Michaela Miller Jazyková škola Elvis

ANGLIČTINA - Intenzivní kurzy každých 6 týdnů - Přípravné kurzy k jazykovým zkouškám - Pomaturitní studium AJ - Prázdninové kurzy - Firemní a individuální jazykové kurzy. Výuka docházkově i on-line. Učebny u stanice metra Roztyly.

Sbor: CB Praha 4 - Šeberov
Kontakty: elvis@elvis.cz Praha - Karlín, Karlínské náměstí 225/8, 186 00 +420 241 405 628 +420 241 409 001 +420 602 350 632 +420 732 910 614 Hněvkovská 1252/23, 148 00 Praha 4 Chodov http://www.elvis.cz
IČ: 28199952
Profese: Doučování, Firemní školení, Jazykové školy a kurzy, Kurzy, Pedagogika, Překlady a tlumočení, Rekvalifikační kurzy, Studium v zahraničí
Regiony: Hlavní město Praha, Středočeský kraj
Miller

Průměrná známka
1.0

24 zobrazení tento rok

Popis

Jsme rodinná škola, která se snaží o individuální přístup ke klientům. Naším cílem je, abychom poskytovali kvalitní výuku i příjemnou atmosféru. Chceme, aby všechny naše studenty u nás angličtina bavila a aby se k nám rádi vraceli.

• Jazyková škola Elvis byla založena v roce 1990. Máme tedy dlouholeté zkušenosti, které nám pomáhají ve snaze stále zkvalitňovt výuku a služby našim klientům.

• Jsme partnerskou organizací British Council, spolupracujeme při organizaci cambridgeských zkoušek. Máme certifikaci Cambridge ESOL.

• Jsme trvale zařazeni ve vyhlášce MŠMT ČR.

• Ročně připravujeme okolo 200 studentů na složení některé z Cambridge Exams. Ústní část zkoušky se koná v našich učebnách.

• Máme bohaté zkušenosti s výukou jazyků a to jak v pomaturitním studiu, intenzivních kurzech pro veřejnost, tak v kurzech firemních.

• Máme stabilizovaný tým českých i zahraničních lektorů. Naši učitelé jsou profesionálové ve výuce angličtiny, umí své studenty motivovat a vytvořit v kurzech přátelskou atmosféru.

Naše škola si snaží držet vysoký standard výuky za příznivé ceny.

Specializujeme se na výuku angličtiny intenzivní formou, protože naše mnohaleté zkušenosti jednoznačně ukazují, že přináší nejvyšší efekt. Výuka je vedena od počátku v angličtině. Cílem je, aby se studenti naučili v angličtině přemýšlet.

Naše kurzy jsou koncipovány tak, aby při jedné návštěvě studenti absolvovali 3-4 návazné vyučovací hodiny. Důvodem je, že studenti na hodině stačí nejen látku probrat, ale i prakticky procvičit jak v poslechu, tak ve čtení a konverzaci. Okamžitým procvičováním nové látky v praktických kontextech si studenti vše daleko lépe zapamatují a není pro ně problém začít nové vědomosti ihned používat v konverzaci. Proto se naši studenti domluví.

* pomaturitní studium angličtiny (lze kombinovat s NJ, FJ, ŠJ či RJ) * intenzivní kurzy angličtiny - zahájení každých 6 týdnů) * letní kurzy v Praze (červenec, srpen) * přípravné kurzy ke zkouškám z AJ (PET, FCE, CAE) * kurzy španělštiny * firemní a individuální jazykové kurzy * příprava na Cambridge Exams, STANAG 6001, TOEFL * příprava na maturitu z angličtiny a matematiky * obchodní angličtina * čeština pro cizince * studium v zahraničí * překlady, tlumočení

UČEBNY u metra Pražského povstání

Produktové karty

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Marek Orawski
18. 11. 2013
1
1.0
průměrná známka