Mgr. Vlasta Matulíková, DiS. I love Chajim

Jsem kouč s certifikací ICF. Mým posláním je důvěřovat lidskému potenciálu, který každý neseme. Můžeme se odvážit uskutečnit věci, které máme ve své moci. Poskytuji podporu pečujícím včetně PAS, Alzheimerovy nemoci aj. Pracuji i metodou R. Feuersteina.

Sbor: AC Brno
Kontakty: vlasti@i-love-chajim.cz Hlavní 12, Neslovice, 664 91 Ivančice +420 607 245 911 +420 775 382 975 http://https://https-www-i-love-chajim-cz.reservio.com http://https://www.linkedin.com/in/vlasta-matulíkova-15501b292/ https://a-t-c.cz/skoly-lektori https://www.i-love-chajim.cz
IČ: 19917015
Profese: Didaktické pomůcky, Doučování, Firemní školení, Charita, Chráněné pracovní dílny, Kurzy, Pečovatelské služby, Pedagogika, Personální poradenství, Podnikatelské, manažerské a podnikové poradenství, Poradenství a supervize, Psychologická a psychoterapeutická péče, Služby pro handicapované, Zdravá a speciální výživa, Znalecké posudky, odhady a oceňování, Zprostředkovatelské služby
Regiony: Celá ČR
Img 20230527 115249
815 zobrazení tento rok

Popis

Jsem ICF koučka, certifikovaná členka ICF, International Coaching Federation, největší celosvětové profesní organizace v oblasti koučování. Řídím se kompetencemi profesionálního koučování ICF a dodržuji etický kodex ICF. Každý člen ICF reprezentuje nejvyšší kvalitu profesionálního koučinku. Mým posláním je, aby se lidé vrátili k sobě a ke svému potenciálu; LEHKOST, SVĚŽEST, NAPLNĚNÍ jako symbol otevřeného okna na mojí vizitce designuje “otevřete svou mysl” a vyjadřuje touhu být otevřený/ otevřená novým věcem, které jsou mé – a mám ve své moci je uskutečnit. Pracuji s klienty a klientkami osobně případně i on-line prostřednictvím zoom, teams, apod. Před tím, než se rozhodneme pro vzájemnou spolupráci poskytuji jednu schůzku zdarma, abych seznámila zájemce se svými metodami a způsobem práce. Navzájem si tak můžeme komunikovat, zda hodnota práce, kterou nabízím je právě tou hodnotou, kterou zájemce o službu hledá. Poskytuji podporu pečujícím – o lidi s různým typem handicapu včetně PAS, Alzheimerovy nemoci a jiných typů neurologických onemocnění. Pracuji rovněž metodou kognitivní rehabilitace vyvinutou prof. Reuvenem Feuersteinem a prof. André Reyem (metoda zprostředkovaného učení), s níž mám praktické zkušenosti více než deset let. Certifikát k práci touto metodou mám z Izraele. Feuersteinova metoda instrumentálního obohacování je zaměřena na rozvíjení metakognitivních dovedností u dětí a dospělých. Ač to zní složitě, jde v podstatě o to naučit děti a dospělé přemýšlet o tom, jak přemýšlí, jak řeší úkoly a jak postupují, když řeší nějaký problém. Protože mám více než dvacetiletou praxi jako vedoucí tří typů sociálních služeb - pobytové, terénní a ambulantní - u jejichž zrodu jsem byla a orientuji se v problematice péče, nabízím pomoc při popisu “Vymezení schopností zvládat základní životní potřeby” na základě prováděcí Vyhlášky 505/2006 Sb. k zákonu o sociálních službách. Tato odborná studie pomůže pečujícím získat příspěvek na péči ve výši odpovídající aktuálnímu handicapu bez nutnosti odvolání se proti rozhodnutí ÚP. Zkrátí tak ve výsledku jednáni o měsíce až rok. Pro účely odborného posudku jsem povinna ze zákona provést sociální šetření osobně v místě pobytu osoby, jejíž schopnosti jsou předmětem posouzení (domácnost či hospitalizace v nemocnici, LDN, apod.). Termín vypracování odborného posudku je 2 - 4 týdny od uskutečněného sociálního šetření. Pokud mne pečující osoba zplnomocní k jednání s praktickým či odbornými lékaři, mohu zajistit i doložení odborné dokumentace přímo konzultantovi PnP na příslušném ÚP či posudkovému lékaři ČSSZ případně OSSZ. 

Osobní (životní, karierní, transakční i transformační) koučink, firemní koučink se zaměřením na týmový koučink a facilitaci.  

Pomoc a podpora pečujícím a pomáhajícím - jednotlivcům, rodinám, týmům pracovníků pomáhajících profesí. Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků.

Podpora klientů a rodin v péči o umírajícího člena rodiny (doprovázení při hledání vyváženého vztahu k umírajícímu člověku)

Podpora klientů po náhlé ztrátě blízkého milovaného člověka (doprovázení v úseku cesty během vyrovnávání se s novou životní situací)

Znalecké posudky pro komplexní řešení příspěvku na péči aj. sociálních dávek včetně odvolání k MPSV.

Rehabilitace kognitivních funkcí od tří let věku do 100. 

Feedback kognitivním zkreslením - psychologicky lze vysvětlit jako ”myšlenkové zkraty” v posuzování okolního světa - praxe každodenního života (jak tato zkreslení ovlivňují naše úsudky o …..). Zápasí s nimi každý z nás.

Zdravá péče o tělo i mysl.

Lektorská činnost, supervize, mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů.

Zprostředkování obchodu a služeb, vydavatelské činnosti, korektury odborných textů a paragrafového znění.

Freelancer - coach, case manager, lektor Feuersteinovy metody 

Produktové karty

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele