Miroslav Kostka Miroslav Kostka

POJIŠTĚNÍ - HYPOTÉKY - INVESTICE

Sbor: SCEAV Třinec
Kontakty: kontakt@miroslavkostka.cz Střítež 74, Frýdek - Místek, 739 59 +420 777 279 245 http://www.miroslavkostka.cz
IČ: 18108431
Profese: Finanční a ekonomické poradenství, Pojištění
Regiony: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královehradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj
Digi

Průměrná známka
1.0

49 zobrazení tento rok

Popis

Jmenuji se Miroslav Kostka jsem otec tří úžasných dospělých dětí, převážně pozitivní člověk, ale taky finanční konzultant společnosti Allianz pojišťovna, a.s.

Mou profesí je pomáhat lidem orientovat se ve finančních službách a ukazovat směr ve složitém světě financí.

V Allianz pojišťovně a.s. pracuji 14 let a v současné době pečuji o cca 2000 smluv klientů.

Působím na Moravě , ale díky digitálnímu světu mám klienty po celé ČR.

Vedu skupinu poradců, kteří působí v oblastech - Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Český Těšín, Třinec, Jablunkov.

Naše produkty patří mezi top na trhu finančního poradenství. Klienti získávají komplexní profesionální služby : finančního plánování, spoření, renty, hypoték a pojištění. Poskytujeme nadstandardně kvalitní služby, na které se klienti mohou spolehnout.

Dokážeme ušetřit na splátkách hypoték, zlevnit stávající pojistné produkty a najít lépe úročený bankovní účet. Intenzivně pracujeme na tom, abychom plnili sny našich spokojených klientů.

POJIŠTĚNÍ - ŽIVOTNÍ - MAJETKU - VOZIDEL - PODNIKATELŮ - PRŮMYSLU
INVESTICE - HYPOTÉKY - STAVEBNÍ SPOŘENÍ

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Mgr. Alena Kostková
02. 02. 2016
1

Děkuji panu Kostkovi za profesionální přístup, odpověděl na jakékoliv otázky v oboru pojištění, poradil nám, co je pro naší organizaci nejvýhodnější. S čímkoliv jsme se na něj obrátili, byl schopen vše neodkladně řešit. Doporučuji využít jeho služby.

MUDr Zdeněk Novotný
02. 02. 2016
1

Kdykoliv sedám do auta, vzpomenu si na toho pána, co mi zajistil a zajišťuje pojištění. Srovnávám-li to s úředníky na přepážce pojišťovny - … ano jsou milí, ochotní, ale člověk si připadá jako jeden z mnoha. A pak to čekání, ty mladé holčiny hledají informace….. Tedy nechci je kritizovat. Kdysi před několika lety začal využívat služeb pana Kostky a to nejen služebně, ale i soukromě – v podstatě se nemusím o nic starat – Rychlost = OKAMŽITĚ (stačí vyslovit myšlenku a přání, Odbornost = VÍ VŠE, ni

Bob Gryga
02. 02. 2016
1

Pana Kostku znám profesně od roku 1997 a vždy co dělal, věnoval se tomu s pečlivostí, plným nasazením a optimizmem. Svou práci dělá poctivě a vždy volí to nejlepší řešení pro klienta, rovněž umí vše trpělivě a jasně vysvětlit. Řešil jsem dva případy pojištění mého auta a vše proběhlo profesionálně.

1.0
průměrná známka