Mgr. Štěpánka Potočková   Kosmetika z Mrtvého moře Mineral Beauty

kosmetika a sůl z Mrtvého moře - Izrael

Img_0143

Popis:

Výhradní dovoz kosmetiky Mineral Beauty System z Izraele do ČR. www.mineralbeauty.cz

Produkty:

Koupelové sole, bahenní a minerální šampony, regenerační masky, SPA produkty, krémy s minerály (200 druhů výrobků) vhodné pro všechny typy pleti, nabízíme i produkty pro problematickou pleť, akné, lupénku, ekzémy atd. Maloobchod (e-shop) i velkoobchod (lékárny, kosmetičky, kadeřnice, masérské salóny, solné jeskyne, prodejny zdravé výživy, parfumérie)

Produktové karty

18500_p1010022_-_bahenn%c3%ad_%c5%a1ampon

Šampony s UV filtrem

Minerální šampón pro každodenní použití, Bahenní regenerační šampón, Kondicionér s minerály, Šampón a kondicionér 2 v 1, Regenerační bahenní maska. Všechny produkty obsahují minerály z Mrtvého moře, přírodní složky (levandulový, avokádový, jojobový olej , panthenol, retinol, vitamín E aj),  UV filtr. Výborná regenerace pro vlasy namáhané sluncem. Stačí používat malé množství, výrobky jsou koncentrované.

orient. cena v Kč: od 168 Kč

Dovolená 2013

D%c3%b3zi%c4%8dky_2

Relaxační sůl z Mrtvého moře zdarma

Přírodní sůl s vonnými esenciálními oleji obsahuje 26 minerálů (hořčík 8%, draslík, sodík, chlór, brom, vápník, zinek, selen aj.). Tyto prvky mají blahodárný vliv na nervovou soustavy (zklidňující a relaxační účinek) a na regeneraci, pružnost a hebkost pokožky (čistí a revitalizuje pokožku, uvolňuje svalové napětí, bolesti zad). Sůl zanechává přírodní film a minerály na Vaší pokožce. Vůně má relaxační účinky pro duši i tělo.

Při objednávce v e-shopu www.mineralbeauty.cz napište do poznámky G6 a dostanete sůl zdarma (dle výše objednávky).

orient. cena v Kč: od 75 Kč

Vánoce

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele