Jaromír Hurta OPTIMUM - centrum pojištění, s.r.o.

Nezavislý pojišťovací makléř-analýzy poj. smluv, majetkové a odpovědnostní pojištění, likvidace pojistných událostí; refinancování hypoték....

Sbor: CB Vsetín
Kontakty: jaromir.hurta@optimumcp.cz +420 571 499 300 +420 737 263 951 Smetanova 1484, 755 01 Vsetín http://optimumcp.cz
IČ: 25837001
Profese: Finanční a ekonomické poradenství, Podnikatelské, manažerské a podnikové poradenství, Pojištění, Půjčovny auto-moto, Zprostředkovatelské služby
Regiony: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královehradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj
P5050726 %282%29
13 zobrazení tento rok

Popis

Dobrý den
Moje jméno je Jaromír Hurta.

Praxi v oboru mám 20 let. Začínal jsem jako externista v České pojišťovně - to bylo na počátku 90 let minulého století. Pak jsem pracoval v Pojišťovně České spořitelny ( dříve Živnostenská pojišťovna), kde jsem mimo obchodování – mimo obchodní činnost - vybudoval a rozjel okresní pobočku pojišťovny na Vsetíně. Od počátku jsem se specializoval na pojištění průmyslových firem, organizací a podnikatelských aktivit. Mimo jiné jsem získal a pojistil svého času takové kolosy jako Déza a.s. nebo Teslu Sezam, a.s. vlastněnou americkým kapitálem.

Protože jsem viděl, jak pojišťovny pracují a jak se chovají k pojištěným, tak jsem v roce 1999 odešel dobrovolně z pojišťovny a založil jsem si vlastní makléřskou společnost. V naší společnosti zaměstnávám odborníky, kteří mají zkušenosti a odbornou praxi v oboru. Všichni úspěšně absolvovali u ČNB, popřípadě u MF požadované zkoušky.

Dnes ve prospěch našich klientů využíváme znalostí a informací a kontaktů v pojišťovnách i v odborných specializovaných společnostech získaných za 20 let praxe. Dovedeme odborně poradit jak při sjednávání pojištění, kdy doporučíme správný rozsah pojištění, tak především, když má klient škodu, kdy za něj řešíme pojistné události.

Pár příkladů z praxe – tyto příklady nejsou ojedinělé, ale běžné.

1. Jisté firmě jsme ušetřili svého času 26% nákladů na pojištění a ještě nás pojistný program byl pro klienty výhodnější.

2. Nebo jsme jisté organizaci, která měla škodu a kde si pojišťovna pozvala na likvidaci externí specializovanou firmu (soudní znalce), jsme zvýšili pojistné plnění o téměř 6 mil Kč. A to bez soudu. Prvotní plnění ze strany externí firmy a schválené pojišťovnu bylo 6,8 mil a my jsme naší odbornou prací dokázali zajistit klientovi výplatu škody v částce vysoce převyšující 12 mil. Kč.

Našim klientům umíme analyzovat rizika, navrhnout pojistný program a spolu s klientem řešíme škody. Udělat levnou a špatnou pojistku umí udělat každý zprostředkovatel pojištění. A víte, jak to poznáte? Trvá mu to 5 minut! My umíme udělat také levnou a dobrou pojistku, ale ne za 5 minut.

Naše společnost se stará o tisíce klientů na území celé České republiky. Naši klienti platí na pojistném desítky milionů korun ročně. Máme klienty, kteří platí na pojistném ročně miliony korun, kteří mají majetek v miliardách korun, ale taky se staráme o pojištění řádových občanů, kteří mají pojištěn svůj dům nebo své auto.

Naším cílem je spolupracovat s klientem dlouhodobě, jsou klienti, se kterými spolupracujeme už od roku 1994- to jsem je získal ještě za mého působení v pojišťovně.

Hledáme společnosti, organizace, firmy, živnostníky, občany, kteří mají zájem nekrmit zbytečně pojišťovny svými penězi, a kteří chtějí mít komplexní servis, kteří chtějí vědět, že škodu dostali zaplacenu v takové výši, na kterou měli nárok dle pojistných podmínek.

S úctou

Jaromír Hurta - jednatel
OPTIMUM - centrum pojištění, s.r.o.

Odborníci na Vaši straně!

1. Pojištění podnikatelských rizik – pojištění a pojistné programy pro výrobní a obchodní společnosti, organizace, podnikající fyzické osoby, města, obce, neziskový sektor ( charity, diakonie, občanská sdružení…) společenství vlastníku bytových jednotek a další podnikající subjekty.

2.Likvidace pojistných událostí – za klienta převezmeme celou agendu vyřizování škod.
Ideální postup, klient nám nahlásí škodu a my pak vše zorganizujeme na pojišťovně. Klient nám jen dodává požadované a odsouhlasené dokumenty.

3. Pojištění automobilů– firemních i na rodné číslo. ( havarijní pojištění, povinné ručeni a další pojištění)

U havarijního pojištění máme dlouhodobou úspěšnost 95%. To znamená, že téměř vždy Vám najdeme výhodnější, popřípadě stejný rozsah pojištění, ale za nižší cenu!

U povinného ručení máme dlouhodobou úspěšnost 90%. I u tohoto produktu Vám téměř vždy výhodnější, cenu!

Ideální postup. Pošlete nám kopii velkého technického průkazu a kopii pojistné smlouvy. My si Vás dáme do systému a pak s dostatečným předstihem před koncem pojistné smlouvy Vám zašleme naši cenovou nabídku.

4. Pojištění majetku občanů – rodinné domy, bytové domy.Zde nelze slíbit úsporu. Důvod – majetkové smlouvy se musí aktualizovat v čase. Jinak dle pojistných podmínek hrozí podpojištění a krácení pojistného plnění při pojistné události. Mnoho smluv je uzavřeno chybně.

Nabízíme posouzení pojistných smluv a cenovou nabídku od renomovaných pojišťoven, u kterých máme záruku, že při škodě nedělají obstrukce.

Ideální postup: Zašlete nám kopii pojistné smlouvy, venkovní rozměry domu – jednotlivých pater, popřípadě 4 fotografie Vašeho domu. (z každé strany 1 foto) My si Vás dáme do systému a pak s dostatečným předstihem před koncem pojistné smlouvy Vám zašleme naši cenovou nabídku.

5. Majetkové investice - investice do věcných hodnot. Dlouhodobé zhodnocení ve výši min 8% ročně.

6.INOVATIVNÍ Hypotéky – jsou to tak nastavené hypotéky, u kterých lze snížit přeplácení bank na minimum.(příklad: Hypotéka na 3.000.000,-Kč, úrok.sazba 4,99%, délka 25 let, přeplatíte=zaplatíte bance navíc o více jak 2.200.000,-Kč)

7. Leasing- spolupracuje s renomovanými leasingovými společnostmi. Pro našeho klienta provedeme poptávkové řízení mezi leasingovými společnostmi s cílem zajistit co nejvýhodnější podmínky pro našeho klienta.

V současné době nedoporučujeme našim klientům níže uvedené finanční produkty. Umíme je zajistit za výhodných podmínek, ale tyto produkty považujeme za nevýhodné pro klienta.

8. Klasické hypotéky - spolupracujeme s 9 bankami. Pro našeho klienta provedeme poptávkové řízení mezi bankami s cílem zajistit co nejvýhodnější podmínky pro našeho klienta. U refinancování hypoték v 90% zajistíme výhodnější podmínky.

9. Penzijní připojištění – poradenství v této oblasti, sjednání nových smluv. Spolupracujeme se všemi fondy.

10. Stavební spoření – spolupracujeme se všemi stavebními spořitelnami. Sjednání smluv, popřípadě vyřízení úvěru.

Půjčování automobilů – zejména pro naše klienty, kteří mají nabouraný automobil v opravně.

Tento dodavatel zatím nemá žádná hodnocení. Můžete být první a hodnocení přidat!

Ohodnotit tohoto dodavatele