Vladimír Harastej Stavby COMPLET Technologic s.r.o.

Stavby COMPLET Technologic s.r.o. je zaměřená na opravy a zdění komínů v nad-střešní části nebo komínů celých od základů. Realizace veškerých druhů střech, rekonstrukce budov, hrubé stavby, fasády, zámkové dlažby, sádrokartony, půdní vestavby.

Sbor: CASD Vojkovice
Kontakty: ostrava@stavbytechnologic.cz +420 596 235 967 +420 777 707 875 Na jánské 725/52, 710 00 Slezská Ostrava http://www.stavby-strechy-kominy.cz
IČ: 28627156
Profese: Demoliční práce, Klimatizace a topení, Správa budov a majetku, Stavebnictví
Regiony: Moravskoslezský kraj
Img 2947
1 zobrazení tento rok

Popis

Stavby COMPLET Technologic s.r.o. je dceřinou společností Stavby COMPLET s.r.o., která byla založena v roce 1998 a působí jako stavební dodavatelská společnost s vlastní výrobou. Provádíme stavby pro soukromé, státní, tuzemské i zahraniční investory v celé ČR.


Divize staveb působí jako samostatná společnost Stavby COMPLET Technologic s.r.o. a je zaměřená na opravy a zdění komínů v nad-střešní části nebo komínů celých od základů. Realizace veškerých druhů střech, rekonstrukce budov, hrubé stavby, fasády, zámkové dlažby, sádrokartony, půdní vestavby a komplexní stavby na klíč.

Společnost je držitelem certifikátů :ISO 9001, ISO 14001, OHAS 18001

Díky kvalitnímu zázemí soukromého areálu s širokou škálou techniky, strojů a jiných zařízení, je naše firma schopná pojmout stavební zakázky zahrnující větší množství oborů. Mezi další činnosti, které naše firma provádí, jsou například zemní a výkopové práce a práce ve výškách.

Opravy a zdění komínů v nad-střešní části nebo komínů celých od základů. Realizace veškerých druhů střech, rekonstrukce budov, hrubé stavby, fasády, zámkové dlažby, sádrokartony, půdní vestavby a komplexní stavby na klíč.

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele