Bc. Petra Poláchová, DiS.

Nabízím osobní poradenství založené na biblických principech. Věnuji se také přednáškové činnosti na různá duchovní témata.

Sbor: CB Ostrava-Poruba
Kontakty: ppolachova@gmail.com http://www.petrapolachova.cz
IČ: 03364241
Profese: Poradny a krizová centra, Psychologická a psychoterapeutická péče
Regiony: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královehradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj
Petra portretka

Průměrná známka
1.0

70 zobrazení tento rok

Popis

Nabízím osobní poradenství podle aktuálních potřeb klienta, založené na biblických principech a poznatcích z psychologie, jehož cílem je pomoci při řešení nejrůznějších psychických, duchovních a vztahových problémů.

Přednáškovou činnost zaměřuji na budování osobního vztahu s Bohem.

Pro jednotlivce:

- osobní poradenství

Pro sbory:

- přednáška s duchovní tématikou na setkání pro ženy

- přednáška z oblasti vnitřního uzdravení pro zájemce o tuto službu

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Jiří Aron
11. 05. 2016
1

Na Petru Poláchovou jsem se loni s důvěrou obrátil i díky tomu, že se s ní už hodně dlouho osobně znám ze služby mezi studenty v Brně. Je to žena, která miluje a zná Boha a rozumí tomu, že ten, kdo uzdravuje lidské duše, není ona sama. Mohu říci, že Petra lidi citlivě vede ke zdravé závislosti tak, že povzbuzuje jejich víru v Toho, který “může učinit neskonale víc, než zač prosíme a co si dovedeme představit (Efezským 3)”. Své vřelé doporučení ostatním bych rád zakončil krátkým osobním vzkazem - Děkuji!.

1.0
průměrná známka