Pavel Staroň Alumont Building a.s.

Plastová okna, dřevěná okna, hliníkové konstrukce

Sbor: CB Ostrava
Kontakty: alumont@alumont.cz +420 596 546 130 +420 596 546 762 +420 608 805 089 Bohumínská 1553, Rychvald, 735 32
IČ: 27826830
Profese: Interiéry, Design, Okna, hliníkové a ocelové konstrukce, Reality, Správa budov a majetku, Stavebnictví, Úklidové práce a služby, Zámečnictví, kovářství
Regiony: Moravskoslezský kraj
15 zobrazení tento rok

Popis

Úzce spolupracuji s firmou Alumont Building a.s., která se zabývá výrobou, prodejem a montáží oken různých typů, včetně dalších konstrukcí k vyplnění otvorů a další činností.

Hliníkové výrobky ze systému PROFILCO, Brökelmann, Aluprof, PONZIO – termické, netermické profily, fasády standardní i strukturální - se dodávají ve všech barevných odstínech stupnice RAL, veškerých odstínech eloxů a polydroxů a v několika druzích imitace dřeva. Protipožární výplně stavebních otvorů z profilových systémů Hartmann a SAPA.

Plastové výrobky ze systému GEALAN a SPECTUS s kováním MACO jsou v základním provedení bílé – je možno si vybrat z několika druhů polepů imitace dřeva či barev RAL. Pro přesné barevné doladění je možno plasty nastříkat do požadovaných barev RAL.

Plastová okna a dveře se dodávají v pěti i šesti-komorovém provedení profilů.

Systém EURO 68mm vychází z kvalitní technologie zpracovávaní dřevěných eurohranolů. Používají se speciální frézovací soupravy, dodržující nulovou linii výškově i průměrově, určené k opracovávaní jednotlivých systémových profilů.

V rámci komplexní nabídky dodává skupina ALUMONT také ucelený systém parapetů interiérových a exteriérových, žaluzie, předokenní rolety, opláštění budov systémem BOND, automatické dveře, protipožární dveře a stěny.

Společnost zajišťuje také komplexní servis ke své činnosti. Jsme schopni poradit s technickým řešením, konzultovat detaily nutné k výrobě i přípravě stavby, vypracovat cenové nabídky dle podkladů a specifikace, nabízíme vlastní výrobu a montáž našimi pracovníky na stavbě.

Firma Alumont Building a.s. je výrobcem plastových oken, dřevěných oken a dalších hliníkových konstrukcí k vyplnění otvorů.

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele