Pavel Štifter kybun

Boty kyBoot a další produkty založené na konceptu walk on air.

Sbor: CB Kutná Hora
Kontakty: kybun@seznam.cz +420 604 247 678 http://www.kybootshop.cz http://www.kybun.cz
Profese: Oděvy a obuv, Sportovní vybavení, Výroba a prodej vybavení kanceláří, Zdravotnické zboží
Regiony: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královehradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj
Pavel stifter
90 zobrazení tento rok

Popis

Speciální zdravotní obuv a další produkty podle konceptu Karla Müllera, zakladatel značky kybun.

kybun mechanoterapie
V 90. letech žil na rýžových polích v Koreji Švýcar Karl Müller. Zde poprvé pocítil příjemnou chůzi na měkké, elastické, jílovité zemi a její zdraví prospěšné výhody. Na základě poznatků z rýžových polí pak tento inženýr vyvinul botu s kulatou podrážkou. Takto viklající se podrážka s principem „podepřít, vést, tlumit“ tehdy neměla v obuvnickém průmyslu obdoby. Právě proto byla nejdříve vědci, lékaři i obuvníky zavrhována.

Od kutálející se boty k systému walk-on-air
Díky pozitivnímu působení na tělo dosáhla nakonec kulatá, vrávoravá podrážka světového ohlasu a prodalo se jí více než 20 mil. kusů. Postavila smýšlení obuvnického průmyslu doslova na hlavu. Její princip byl už od více než 100 firem okopírován.
Karl Müller chtěl ale ještě víc. Chtěl navodit dokonalý pocit nohou, jaký působí měkká pružná půda na rýžovišti a zprostředkovat ho modernímu člověku. Věřil v jeho terapeutické účinky při celodenním chození či stání. Proto v roce 2006 prodal značku MBT a založil značku úplně novou - kybun.

Pocit měkkého, elastického podkladu
kybun mechanoterapie Karla Müllera je věda, která své poznatky převedla v produkty. Ty dodávají příjemný pocit a nechávají působit měkká, pružná vlákna i ve vašich všedních, zaneprázdněných dnech. Po dlouholetém výzkumu a vývoji se Müllerovi a jeho týmu podařilo skvěle imitovat pocit rýžového pole. Stání na měkké, elastické podložce kyBounder a chůze na podrážce ze vzduchového polštářku kyBoot posiluje chodidla, napřimuje tělo, uvolňuje svalstvo, šetří klouby a napomáhá lepšímu krevnímu tlaku.

Obuv kyBoot v mnoha provedeních

Měkká elastická podložka kyBounder

Měkký běžící pás kyTrainer

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele