ThDr. Mgr. Šimon Konečný, Th.D. Statek na konci cesty

Ubytování v penzionu na kraji Broumovských stěn, nádherná příroda, skály, koně, vyjížďky... http://stateknakoncicesty.cz

Sbor: CB Náchod
Kontakty: simonkone@seznam.cz +420 491 420 498 +420 775 189 000 +420 776 290 627 http://stateknakoncicesty.cz
IČ: 76080421
Profese: Agroturistika, Cestovní kanceláře a agentury, Chov koní, Kurzy, Služby turistům, Sportovní školy a kurzy, Ubytování
Regiony: Královehradecký kraj
Angie

Průměrná známka
1.0

84 zobrazení tento rok

Popis

Ubytování na statku v zrekonstruovaném výměnku. http://stateknakoncicesty.cz

* Ubytování

* Vyjížďky na koních

* Cesty do skal pěšky, na kole či na koních

* Horolezectví, jeskyně, lyžování…

* Sportovní pobyty a kurzy přirozené komunikace s koňmi

* Kurzy horolezectví

Produktové karty

Ohodnotit tohoto dodavatele

 
Hodnotitel Známka Komentář
Jana Jirušová (Jana Jirušová photo)
06. 08. 2015
1

Strávili jsme tu překrásný prázdninový týden. Ubytování krásné a vkusné, okolí je úžasné, je tu spousta míst, kam jít na výlet, skalní města v okolí jsou super. Statek je ráj pro děti, koně největší atrakce a Denča s morčátkama je nejlepší. Shodli jsme se, že pro rodinnou dovolenou je statek ideální místo. Děkujeme a rádi se vrátíme.

Michal a Romana Zvonařovi (Momentum video)
03. 12. 2014
1

Nádherné místo, okolní krajina plná skal a moc příjemní lidé! Moc děkujeme za ubytko a Vaši pohostinnost! Vynasnažíme se přijet znovu :) Pokud hledáte stylové ubytování, klidnou i aktivní rodinnou dovolenou, tak to je místo pro vás!

J. Ron
12. 08. 2014
1

Strávili jsme s rodinou u Konečných krásný prázdninový týden. Dcera jezdila na koni, děti se mazlily se zvířátky na statku, ubytování bylo moc hezké. Šimon s Alenou i jejich děti jsou velice příjemní, skoro až obdivuhodní lidé. Navíc v okolí jsou krásná skalní města, Broumovský klášter, koupaliště v Náchodě a spousta dalších prázdninových příjemností. Krásná dovolená, rádi přijedeme zase!

1.0
průměrná známka