Postup registrace

Registrace je prvním krokem ke zveřejnění vašeho záznamu v katalogu. Proveďte následující kroky:

  • Klikněte na odkaz Přihlášení, který najdete na liště v pravém horním rohu home page
  • Zvolte možnost Zaregistrovat se

Otevře se formulář “Registrace nového uživatele”.

  • Vyplňte pole e-mail (na něj Vám přijde potvrzovací e-mail) a zvolte heslo pro přihlašování k portálu.
  • Potvrďte tlačítkem Zaregistrovat

Na Vámi zvolený e-mailový kontakt bude odeslána zpráva Instrukce pro dokončení registrace s odkazem na dokončení registrace. Po jeho potvrzení je uživatel automaticky přihlášen k portálu, v horní liště home page vidí zobrazen svůj přihlašovací email, vedle něj je tlačítko Odhlásit.

Pro vložení Vašich inzertních informací klikněte na svůj zobrazený přihlašovací e-mail po úspěšném přihlášení k portálu. Otevře se administrační panel přihlášeného uživatele. Nyní je možno vložit nový záznam o firmě pomocí tlačítka Nový záznam o firmě. Tím se otevře hlavní editační formulář se čtyřmi sekcemi: Základní údaje, Popis a produkty, Profese a Regiony.

Vyplňte údaje, prosíme, co nejpodrobněji. Nezapomeňte vložit vlastní fotografii (nahrajte raději obrázek ve velkém rozlišení, systém si fotografii patřičně zmenší). Fotografii považujeme za důležitou pro komunitní charakteristiku tohoto portálu. Pokud jste nenašli možnost zvolit Vaši církev a konkrétní sbor, kontaktujte, prosím, operátory, obratem doplníme.

Zadané údaje uložte tlačítkem Uložit. Tím je záznam předán ke kontrole a schválení operátory portálu. V případě potřeby Vás bude operátor kontaktovat.

Uživatel může vložené údaje po přihlášení kdykoli editovat – pomocí tlačítka Upravit tento záznam. Pokud inzerent nenachází potřebné kategorie pro zadání profesí, kterých se inzerce týká, požádá o spolupráci na emailu info@firmyg6.cz operátory portálu.