Michaela Petriláková Fotissimo

Fotografické služby - rodinné, portrétní, svatební, těhotenské, generační focení. Jsme dva. Míša a Petr. Oba dva rádi fotíme lidi, a proto jsme založili Fotissimo.

Sbor: CB Brno - Kounicova
Kontakty: foto@fotissimo.cz http://www.facebook.com/fotofotissimo/ http://www.fotissimo.cz
IČ: 05850657
Profese: Film a fotografie, Fotograf
Regiony: Jihomoravský kraj, Královehradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Vysočina, Zlínský kraj
Obr%c3%a1zek3
118 zobrazení tento rok

Popis

Sháníte fotografa, který by vám nafotil úžasné fotografie z vaší svatby?Nemáte pěknou a aktuální fotku s vaší pra/babičkou? Nebo pra/dědečkem? Chcete mít hezké fotografie se svými dětmi, než vám vyrostou? Nebo byste jen tak někomu chtěli udělat radost společnými fotkami?

Podívejte se na naše portofolio na www.fotissimo.cz nebo na www.facebook.com/fotofotissimo

Kdo jsme?

Jmenuji se Míša Petriláková a ráda fotím lidi. Focení jsem se začala věnovat od svých 15 let, kdy jsem poprvé dostala zrcadlovku do ruky. Začátky byly těžké, ale postupem času se rodině a přátelům moje fotky začínaly líbit čím dál víc. Často obdivovali to, že umím zachytit ty nejlepší momenty a že jsem při focení „neviditelná“. Fotissimo je pro mě velkou výzvou, ale zároveň velkou radostí.


Jmenuji se Petr Buršík a již 5 let se učím fotit. Zprvu hlavně od své ženy Hanďuly, ale té jsem časem začal foťák víc a víc brát a schovávat se za hledáček. Na fotkách může díky tomu moji maličkost častěji vystřídat má krásná žena a taky naše dvě děti (čti: nejsložitější fotografická výzva). Ve Fotissimu bych rád zachycoval krásné okamžiky a při prohlížení fotografií vyvolával silné vzpomínky na ně. Tak, jak to často dokáže i hudba.


PROČ JSME DVA FOTOGRAFOVÉ? PROTOŽE JAK SE ŘÍKÁ: „VE DVOU SE TO LÉPE TÁHNE!”

Fotíme:

  • svatební
  • portrétní
  • generační
  • těhotenské
  • a rodinné fotografie

Produktové karty

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele