této úrovni se pohybuje kolem 5 000Kč i s učebnicemi) ale zároveň je pravda, že se člověk zlepšuje, i když nechce, protože je 3x týdně v kontaktu s jazykem na téměř celé dopoledne. Já jsem takto absolvovala ještě další dvě úrovně – tudíž jsem odcházela s dokončenou úrovní mírně pokročilých studentů. Ve všech kurzech nás bylo max. 9 studentů (tak, jak škola garantuje) a to jen občas, protože do kurzu můžete začít chodit v půlce a v kanceláři vám odečtou už proběhlé hodiny a stejně tak se dá kurz ukončit v půlce, kdy vám opět odečtou hodiny, o které přijdete. V kanceláři jsou velmi vstřícní a dá se s nimi domluvit takřka na všem, alespoň já s nimi mám takovou zkušenost.

Každopádně na všech kurzech, kterých jsem se účastnila v Elvis school, nás bylo průměrně 4-5 studentů ve třídě. Jednou se mi dokonce stalo, že jsem na začátku hodiny byla ve třídě úplně sama (druhý student přišel až v druhé polovině hodiny). Takže jsme končili ve dvou - v takové chvíli není cena za kurz tak vysoká :-), poněvadž máte v podstatě privátní hodinu, kde je komunikace v cizím jazyce nezbytná.

Jak probíhá výuka v jazykové škole Elvis? Jaké učebnice jsou používány?

Výuka je zaměřena především na komunikaci, celou dobu se mluví anglicky a učitelka je neoblomná a stále opakuje: „In English, please!“ Takže se člověk trápí, kroutí, brání, ale nakonec mu nezbyde nic jiného než mluvit anglicky. Co se týče gramatiky, ta je řazena přehledně za sebou a výklad je nejprve v angličtině a teprve poté, co učitel vidí, že to studentům opravdu nestačilo, tak řekne i pár slov česky. Vždy opravdu jen pár :-). Ve výuce je obsaženo všechno: práce ve skupinách, ve dvojicích, samostatně, psaní, čtení a hlavně poslech! Učitel má k dispozici CD, kde jsou všechny poslechy k jednotlivým lekcím. Úkoly k těmto poslechům, jsou pak dále v učebnici. Učitel většinou přizpůsobuje probíranou látku samotným studentům a tak je možné se delší dobu věnovat něčemu, co dělá studentům problémy a naopak rychleji přejít něco, co je studentům jasné. Já jsem s výukou byla maximálně spokojena.

K výuce jsme používali řadu učebnic New English File. Tuto řadu učebnic si nemohu vynachválit a vřele doporučuji všem, učebnice je totiž zábavná, poučná a celkově se s ní dobře pracuje. Nemusíte tahat x sešitů – v této učebnici najdete všechno, je rozdělena do několika sekcí, tudíž v ní najdete jak normální lekce, tak pracovní sešit, některé přepisy CD, klíč k pracovnímu sešitu, výslovnost, gramatiku, atd. Ale zároveň je pravda, že člověk stále přeskakuje z jedné sekce do druhé a ze začátku chvíli trvá, než se s učebnicí sžije a pochopí, kde co najde, a tak se občas stává, že nemůže najít to, co právě hledá :-). Musím podotknout, že s touto řadou učebnic jsem se dále setkala i v Sheffieldu na universitě. Myslím si, že je to dobrá vizitka, když tyto učebnice využívají i samotní Angličané :-).

Free English Classes at the ELTC (University of Sheffield)

O těchto kurzech jsem se dočetla tady na lochnesce :-). Jedná se o kurz angličtiny na University of Sheffield, tyto kurzy probíhají přes letní prázdniny (Červenec – Srpen) v rozsahu 4x týdně na 2 hodiny. Většinou odpoledne od 15.45 do 17.45, mimo pátku, kdy byl kurz od 13.45 do 15.45h. A dále pokračují od října jednou týdně na 2 hodiny. Přihlásit se na tyto kurzy je možné zde, stačí kliknout dole na stránce Sign-Up Form, vyplnit a odeslat. Nedělejte si těžkou hlavu z toho, když se vám po přihlášení ukáže, že kurz je již plný a jste zařazeni na čekací listině. Je to zřejmě automaticky vygenerovaná odpověď. Během dalších pár dní vám přijde, že jste zařazeni do třídy a máte čekat na další informace. Tak se to aspoň stalo většině studentů. Příjemné je, že se za kurzy opravdu nic neplatí, seznámíte se s novými lidmi, většinou žijícími v Sheffieldu nebo okolí a hlavně s lidmi, kteří jsou na podobné úrovni v anglické konverzaci jako vy.

Jak probíhá výuka v Free English classes?

Výuka probíhá tak, že se střídají v průběhu hodin a celého kurzu budoucí učitelé – studenti, kteří si takto plní svou praxi. Kurzů je hned několik, většinou rozdělených na lower level a higher level. Tudíž přijdete do třídy, kde je dalších 14 studentů (jako vy), 4 studenti-učitelé a jeden učitel hlavní (vedoucí). První hodinu vás učí vedoucí učitel, který tak ukazuje budoucím učitelům, jak má výuka vypadat. Od další hodiny se začínají střídat budoucí učitelé. Tato čtveřice budoucích učitelů je s vámi 2 týdny a pak se přesouvají do jiné třídy a k vám přijde další čtveřice studentů. Opět je jedna ukázková hodina od vašeho hlavního učitele, který je celé dva měsíce s vámi ve třídě a následně zase učí budoucí učitelé. To, jak si hodinu rozdělí samotní budoucí učitelé je na jejich domluvě a tak máte někdy v jeden den všechny 4, což znamená, že se střídají po půl hodině, a nebo máte jeden den dva budoucí učitele – to pak učí každý hodinu a další den máte další dva.

Klady a zápory

Velkým plusem je, že jste v kontaktu s jazykem, setkáte se s novými lidmi, kteří se pohybují na stejné úrovni, a tudíž se s nimi nestydíte komunikovat a učíte se sami navzájem. Dalším velkým plusem je to, že jsou kurzy i veškeré materiály zdarma. Třída je dobře vybavena a tak můžete využívat jak klasickou tabuli, tak i interaktivní tabuli, dále pak také meotar, můžete sledovat videa, cvičit poslechy, dostáváte mnoho různých papírků, které k sobě přiřazujete, atd. A posledním kladem je, že na konci kurzu dostanete certifikát. (Pokud si o něj řeknete :-))

Zároveň má tento systém výuky pár záporů. Když už si zvyknete na učitele na jejich styl učení a oni poznají vás a vědí, na jaké je kdo úrovni, tak se s vámi loučí a odchází do jiné třídy. A vy si opět zvykáte na další učitele a oni zas poznávají, na jaké je kdo úrovni. A tak stále dokola. Dalším docela velkým mínusem je, že nemáte žádnou učebnici, podle které by se jelo, tudíž každý budoucí učitel má volnou ruku při výběru toho, co s vámi bude dělat. Takže chvíli cvičíte poměrně těžké kondicionály a pak přijde jiný učitel, který vám rozdá obrázky a cvičí s vámi present countinuous. Takže nevýhoda je, že výuka nenavazuje a není systematická. Problémem občas bývá, že učitelé neodhadnou čas a pak aktivity nedokončí a zůstanou otevřené (a ve vaší hlavě zůstane chaos), poněvadž druhý učitel má připraveno něco jiného. Na jejich obranu musím ale uznat, že se snažili, aby jednotlivé úseky aspoň trochu navazovaly, takže aspoň třeba zvolili jednotné téma. Také vám dávají velké množství nakopírovaných papírů (jak již bylo zmíněno výše, např. z učebnic New English File). Největší problém, který může také nastat, je, když budoucího učitele vyvedete svými dotazy totálně z míry a on pak výklad převrátí a začne vás učit gramatiku špatně. Jednou se nám to v hodině stalo a dost mě mrzelo, že hlavní učitel zasáhl až na konci, tudíž až když jsme 10 minut procvičovali gramatiku špatně.

Shrnutí

Jak je vidět, objevila jsem během docházky do kurzu několik závažných nevýhod, přesto bych vám letní kurz na University of Sheffield doporučila. Poznáte nové lidi, poznáte nové kultury a také poznáte, co vám při výuce jazyka vyhovuje a co vám naopak nevyhovuje. Poznáte, jak si stojíte mezi ostatními a seznámíte se s mnoha budoucími učiteli, kteří vám rádi s čímkoliv pomohou, kteří se na vás budou usmívat, i když se budete ptát na totální „hovadinu“, a kteří vám budou mile a vlídně opakovat stále dokola to, co vám není jasné.

Learn For Life Enterprise

Do tohoto kurzu stále docházím a tak vám nemohu poskytnout úplně ucelenou informaci. Ale proto, abyste si udělali představu, vám postačí i má prozatímní zkušenost. Tato škola je přímo na London Road v Sheffieldu, má i své webové stránky, ale pokud se chcete do školy přihlásit, navštivte ji osobně. Pokud jim pošlete mail, může se vám stát, že vám odpoví až poté, co budete už dva týdny do školy docházet Jsou zde zvyklí na cizince, s různou úrovní angličtiny, takže se opravdu nemusíte bát jít do této školy sami, dají vám rozřazovací test – nečekejte ovšem klasický rozřazovací test (jako např. v jazykové škole Elvis). Tento test se skládá asi ze 4 listů papíru, kde jedna z těžších úloh je doplnit správně chybějící písmenka abecedy :o) Poté co zvládnete vyplnit test (tedy doplnit abecedu, napsat o sobě asi 4 věty, atd.) jste zařazeni do úrovně Entry 3 nebo Entry 2 – nepřišla jsem na to, jak to z takového rozřazovacího testu mohou posoudit, ale paní vás prostě nějak odhadne. Pokud nejste na benefitech (=neberete podporu) tak po vás bude chtít zaplatit 50 liber za dobu asi 10 týdnů. Angličtina pak probíhá 3x týdně po 2 hodinách. 2 x týdně se jedná o výuku angličtiny ve třídě, jednou týdně chodí učitelka se studenty ven. Ve čtvrtek na školu navazuje konverzační klub, který je na jiném místě, chodí se zezadu do Sheffieldské katedrály. Podle všeho je vždy úroveň kurzu zakončena zkouškou ESOL, kterou když úspěšně absolvujete, získáte z dosažené úrovně certifikát (který vám pak pomáhá při hledání práce) a posunete se do další úrovně. Úrovně zde jsou: Pre-entry, entry 1, entry 2, entry 3, level 1 a level 2.

Jak probíhá výuka v Learn For Life Enterprise?

Z počátku to byl pro mě tak trochu šok. Už to že přijdete na hodinu a učitel nikde, je trochu zvláštní. V průběhu 5-20 minut pak dorazí, jdete do třídy, která má jednu tabuli, jednu skříň, pár ošuntělých lavic + různé druhy židlí, 4 stěny, není zde jediné okno a sem tam na některé zdi spatříte plíseň. Výuku vede jedna učitelka, které občas pomáhají dobrovolníci, či jí na část hodiny zastoupí. Systém výuky jsem zde neobjevila zatím žádný. Občas přijde učitelka s novinovým článkem, který absolutně neodpovídá vaší úrovni a vy se trápíte s jeho překladem, natož abyste o něm mohli diskutovat. Jindy je hodina zaměřena na testování vašich čtenářských či psacích dovedností, kdy si zkoušíte obdobu testů ESOL. Většinu času z oněch dvou hodin má slovo učitel, tudíž nečekejte mnoho interaktivních činností. Teď se dostáváme k dalšímu zajímavému bodu a to je počet studentů, občas je počet kolem 30 lidí, kdy se opravdu nedá mluvit o interaktivní výuce a jedná se spíš o dvouhodinový monolog učitele, zároveň ale kdo chce, má možnost mluvit, a tak mnoho lidí učitele doplňuje při vyprávění různými útržkovitými slovy (ne, že by se někdo hlásil, prostě stačí na učitele něco vykřiknout). Občas, když se ostatním nechce přijít, vás naopak může být ve třídě třeba osm. Pokud bych měla zhodnotit klady a zápory – pak hlavním kladem je to, že dostanete certifikát (řekla bych, že mnoho lidí tam chodí jen kvůli tomu) a hlavním záporem je to, že výuka postrádá jakoukoli systematičnost.

Shrnutí

Já osobně bych tuto školu označila jako charitu pro všechny lidi, kteří zatím nezapadli do místního systému, a nejsou tudíž v tuto chvíli schopni žít zde plnohodnotný život. Ačkoli mě samotné tato výuka úplně nevyhovuje, člověk je v kontaktu s jazykem, poznává nové lidi a pokud chce, navazuje nová přátelství. Na celém tomto kurzu je vidět, že učitel to nedělá pro peníze, ale opravdu jen proto, že chce ostatním lidem pomoci. Dalo by se říci, že jde o jakousi komunitu různých lidí různých národností a jednoho učitele, který celou komunitu bere jako svou rodinu. Když nad tím tak přemýšlím, dalo by se říci, že jde hlavně o jakousi sounáležitost, kde výuka jazyka je až na druhém místě (no možná i na třetím :o) ).

Závěrečné shrnutí

V tuto chvíli mám za sebou dva měsíce života v cizí zemi a tři typy kurzů angličtiny. Jeden typ v ČR a dva typy škol v Sheffieldu. Kdybych to měla shrnout, tak si myslím, že jazyková škola Elvis byla má nejlepší volba, za celé dva měsíce kurzů tady v Sheffieldu jsem se nenaučila tolik, jako právě v Elvisu a myslím si, že kdybych zde chodila do podobné školy, jako je v ČR Elvis, určitě bych se nyní pohybovala na daleko vyšší úrovni, než jsem teď. Přijde mi, že celé dva měsíce zde čerpám z toho, co jsem se naučila v ČR. Je ovšem pravda, že za školu v ČR jsem dala nejvíce peněz. Tudíž je možné, že srovnávám nesrovnatelné. Další věc je, že každému člověku vyhovuje jiný styl výuky a to co já shledávám pro mě nevhodné, může zas vyhovovat někomu jinému. I když některé věci jsou dané – myslím, že každý člověk si více odnese z výuky, kde je 5 žáků místo 30. Takže pokud bych já měla své zkušenosti seřadit, na první místo dávám přípravu v ČR, nejen díky škole, i když ta na tom nese velký podíl, ale určitě také proto, že se člověk cítí lépe, když přijede do cizí země s pevnými základy, na kterých může pak dále stavět – co se týče učení se angličtiny. Na druhé místo bych pak zařadila kurzy na Univerzitě v Sheffieldu, ačkoliv se zde nejede úplně systematicky, učíte se zde jak gramatiku, tak i konverzaci, komunikujete s budoucími učiteli, které váš zájem o jazyk těší. Ve třídě je kolem 15 lidí, což je ještě na hranici únosnosti, ale díky tomu, že učitelé využívají skupinovou práci, tak je i tato výuka docela efektivní. Nehledě na to, že do těchto kurzů chodí lidi, kteří se chtějí zdokonalit ve své angličtině, a tudíž jakákoliv konverzace mezi samotnými studenty je přínosná. Na poslední místo prozatím řadím kurz Learn For Life Enterprise, když to hodně zjednoduším, řekla bych, že většina lidí sem chodí hlavně proto, aby někam patřila, aby se nenudila doma a až druhotně za účelem zdokonalit se a zlepšit se v angličtině.

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Marek Orawski (PRVNÍ KLUBOVÁ)
18. 11. 2013
1
1.0
průměrná známka