Mgr. Viera Kliszová Mgr. Viera Kliszová

Soukromá psychologická praxe, která nabízí poradenství lidem s různými psychickými obtížemi.

Sbor: CB Praha 6 - Dejvice
Kontakty: kliszova@psychologicke-poradenstvi.com +420 604 672 724 Ostrovského 3, Praha 5 http://www.psychologicke-poradenstvi.com/ http://www.teprve.cz
IČ: 88845125
Profese: Poradny a krizová centra, Psychologická a psychoterapeutická péče
Regiony: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královehradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj, Banskobystrický (SK), Bratislavský (SK), Košický (SK), Nitriansky (SK), Prešovský (SK), Trenčiansky (SK), Trnavský (SK), Žilinský (SK)
Profil
89 zobrazení tento rok

Popis

Nabízím své vzdělání, zkušenosti, zájem a čas, abych pomohla svým klientům zlepšit kvalitu jejich života. Ve své soukromé praxi se zaměřuji na psychologické poradenství a individuální psychodynamickou psychoterapii dospělých.

  • PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ A PSYCHODYNAMICKÁ PSYCHOTERAPIE DOSPĚLÝCH. Klient se setkává s terapeutem sám, v atmosféře bezpečného a respektujícího psychoterapeutického vztahu. Účelem je zmírnění obtíží a větší sebeporozumění klienta. Forma, délka a cíl spolupráce se domlouvá na prvním sezení. Více o tom, co je psychologické poradenství, psychoterapie a psychodynamická psychoterapie najdete zde.)
  • PORADENSTVÍ PRO POMÁHAJÍCÍ PROFESE. Toto poradenství je určeno pro ty, kteří pracují s lidmi s různým druhem psychických potíží a v této práci zažívají náročné situace. Konzultace jsou zaměřeny na základní orientaci v psychologické diagnostice, na volbu vhodného poradenského postupu vůči člověku s daným typem psychických potíží (jak správně reagovat, co a jak říkat atd.) a orientaci ve svých vlastních emocích (jak tento “problematický” člověk oslovuje vlastní potíže pomáhajícího a co s tím dělat).
  • ON-LINE KONZULTACE formou poradenství nebo psychoterapie pro zájemce mimo Prahu a Středočeský kraj.
  • PŘEDNÁŠKY A SEMINÁŘE - viz reference.
  • PSANÍ ČLÁNKŮ - viz reference.

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele