Miroslav Kostka   Miroslav Kostka

POJIŠTĚNÍ - HYPOTÉKY - INVESTICE

Digi

Popis:

Jmenuji se Miroslav Kostka jsem otec tří úžasných dospělých dětí, převážně pozitivní člověk, ale taky finanční konzultant společnosti Allianz pojišťovna, a.s.

Mou profesí je pomáhat lidem orientovat se ve finančních službách a ukazovat směr ve složitém světě financí.

V Allianz pojišťovně a.s. pracuji 10 let a v současné době pečuji o 1221 klientů.

Působím na Moravě , ale díky digitálnímu světu mám klienty po celé ČR.

Vedu skupinu poradců, kteří působí v oblastech - Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Český Těšín, Třinec, Jablunkov.

Naše produkty patří mezi top na trhu finančního poradenství. Klienti získávají komplexní profesionální služby : finančního plánování, spoření, renty, hypoték a pojištění. Poskytujeme nadstandardně kvalitní služby, na které se klienti mohou spolehnout.

Dokážeme ušetřit na splátkách hypoték, slevnit stávající pojistné produkty a najít lépe úročený bankovní účet. Intenzivně pracujeme na tom, abychom plnili sny našich spokojených klientů.

Produkty:

POJIŠTĚNÍ - ŽIVOTNÍ - MAJETKU - VOZIDEL - PODNIKATELŮ - PRŮMYSLU
INVESTICE - HYPOTÉKY - STAVEBNÍ SPOŘENÍ

03. 04. 2018

Pojištění

Pana Kostku znám již od roku 1994, kdy pracoval na pozici obchodního ředitele. V té době se stal mým klientem. V té době uzavřel životní pojištění , aby chránil sebe a svou rodinu. V roce 2006 nastoupil do pojišťovny na pozici oblastního manažera a tím začala naše profesní spolupráce. Vždy jsme měli korektní vztah a pomáhali si navzájem zkušenostmi. Na čem jsme se dohodli to vždy platilo.

Doporučuji jako odborníka v pojišťovnictví.

Ing. Jan Hluchý

tajemník ředitel

Česká pojišťovna

Hluch%c3%9d_jan.640
11. 12. 2015

Pojištění

Děkuji panu Kostkovi za profesionální přístup, odpověděl na jakékoliv otázky v oboru pojištění, poradil nám, co je pro naší organizaci nejvýhodnější. S čímkoliv jsme se na něj obrátili, byl schopen vše neodkladně řešit. Doporučuji využít jeho služby.

Mgr. Alena Kostková

ředitelka Centrum sociální pomoci Třinec
Alena_kostkov%c3%a1
19. 11. 2015

Pojištění Flotily vozidel

Kdykoliv sedám do auta, vzpomenu si na toho pána, co mi zajistil a zajišťuje pojištění. Srovnávám-li to s úředníky na přepážce pojišťovny - … ano jsou milí, ochotní, ale člověk si připadá jako jeden z mnoha. A pak to čekání, ty mladé holčiny hledají informace….. Tedy nechci je kritizovat. Kdysi před několika lety začal využívat služeb pana Kostky a to nejen služebně, ale i soukromě – v podstatě se nemusím o nic starat – Rychlost = OKAMŽITĚ (stačí vyslovit myšlenku a přání, Odbornost = VÍ VŠE, nikdy jsem se nesetkal s tím, že by byla informace polovičatá, nebo nedokonalá, že by se muselo potom něco dopilovávat., splněno) ; Vstřícnost – FANTAZIE, já se opravdu nestarám o nic jen o zaplacení a to jsem ještě taktně upozorněn.

Závěr: za rok jdu do důchodu: jedna z mála relikvií, kterou ponechám- bude pojištění auta přes pana Kostku. Pokud bych mohl, doporučil bych jej všem.

MUDr Zdeněk Novotný

ředitel Dětské Centrum Domeček Ostrava Zábřeh

Novotny
14. 10. 2015

Pojištění

Pana Kostku znám profesně od roku 1997 a vždy co dělal, věnoval se tomu s pečlivostí, plným nasazením a optimizmem. Svou práci dělá poctivě a vždy volí to nejlepší řešení pro klienta, rovněž umí vše trpělivě a jasně vysvětlit. Řešil jsem dva případy pojištění mého auta a vše proběhlo profesionálně.

Bohumír Gryga

Gryga
14. 08. 2015

Spolupráce

Skvělý kolega

Hanka Merava

Manager - Allianz Slovenská republika

Hana
12. 07. 2015

Test

Test- Miroslav Kostka

Skvělá práce. Podle vašich odpovědí se nebojíte riskovat, přemýšlíte obchodně a jdete do věcí s pořádným plánem. V komunikaci jste odborník a rád mluvíte s druhými. Je vám jasné, že je to příběh, co prodává, a hodláte ho pořádně zpeněžit. Především vám ale záleží na vašich klientech a chcete, aby jim vaše produkty nebo služby sloužily. To ovšem není vždy zárukou úspěchu.

Tomáš Lukavec odborník na budování značky www.pekelnaznacka.cz

02. 02. 2015

Pojištění

Pan Kostka je schopen odpovědět na jakékoliv otázky v oboru pojištění, poradit, co je pro klienta nejvýhodnější a také poradit v řešení problémů a ve svém oboru se velice vyzná. Co se týče služeb servisu a péče nemám žádné výhrady, protože s čímkoliv se na něj obrátím, je schopen vše neodkladně řešit.

Lucie Folwarczná

Lucie
02. 08. 2014

Pojištění

Pana Mirka Kostku znám již hodně let hlavně jako svého souseda v jedné malé slezské vesnici, kam jsem se kdysi přistěhoval a kde oba bydlíme. Časem jsem měl tu čest ho poznat jako člověka a také i jako odborníka ve své profesi. Dokázal mi vždy velmi dobře a nezištně poradit, zejména v oblasti pojišťovnictví, přičemž vždy uplatňoval nejen svůj vysoce profesionální, ale i lidský přístup, díky nimž jsem se stal jeho zákazníkem.

Ing. Pavel Simandl

10. 12. 2013

Pojištění

S tátou jsme řešili penzijko a životko, všechno mi důkladně vysvětlil a poradil, přistupoval k věci profesionálně. Nemám žádnou výhradu, mohu mladým jen doporučit.

Lukáš Kostka

Luki
13. 10. 2013

Pojištění

Skvělý a ochotný přístup, pojištění uděláno na míru, mohu jen doporučit

Kateřina Vitečková

trenérka, choreografka

Katerina
23. 07. 2013

Pojištění

"Pana Miroslava Kostku, mohu vřele doporučit jako odborníka v široké oblasti pojištění,na základě vlastní zkušenosti s jeho odborným a spolehlivým přístupem ke klientovi.Na čem se dohodneme to platí, což v dnešní době je něco výjimečného."

Kristina Wantuloková
ekonomka
18. 01. 2013

Pojištění

Přístup Pana Kostky je systematický a trpělivý. Na každou otázku jsem dostal konkréní nevyhýbavou odpověď, což zásadně oceňuji. Určitě nevyhledávám diskuse s pojišťováky,ale jednání s Panem Kostkou se mění v konstruktivní debatu, kde obě strany hledají výhodné řešení pro klienta.

Doporučuji Karel Turoň majitel TURPIL.CZ

Logo-turpil-copy
08. 09. 2012

Pojištění

Pana Kostku (pro mě Mirka) znám profesně cca. 6 let. Vážím si ho jako odborníka, který má vždy vše pečlivě připravené, promyšlené a snaží se být vždy o krok v předu. Nejsem nejvhodnější adept na jeho klienta, jelikož pracuji ve stejné profesi, ale pod jinou značkou. Kdyby tomu tak nebylo, tak jeho přístup, informovanost a profesionalita by byla mnou zneužívána pravidelně. Vážil bych si, kdybych mohl být jeho klientem, užívám si, že mohu být jeho přítelem. Pokud hledáte 100% servis s maximální péči, bez práce, na míru a online :o) jste v dobrých rukou …

Marek Přibyl

Manažer - Česká pojišťovna

Marek_p%c5%99ibyl

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Mgr. Alena Kostková
02. 02. 2016
1

Děkuji panu Kostkovi za profesionální přístup, odpověděl na jakékoliv otázky v oboru pojištění, poradil nám, co je pro naší organizaci nejvýhodnější. S čímkoliv jsme se na něj obrátili, byl schopen vše neodkladně řešit. Doporučuji využít jeho služby.

MUDr Zdeněk Novotný
02. 02. 2016
1

Kdykoliv sedám do auta, vzpomenu si na toho pána, co mi zajistil a zajišťuje pojištění. Srovnávám-li to s úředníky na přepážce pojišťovny - … ano jsou milí, ochotní, ale člověk si připadá jako jeden z mnoha. A pak to čekání, ty mladé holčiny hledají informace….. Tedy nechci je kritizovat. Kdysi před několika lety začal využívat služeb pana Kostky a to nejen služebně, ale i soukromě – v podstatě se nemusím o nic starat – Rychlost = OKAMŽITĚ (stačí vyslovit myšlenku a přání, Odbornost = VÍ VŠE, ni

Bob Gryga
02. 02. 2016
1

Pana Kostku znám profesně od roku 1997 a vždy co dělal, věnoval se tomu s pečlivostí, plným nasazením a optimizmem. Svou práci dělá poctivě a vždy volí to nejlepší řešení pro klienta, rovněž umí vše trpělivě a jasně vysvětlit. Řešil jsem dva případy pojištění mého auta a vše proběhlo profesionálně.

1.0
průměrná známka